Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Mind csorgatja a nyalat a csajokra meg pontozta oket? Ugy, hogy kozben van baratnoje?!sot, meg neha elotte is csinalja...Teljesen el vagyok keseredve. Es az osszesnek a szoke nagy melluek jonnek be. En rovid barna vok es eleg deszka. Hogyan versenyezzek ilyen csajokkal, ha minden pasinak ugyanaz kell? Eselyem sincs ha nem plasztikaztatok?Nem volt meg baratom, de ha a ferfiak ilyenek, akkor nem is kell:(

tapasztalatok alapjan irom ezeket. Nincsenek sajnos mas tapasztalataim. Eddig mindig azt eltem at hogy mindig van nalam jobb no. Pedig mindent megteszek h jo legyek. Megis keves vagyok...

23N


2015. márc. 1. 09:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
68%

Na tessék, még egy sértődött leányzó, aki kevés mintából próbál meg statisztikát felállítani. Nem fogjátok azt fel, hogy nem mindenki ugyan olyan, nem mindenkinek ugyan az kell.

Annyit hadd mondjak: ez a fajta picsogás senkinek nem jó. Fiatal nőként bőven meglenne minden lehetőséged arra, hogy élvezd azt, amit az élettől kaptál, de te itt nyavalyogsz. Én is panaszkodhatnék, hogy az összes nő pénzorientált plázap1csa, de minek? Azzal én nem vagyok előrébb, és még csak igazam sem lenne.

Próbálj meg nyitott szemmel járkálni, esetleg kérdezd meg ismerőseidet, hogy szerintük min kéne változtatnod, és ne kattogj ennyire feltűnően ezen a témán, mert az riasztó.


23/F

2015. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Folyamatosan valtoztatok es lepek ki a komfortzonambol. Es ezeket tapasztalom. Levonom a kovetkeztetest es utana azt kapom hogy az agyammal van a baj. Mas noknek jo a segge melle csorog a nyal mindenhol, de bennem csak a gondolkodasom a hiba. Mas nonek le se szarjak a gondoljodasat eleg csak ranezni mert jol nez ki, de nekem meg azzal is baj van
2015. márc. 1. 09:58
 13/45 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert annyira látszik az arcodon, a tartásodon és a szemeden, hogy valami nagyon nincs rendben odabent. Nem fogadod el a saját testedet, nem vagy tisztában azzal, hogy mennyi mindenben jó vagy. Egyáltalán nem élsz boldog életet.


Ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=paVED2TFvEk

2015. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
Azert van az agyaddal gond mert beteges tevkepzetekben elsz,hisztizel,altalanositasz. Raadasul felszines vagy,a belső tulajdonsagokrol egy szot se irsz,megfelelesi vagyad van..
2015. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudom, miért akarnál olyan pasit, akinek csak az a lényeg, hogy néz ki egy lány, és nem érdekli az esze. Én nőként nem akarok ilyet, soha nem is akartam. Egy nő több mindenből áll, nem csak mell és fenék. Azokat keresd, akik tisztában vannak ezzel.


Mondjuk az, hogy megnézi, az önmagában szerintem nem jelent semmit. Vannak olyan lányok, akiket én magam is megnézek, oké, nem szemlegeltetés céljából, de mégis. Két pillanat múlva már el is felejtem. Szerintem a pasik is így vannak vele. Az meg őket minősíti, ha nagyon feltűnően bámulják, utána fordulnak, satöbbi, ha egyedülállók, ha nem. Egy diszkrét megfigyeléssel semmi gond nincs, de ha a barátnője mellől utána fordul, na, az szerintem is visszataszító. De ilyen érzéketlen alakokkal nem kell kezdeni, ennyi.


A külső meg nem minden. Én ha pont deszka nem is vagyok, de eléggé közelítek hozzá, mellem, hátsóm nagyon nincs. Szőke sem vagyok, eredetileg valami seszínű hajam van, amit nagyjából másfél éve vörösre festek. Jól áll, nem azt mondom, de az előtt is meg az után is nagyjából ugyanannyira jöttek a pasik. És mindig is jöttek, nem mondhatom, hogy nem. Ez szerintem sokkal inkább függ a kisugárzásodtól, mosolyodtól, mint attól, mekkora a melled és milyen színű a hajad. Persze, egy nagy dudás szőkét megnéznek. De benned egyéb értékeket is felfedezhetnek, ami sok év múlva is megmarad. Akit csak a külső érdekel, az engem nem tud érdekelni, és szerintem neked is meg kéne próbálkoznod így gondolkodni. Létezik, nagyon sok ilyen pasi. Nekem szinte csak ilyenekkel volt dolgom. Akik csak a külső miatt kezdenének velem, azokat amúgy is elhajtom :)


22/l

2015. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Talán nem az összes ilyen, de tegyünk egy próbát, írj rám és kiderül.

Nyugi, nem vagyok perverz vagy pszichopata. :)

Mi vesztenivalód van, ha váltunk pár üzenetet?


27/F

2015. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
33%

két ökölszabály kérdező!


1. MINDEN pasi élete végig meg fogja nézni a nőket! Ezt szokd meg nem fog változni. Vagy legyél apáca/leszbi mindegy.

2. Nem minden pasi pontoz és nézi őket látványosan! Ez intellektus kérdése, nyilván nem csorgatjuk a nyálunkat látványosan X IQ pont felett. Ne általánosíts. Észre fogjuk venni szép lányokat, de nem adunk neki hangot.


3. MINDIG és MINDENKINÉL van szebb jobb, okosabb, stb... Főleg azért egyébként mert mindenki talál magában hibát. Sosem fog megszűnni ez, ezt is szokd meg.


4. A megoldás: 1. nem olyan pasassal kezdesz valamit aki látványosan szinte beleélvez a gatyájába ha lát egy szép nőt, és pontoz 2. megérted, hogy olyan vagy amilyen, ez így teljesen rendben van, és nem akarsz kényszeresen a világ legjobb nője lenni. az ugyanis lehetetlen, lévén mindenkinek más jön be. Sosem leszel "egyezményesen miss tökély".

2015. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Elég érdekesen válogathattad meg a partnereidet. -.-
2015. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Akivel legutóbb szexeltél, az milyen srác volt? S miért csak szex volt? Mesélj!
2015. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
nem volt meg partnerem. ja...jol megvalogattam...
2015. márc. 1. 10:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!