Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Mind csorgatja a nyalat a csajokra meg pontozta oket? Ugy, hogy kozben van baratnoje?!sot, meg neha elotte is csinalja...Teljesen el vagyok keseredve. Es az osszesnek a szoke nagy melluek jonnek be. En rovid barna vok es eleg deszka. Hogyan versenyezzek ilyen csajokkal, ha minden pasinak ugyanaz kell? Eselyem sincs ha nem plasztikaztatok?Nem volt meg baratom, de ha a ferfiak ilyenek, akkor nem is kell:(

tapasztalatok alapjan irom ezeket. Nincsenek sajnos mas tapasztalataim. Eddig mindig azt eltem at hogy mindig van nalam jobb no. Pedig mindent megteszek h jo legyek. Megis keves vagyok...

23N


2015. márc. 1. 09:46
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
En se nezek meg mas pasikat...minek neznek meg ha szeretek valakit? -.- en meg ezt a pasi logikat nem ertem.
2015. márc. 1. 11:16
 32/45 anonim ***** válasza:
75%

[link]

:DDDDDDD

2015. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Tán becsukod a szemed ?

Vagy mit értesz te konkrétan ez alatt, hogy "megnézik" ?


Rá se szabad nézni ? El kell fordulni ?


Hűséget fogadsz még esküvőn is, nem pedig vakságot.


Ismétlem megint, az az egészséges ha megnézel másokat. Persze nem bambulva, nyál csorgatva. Ha ezt nem tudod elfogadni, tényleg legyél apáca.


Éretlen vagy nagyon, ahogy én látom..

Hidd el, az ha ránéz a pasi egy szép nőre, nem jelent semmit!!

Kár is ezen pörögnöd mert állandó veszekedés lesz belőle későbbiekben ha féltékenykedsz, csak mert a pasid odanézett egy kósza seggre ami kikandikált.

2015. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

mert NEM veszed figyelembe, hogy a férfi és a nő totál másképp van bekötve. Már a testalkat, más a hormonok közötti arány, a gondolkodás, a nemi szervek MINDEN.


Bődületes butaság az, ha egyik nem magából indul ki és azt mondja, hogy ha én X dolgot gondolok akkor a másik miért Y-t. Agresszívabb hozzáállással: Ha én X -et gondolok akkor ő se gondoljon már Y-t.


Ez univerzális "forever alone" gondolkodás, ugyanis az élet minden területén másképp gondolkodik a két nem, így nem csak ebben a kérdésben hanem minden másban is előbb utóbb konfrontáció lesz a vége.


Szóval! A férfi és a nő NEM ugyanaz az entitás! Ha ez nem világos akkor vége a dalnak, csak kínlódás vár rád.


Amikor meg világos akkor nem mondod azt amit a #31 -ben írtál.

2015. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

#32


igazad lesz.

2015. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Miért kell minden lánynak pénzes pasi akinek 20 cm pénisze van minimum?
2015. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Tudom hogy éretlen vagyok. Csak szeretném, ha szeretnének. Semmi másra nem vágyom jobban. Sose kaptam ezt meg.
2015. márc. 1. 12:39
 38/45 anonim ***** válasza:

"Én se nézek meg más pasikat"

Akkor gondolom bekötött szemmel mászkálsz..


"Szeretném hogy szeressenek"

Amíg betegesen más csajok melleit méregeted és hisztizel addig ilyet ne várj.

2015. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem csorgatom a nyálam, esetleg megnézem, ha valaki tetszik, de ha lenne valakim, rá se néznék másra. Aztán meg a nagy mellű nők nem izgatnak jobban, mint a kis mellűek... a szőkék nem kifejezetten az eseteim és egy plasztikázott nővel szóba sem állnék.

Másrészt nem is izgat annyira a külső, még ha nem az esetem is... mert a személyiség alapján fogok vonzódni egy nőhöz, nem a külseje miatt. Az édeskevés, semmit sem ér számomra, ha közben ostoba/erkölcstelen/gátlástalan/bunkó/<amit_csak_el_tudsz_képzelni>...


Elégedett vagy? Cserébe nem vagyok az üresfejű, kigyúrt bunkó, akikre valószínűleg buksz. :P


24/F

2015. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Mondjuk az ilyen kérdéseknél az mindig lemarad hogy a kérdezőnél itt kezdődik az észrevehető pasi..

[link]

2015. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!