Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy a barátom egy s*ggf*j?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolog tudom de észre vettem hogy a barátom nézeget más lányokat az utcán... na és szoltam neki hogy ne csinálja ezt mert hogy zavar . Erre a válasz az volt hogy hüséget fogadott nem vakságot... ez igaz persze én is megnézek srácokat... Megkértem szépen hogy legalább akkor ne mikor ott vagyok, nem akarok rola tudni milyen lányokat nézmeg meg hogy mennyire. Erre ő felháborodott hogy én mit féltékenykedek meg hogy ne probáljam meg irnyitani. De én csak arra kértem hogy akkor ne csinálja ha én is látom ... Én reagáltam túl vagy a barátom volt kicsit durva ? amugy 1 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást :) mind2en 20 évesek vagyunk.
2015. febr. 27. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szivessen, normális kérdésre normális válasz,nem a sok idióta kérdés amit ide sokan kiirnak
2015. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csalna meg hülye is lenne... Csak ezzel azt sugalja nekem vagyis én ezt gondolom hogy vegyemle a farmert a polot és vegyek fel cica nacit amibe a bugyim mintája tisztán kivehetö meg rakjam ki én is a cicim És kenjem ki az arcom porcelán babára... pedig ez pont az ellentétem de annyi önbizalmam van hogy ezeknél még mindig jobban nézek ki smink nélkül :)
2015. febr. 27. 09:02
 13/17 anonim ***** válasza:
jó ,hogy van azért önbizalmad. Semmiképp ne változtass magadon nem véletlenül veled jár õket meg csak nézi! A fiuknak nehezebb ellenálni ennek ellenére nem lehetetlen. Tisztelhetne annyira ,hogy nem elõtted csinálja ebben igazad van De ezen ne veszekedjetek folyamatosan ezen. Ha nem tud változni ezt el kell fogadnod, többet igazán úgysem tehetsz.
2015. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a barátod az írásod alapján egy bunkónak tűnik. De persze ha elfogadod így, akkor minden rendben!
2015. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tovabbra is feltunoen nezd a pasikat. Es mondd, h : " Nezd , milyen jol all neki az a nadrag! Te is vegyel magadnak olyat! "

Ha erre se sertodik, akkor durvabbat:

Nezd, milyen szexi a frizuraja annak a pasinak, odamegyek es megkerdezem, hol csinaltatta.

Ha erre sincs reakcio.

Akkor, ha vagytok valahol, dicserj meg mas pasikat szemelyesen.

Elobb-utobb valamelyikre reagalni fog. Egyebkent nem Te vagy a feltekeny, hanem o a tiszteletlen. Lehet, hogy jo alaposan meg kellene pofoznod rogton utana. ( jarj el mma-ra, ott megtanitanak par dologra) N

2015. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen s eggf ej!Már a végét járja a kapcsolatunk ez miatt.Soha semmi máson nem veszekedtünk,csak a nőkön.
2015. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal gond, ha megnéz más lányokat, főleg ha fogja a kezed emiatt ne aggódj. Viszont ha már a szemével vetkőzteti, illetve látod rajta hogy nagyon figyeli, akkor igen is rá kell szólni, vagy a jól bevált módszer, flörtölj a szemeiddel más srácokkal, hidd el ki fogja szúrni... csak ez vitához is vezethet, vagy verekedés a két férfi között..

F30

2015. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!