Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Mind csorgatja a nyalat a csajokra meg pontozta oket? Ugy, hogy kozben van baratnoje?!sot, meg neha elotte is csinalja...Teljesen el vagyok keseredve. Es az osszesnek a szoke nagy melluek jonnek be. En rovid barna vok es eleg deszka. Hogyan versenyezzek ilyen csajokkal, ha minden pasinak ugyanaz kell? Eselyem sincs ha nem plasztikaztatok?Nem volt meg baratom, de ha a ferfiak ilyenek, akkor nem is kell:(

tapasztalatok alapjan irom ezeket. Nincsenek sajnos mas tapasztalataim. Eddig mindig azt eltem at hogy mindig van nalam jobb no. Pedig mindent megteszek h jo legyek. Megis keves vagyok...

23N


2015. márc. 1. 09:46
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

"tapasztalatok alapjan irom ezeket."


Akkor ismerkedésre, párkapcsolati célból válogatod meg őket jól, csak azelőtt vége, hogy lenne kapcsolat. Én közel sem tapasztalom ezt amit te itt írsz, bár én nem is beszélgetek, se nem nagyon ismerem agyatlan buta, pasikat. Gondolom te ilyen yoloswag gyerekeket tekintesz potenciális pasinak, na azoknál elképzelhető, hogy megvan az amikről írtál. De normális FÉRFIAK nagyon mások, köze nincs ahhoz amit te itt leírtál.

2015. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Nem másoknak kell megfelelned, egynek És neki se "megfelelned" kell.

Érzékeny vagy, és ezért esel kétségbe.

2015. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Ezek speciel nem yoloswag gyerekek. Mar nem is a 20as eveikben jarnak...
2015. márc. 1. 10:37
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

De ha akarod kifejtem...


"Tényleg az összes pasi ilyen?"

Nem ismered közel sem az összeset sőt még csak ezred részüket se, úgyhogy ilyen következtetéseket nem vonhatsz le.


"Mind csorgatja a nyalat a csajokra meg pontozta oket?"

Valóban, nem lehet vakon járni ha egy férfi lát egy szép nőt megnézi magának, na nemintha egy nő ne tenné meg ezt egy férfival.


"Ugy, hogy kozben van baratnoje?!sot, meg neha elotte is csinalja"

Van aki figyel erre, van akik vannak olyan kapcsolatba, hogy az ilyen kb semmit se jelent nekik egymás között mert természetes dolog szinte, hogy megnézel másokat.


"Es az osszesnek a szoke nagy melluek jonnek be."

Nem.


"En rovid barna vok es eleg deszka."

Nem lehet mindenkinek nagy tejcsárdája, de nem mindenkinek jön az be.


"Hogyan versenyezzek ilyen csajokkal"

Ne akarj velük versenyezni, keres olyat aki téged akar, versenyezni miért akarnál ?


"ha minden pasinak ugyanaz kell?"

Nem ez kell.


"Eselyem sincs ha nem plasztikaztatok?"

Ez inkább a férfiak nagy részénél hátrány, és nem túl előnyös.


"Nem volt meg baratom, de ha a ferfiak ilyenek, akkor nem is kell:( "

Erre nem tudok mit mondani.


"tapasztalatok alapjan irom ezeket. Nincsenek sajnos mas tapasztalataim."

Mondtam, rossz emberekkel ismerkedsz.


"Eddig mindig azt eltem at hogy mindig van nalam jobb no"

Igazad van, sok millió jobb nő van nálad. Nem lehetsz a legjobb, legtökéletesebb.


"Pedig mindent megteszek h jo legyek. Megis keves vagyok"

Ez sajnálatos, de magadat kellene adnod.


"sztem is barom dolgok ezek, megis ezt tapasztalom lepten nyomon. Ugyh van letjogosultsaga es igazsagtartalma is"

Erre már fentebb írtam.


"Csak azt nem tudom letezik e olyan ember aki nem ilyen"

Igen, ismerek nem 1 nem 2 ilyet.


"De ha nem felelek meg masoknak, egyedul maradok:( bar mondjuk igy is..."

Magadnak felelj meg első sorban, ebben igaza van annak aki már írta.


"Folyamatosan valtoztatok es lepek ki a komfortzonambol. Es ezeket tapasztalom. Levonom a kovetkeztetest es utana azt kapom hogy az agyammal van a baj."

Fura egy állítás.


"Mas noknek jo a segge melle csorog a nyal mindenhol"

Tény, hogy megnézik férfiak ilyenek.


"de bennem csak a gondolkodasom a hiba."

Miért lenne hiba ?


"Mas nonek le se szarjak a gondoljodasat eleg csak ranezni mert jol nez ki"

Max annak aki felszínes és a külsőre megy, de ezt csak hiszed.


"de nekem meg azzal is baj van"

Ne is akarj felszínes lenni, ez egy tanács.



És akkor most:

-egy szót se szóltál a belső tulajdonságokról se magadról se a pasikról pedig ez azért lényeges lenne, hogy milyen vagy és mit szeretnél megtalálni a másikban.

2015. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
10%

Azt mondod, hogy már a 20--as éveiken is túl vannak.


1. Milyen korosztályból szedted ezeket a megfigyeléseidet?

2. Nem volt még partnered (írod) te milyen korosztály vagy???


Mert eléggé más a gyerek fekvése ha A: te 20 körül vagy de 30-35 felett nézelődsz B: ha meg idősebb vagy és mégsem volt még partnered megint másik kérdéskörben vagyunk.

2015. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
És hogy megnyugodj, nekem pl a belső sokkal fontosabb így egy átlagos jó belsővel rendelkező barna hajú "deszka" lány sokkal értékesebb és szerethetőbb számomra, mint egy szőke nagymellű aki belső értékekkel nem igazán rendelkezik, mint írtad ez nem is számít nekünk. Szóval láthatod, 1 ilyen férfi biztosan van aki ellenpéldával szolgál az állításaidra, de én ismerek többet is. És tudom, hogy nagyon sok ilyen van még.
2015. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Missi_Key ***** válasza:
0%

Ignem.

A jó pasik a jó nőkbôl válogatnak.

És a "nemjó" (lol) pasiknak is a jócsajok jönnek be.

Igen, vagy plasztikáztatsz, vagy sosem fogsz olyan szintű figyelmet kapni mint egy ugymond tökéletes csaj...fôleg nem sexuális téren....hiszen lehet szép a lelked, de nem a lelkedet fogják megdugni és nem is azt nézegwtik képeken...

2015. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
De ha megnez masokat akkor minek vagyoj en ott? Dugja azt ha annyira akarja azt szevasz.
2015. márc. 1. 11:03
 29/45 anonim ***** válasza:
16%

Mondom. Megnézni minden egészséges férfi meg fogja a szép nőket. Gyári programozás :) Maximum nem mutatja ki.

Ha nem tetszik legyél apáca!

lehet játszani a sértett hercegnőt, csak akkor ne csodálkozz ha nem lesz partnered.

Szokd meg, hogy a férfi ilyen! Vagy ne! De akkor ne sírj magadnak köszönheted.

(van baj nálad ahogy nézem)

2015. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Még mindig itt tartasz ?


Vagy te, plusz egy pasi.

Együtt vagytok, tegyük fel szeret téged.

Tetszel neki ha veled van.


Lát egy nagycsöcsű csajt, és véletlen megnézni 10s-re szerinted akkor már nem fog téged szeretni ? Hanem a nagycsöcsű csajt ?


Sose értettem ezt a női logikát.


Vagy ilyenkor be kéne csukni a szemünk gyorsan, nehogy a sátán elragadja a lelkünk ? mert véletlen más nőre mertünk nézni..

2015. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!