Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék egy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy ennyire veszélyes és durva helyzettől, egy ilyen problémás ember elöl megmenekülni?

Figyelt kérdés

Nos, lehülyézhettek, megértem, utólag azt mondom én is, megérdemlem. Egy szűk baráti körben megismertem egy tőlem húsz évvel idősebb embert, aki már ott is nagyon furcsán viselkedett (nem szólt, csak ült furcsán maga elé révedve, senki nem tudta jobb kedvre deríteni, stb...) Utána megint összejött egy baráti találka, párom is ott volt, akkor megnyílt ez az ember nekem, és elmesélte a depressziós életét töviről-hegyire. Mailcímet cseréltünk, de mert nem írtam neki rögtön vissza, ezért már akkor féktelen haragra gerjedt, elmondott minden szemétnek ismeretlenül. Írtam neki bocsánatot kérve a semmiért, onnantól kezdve egyre erősebben kötődött hozzám, a párom is zavarni kezdte, majd kitalálta, hogy akkor mi most járunk, és a párom már nem párom, hanem csak az exem... Párom mindent tud amúgy, tudja, ki ez az alak, semmit nem titkolok előle, egyszer ő is próbált beszélni az illető fejével, de nem járt sok sikerrel. Én azóta ráhagyok mindent, tudom, hogy rosszul csinálom, de inkább megírom neki, hogy oké, szeretlek én is, csak hagyjon már... Nézi, mit lájkolok a facebook-on, mikor vagyok fent, és néha olyannak tűnik, mint aki ölni tudna... De amúgy is furcsa ember, mert azt mondja, ő lélekben nem fiú, hanem lány, de a másik pillanatban meg azt ecseteli, hogy gyűlöli a világot és az embereket. Olyan elvárásai vannak, hogy írjanak rá ismeretlen emberek, az ő lelkével foglalkozzanak, az egész világ ismerje őt el, stb... Tőlem meg már gyereket akarna! :o Köszi, hogy meghallgattatok!


18/L



2015. febr. 26. 00:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Jó lelkű ember lehetsz,abban biztos vagyok. Tudhatnád, hogy vannak bizonyos ferde hajlamú emberek akik erre különösképp " harapnak",kihasználnak, s megkeserítik az életet.Kerüld el őket minél messzebb.Nem érdemlik meg, hogy szóba állj velük, nézz át rajtuk.Mint már többen is írták, osztom véleményüket jelentsd fel zaklatásért hivatalos szervnél.

ég komolyan nem lépsz az ügy érdekében addig nem lesz nyugtod tőle.

2015. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!