Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvágtak? Nemrég új kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvágtak? Nemrég új kapcsolatom lett, eljutottunk már a szexig is.

Figyelt kérdés

Utána pár napra elkezdtem érezi valami szúrós, viszketős érzést, mintha valami fertőzés kezdődne. Én mással nem voltam, nem szoktak ilyen bajaim lenni, szóval gyanítom, hogy tőle kaptam el. Egyébként is voltak fura dolgok, pl. lemondott találkák.

Ti mit tennétek? Mondjam el neki, hogy lett valami bajom? Vagy csak simán ne találkozzak vele többet?


2015. márc. 9. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőle lett valami bajod, esélytelen volt bárhonnan máshonnan összeszedni, mindenképp szólj neki, mert neki is jó lenne akkor megnézetnie magát. És remélhetőleg nem felejtett el szólni 1-2 apróságról, hanem tényleg nincs tisztában vele.
2015. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy mellettem mással is szexel.

Gondoltam, elegánsabb nem felhozni ezt csak véget vetni a dolognak. Nem vagyok egy számonkérős típus, vagy aki kepeszt egy pasi után. Ha nem kellek, akkor tovább állok.

De talán mégis szólok, mert elvileg férfiaknál nem mindig van tünet, talán nem tud róla és közben másokat is megfertőz.

2015. márc. 9. 13:05
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
En eloszor is elmennek egy nogyogyaszhoz, hogy biztos valaszt kapjak. Es utanna beszelnek a sraccal.
2015. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem kell ehhez nőgyógyász, egyértelműen lett valami fertőzésem, ezt én is meg tudom állapítani. Már elkezdtem használni a Canestent. Nem is ez a kérdés.

99%, hogy lefeküdt mással, másokkal is. Ezt mondjam el neki, hogy tudom? Vagy csak simán ne találkozzak vele többet?

2015. márc. 9. 13:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Én továbbra is úgy gondolom, hogy joga van tudni, mások érdekében is, ahogy te is írtad. És utána megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2015. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Máshol is összeszedhetted,nem csak tőle.Nem kell ahhoz szexuális kapcsolat hogy egy nő elkapjon ezt-azt.
2015. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Nem voltam semmi olyan helyen, ahol elkaphattam volna. És nem is vagyok érzékeny az ilyen dolgokra. Nem szoktak ilyen bajaim lenni. Eddig kizárólag férfitól kaptam el ilyeneket. Meg ahogy írtam, voltak egyéb gyanús dolgok, amiből arra gondoltam, hogy mással is volt. De te sem a kérdésre válaszoltál :)
2015. márc. 9. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Ő is összeszedhette bárhol, nem csak szex útján.

Olyan is lehet, hogy évek óta megvan neki, tünetmentes, nem is tud róla.

Ezért kéne orvoshoz menned, hogy mi ez egyáltalán? Az kevés, hogy "fertőzés". Miféle fertőzés?


És mindenképpen neki is kell gyógyszer. Akkor is szólj neki, ha sose engeded többé a közeledbe.

2015. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8: Ilyen sima gombás fertőzésnél nem csinálnak kenetet, az orvos azt mondja, hogy bármitől lehet. Ezért felesleges elmenni :)

Persze szólok neki, talán másokra majd jobban odafigyel.

2015. márc. 9. 13:49
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
52%

Te ott akarod hagyni, na, lássuk be. Akkor meg minek kérdezgeted itt, h mi legyen ?

25/F

2015. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!