Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék egy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy ennyire veszélyes és durva helyzettől, egy ilyen problémás ember elöl megmenekülni?

Figyelt kérdés

Nos, lehülyézhettek, megértem, utólag azt mondom én is, megérdemlem. Egy szűk baráti körben megismertem egy tőlem húsz évvel idősebb embert, aki már ott is nagyon furcsán viselkedett (nem szólt, csak ült furcsán maga elé révedve, senki nem tudta jobb kedvre deríteni, stb...) Utána megint összejött egy baráti találka, párom is ott volt, akkor megnyílt ez az ember nekem, és elmesélte a depressziós életét töviről-hegyire. Mailcímet cseréltünk, de mert nem írtam neki rögtön vissza, ezért már akkor féktelen haragra gerjedt, elmondott minden szemétnek ismeretlenül. Írtam neki bocsánatot kérve a semmiért, onnantól kezdve egyre erősebben kötődött hozzám, a párom is zavarni kezdte, majd kitalálta, hogy akkor mi most járunk, és a párom már nem párom, hanem csak az exem... Párom mindent tud amúgy, tudja, ki ez az alak, semmit nem titkolok előle, egyszer ő is próbált beszélni az illető fejével, de nem járt sok sikerrel. Én azóta ráhagyok mindent, tudom, hogy rosszul csinálom, de inkább megírom neki, hogy oké, szeretlek én is, csak hagyjon már... Nézi, mit lájkolok a facebook-on, mikor vagyok fent, és néha olyannak tűnik, mint aki ölni tudna... De amúgy is furcsa ember, mert azt mondja, ő lélekben nem fiú, hanem lány, de a másik pillanatban meg azt ecseteli, hogy gyűlöli a világot és az embereket. Olyan elvárásai vannak, hogy írjanak rá ismeretlen emberek, az ő lelkével foglalkozzanak, az egész világ ismerje őt el, stb... Tőlem meg már gyereket akarna! :o Köszi, hogy meghallgattatok!


18/L



2015. febr. 26. 00:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy. valamit akkor is tenni kéne, az ilyenekbő lesz az aki este vár rád valahol .. elkap és aztán már soha többé nem lát senki......nem fejtem ki bővebben.
2015. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Beteg...


Jelentsd fel zaklatásért!

2015. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemet zaklatta egy hasonló fickó, jobb belátásra tért, amikor egy 130 kilós haver beszélt a fejével...
2015. febr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A többek leírták már a lényeget. Túl jó/nagy szíved van?

Biztos ezt érezte meg, csak te meg kicsit naiv is és ez lett. Az ilyen emberrel vigyázni kell, de ezt most már tudod, csak remélni tudom, hogy nem lesz ebből más, baj.

2015. febr. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Te tényleg hülye vagy!Hitegetsz egy ilyen beteg állatot!A párod erről is tud,hogy szerelmet vallasz neki?Miért ne gondolhatná,hogy a pasid ex,amikor őt szereted(ezt irod neki)Te kavarod a sz art magad körül!
2015. febr. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Gyenge voltál és gyengeségből mentél bele ebbe az egészbe.

Hogy vele mit tudsz kezdeni azt nem tudom, de szerintem kérdezz rá szakembernél, hogy bánj vele (interneten is lehet tanácsot kérni orvosi oldalakon), mert ahogy valaki írta elég valószínű, hogy Borderline beteg.

Kezdj tőle visszahúzódni, mert valóban a Te játékod erősíti őt.

Tanulj meg magadért kiállni, a mások játszmájában nem részt venni és észrevenni ki milyen. Az, hogy valaki visszahúzódó(nak látszik) nem jelenti azt, hogy jó ember. Megtévesztetted önmagadat. Kezdj el ilyesmikről olvasni és erősödj meg, ne maradj naív -ettől még lehetsz rendes ember- különben még sok kellemetlen élményed lesz.


Ha javasolhatok könyvet: Eric Berne emberi játszmákat olvasd el és Aronsontól a társas lényt.

2015. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az biztos igaz, hogy világ életemben mindenkin szinte megesett a szívem, mára tudom, hogy aki ennyire egyedül van, hó szó szerint senkije sincs, annak megvan az oka. Persze vannak társaságok, ahol az értelmest kiközösítik, na de hogy valakivel a világon senki ne barátkozzon? Ilyen esetben nem a világgal, hanem az egyénnel van gáz. Igen, mindenről tud a párom, ő régebbről ismeri, látta, hogy kattant, és én megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de én félek ettől az alaktól. Most próbálok gyk-n is kívül külső segítséget kérni.
2015. febr. 26. 10:32
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi, elolvasom majd őket, és sokat segítettetek nekem ismeretlenül is! Mindenkinek köszi megint! Így kívülről látva a szitut egyre inkább erőre kapok, hogy az ő sajnálata helyett inkább magamért álljak ki vele szemben, akármennyire is felrobban és tombol majd miatta.
2015. febr. 26. 10:35
 19/21 anonim ***** válasza:
A barátod egy nyuszi. Én már letéptem volna az elején a fejét.Amúgy meg te keltetted fel az érdeklődését jobban, mikor azt mondtad, hogy szereted.
2015. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem, az már a folyamatos zaklatására és regényeire volt az egyszavas face-n írt válaszom, csak hagyjon már békén. Azóta bánom is...
2015. febr. 26. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!