Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvágtak? Nemrég új kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvágtak? Nemrég új kapcsolatom lett, eljutottunk már a szexig is.

Figyelt kérdés

Utána pár napra elkezdtem érezi valami szúrós, viszketős érzést, mintha valami fertőzés kezdődne. Én mással nem voltam, nem szoktak ilyen bajaim lenni, szóval gyanítom, hogy tőle kaptam el. Egyébként is voltak fura dolgok, pl. lemondott találkák.

Ti mit tennétek? Mondjam el neki, hogy lett valami bajom? Vagy csak simán ne találkozzak vele többet?


2015. márc. 9. 12:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10: Miért, te ezért nem hagynál ott valakit? :)

Egyébként nem akartam otthagyni, mert ritkán találok olyat, aki igazán érdekel. Ezért is bánt, hogy ő meg nem vesz komolyan. Azt meg nem hagyom, hogy valaki hülyére vegyen.

2015. márc. 9. 17:14
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Mint már többen említettük, egyáltalán nem biztos sem az, hogy tőle kaptad el, sem az, hogy ha igen, akkor szexuális úton szerezte, és még az sem, hogy most szerezte.

Ezek ugye egyáltalán nem érdekelnek téged?

Akkor el akarod hagyni, és kész.

2015. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12: Ezek a mese szövegek :D
2015. márc. 10. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!