Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok/hölgye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/hölgyek, akik nyíltan vállalják, hogy fontos számukra a pénz IS egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekesnek tűnhet, de én kimondottan szeretem, ha egy nő anyagias és elvárja a párjától, hogy mindent megadjon neki. Talán azért, mert ilyenkor érzem, hogy ezen a téren is küzdenem kell a páromért, sokat kell tennem érte, sokba kerül nekem. Na meg szeretek gondoskodni arról, aki fontos nekem. Egy nőnek igenis vannak igényei, amit egy férfinak meg kell teremteni számára. Lehet, hogy én vagyok régimódi, de így gondolom. Persze nem szabad, hogy ez fontosabb legyen az érzelmeknél a párválasztásnál, de teszik, ha valakinek vannak ilyen téren is elvárásai. Vannak itt hölgyek, akik ezt hasonlóan gondolják? Nem kérek olyan hozzászólásokat, hogy "minden nő anyagias r*banc" és társai. Tiszteljük a nőket! Életkor is írjatok, ha kérhetem.

2015. febr. 27. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Én itt is, az életben is és mindenhol mindig nyíltan vállaltam, hogy nekem fontos a pénz. És hazugság azt állítani, hogy nincs szerepe, mert ebben a világban MINDEN pénzbe kerül.


De ugyanakkor nem azt várom el, hogy a párom elhalmozzon minden sz..ral, csak éljünk jól és a kettőnk által fenntartott életkörülmény ne egy kollégiumi fos legyen, amikor minden mindegy, csak jöjjünk ki 500Ftból.


Jó sok támadást kaptam már ezért, pedig én sosem hazudtam, és a párom pontosan ezért szeret, mivel egyetért velem. Én nem bánom, ha valaki beéri 100ezer forint nettó fizetéssel, de az se fájjon neki, ha én nem (se magamnak se a páromnak).

2016. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én vállalom. Nem ez az alap, meg nem is aranyásásból élek, de elvárásom, hogy legyen tisztes keresete a másiknak is, ne én tartsam már el. Ha megszorul, akkor segítek, de hogy hónapról hónapra nyafogjon, hogy nincs pénze erre-arra... Ez nem kellene.


Megint más, ha úgy jövünk össze, hogy tudom volt tisztes keresete a kapcsolat elején, de ilyen-olyan okok miatt most én vagyok a családfenntartó egy darabig.


Tehá, ha már valaki nekem bizonyította, hogy nem egy pipogya hülye, akkor nálam majdnem nyert ügye van.

2019. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na most nem mindegy,hogy egy szénakazalban vagy puha meleg ágyban romtikázunk télen -10c..

....


Hiába a szerelem ha max zsíros kenyér az ebéd,meg nincs a kölökre mit ráadni.


Persze mind a két fél dolgozzon.

2019. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!