Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kell ezt venni?

Figyelt kérdés
Másfél éve élek kapcsolatban, nagyon szeretem a páromat! Viszont van egy bátyja, aki tipikus nőcsábász típus, és bizony nagyon jól is néz ki (a párom is jól néz ki)! Mostanában észrevettem, hogy mintha flörtölgetne velem, legalábbis vannak olyan megnyilvánulásai, meg néha észreveszem, hogy a mellemet nézi... Szóval eddig nem nagyon foglalkoztam a sráccal, minden héten volt valakije, meg nem is én vagyok az esete! De egy hete folyton róla álmodok, és már nagyon zavar! Bűntudatom van, pedig nem tehetek az álmaimról... Komolyan kell ezt venni vagy idővel el fog múlni? Nagyon rossz érzés, mintha megcsalnám a páromat, pedig sosem tenném meg!
2010. febr. 15. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak az újdonság varázsa, valami izgalmas dolog, ha már lecseng, vagy meglátod ismét egy másik csajjal, sztem el múlnak az álmaid is. Ilyen nekem is volt, amikor a barátom bátyjára nyitotttam fürdés közben, aztán 2 hét múlva már nem is emlékezetm rá. 23
2010. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te nem szereted a párodat, bocs...ez a véleményem.
2010. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De igen, szeretem! Különben már elhagytam volna...
2010. febr. 15. 11:04
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Az álmokban jön elő az amit a valóságban elfolytassz.

Ha szereted a párod amit kétlek akkor max. nem elhagyod hanem félrekefélsz.Kb. ez lesz majd.De ez csak idő kérdése.

2010. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem értek egyet, tehát ha álmomban bankot raboltam, akkor valószínűleg minden vágyam kirabolni egy bankot? Szerintem ez nem ennyire egyszerű, a páromat meg nem fogom megcsalni, mert undorító dolognak tartom,másrészt pedig boldog vagyok vele!
2010. febr. 15. 11:23
 6/19 anonim ***** válasza:

Kislány!!!!!Ha valakit szeretek és boldog vagyok vele akkor jöhet nekem Pamela Anderson is mert őt is nagy ívben le fogomsz@rni.Te meg egy másik srácról fantáziálsz.És nem csak álmodba.

Szóval szerintem ne is írj többet mert csak saját magad égeted.

Szeretem de azért mozgatja a fantáziám a testvére is.

Mennyi idős vagy?,16-17????

2010. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

20 éves vagyok, és mellesleg nem mondtam ilyet, hogy fantáziálok a másikkal, csak annyit, hogy álmodtam róla (hozzáteszem semmi "olyat"), erről pedig nem tehetek!

2010. febr. 15. 11:33
 8/19 anonim ***** válasza:

Mind1 van rá 100ezrem h 2héten belül lefexel a sráccal.

Ilyenek vagytok ti ribik.

Ha nem érdekelne a srác most nem irogatnál ide.

Meg amúgy is az h 1x-2x vele álmodsz még ok.De h egy hete folyamatoson az már kicsit jelent valamit.

Vágysz ará h nyársra húzzon.

Szegény barátod.

2010. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg bekaphatod!


Egyébként meg nem akkor szeretsz valakit igazán ha másra rá sem nézel, hanem ha képes vagy ellenállni a kísértésnek! És én képes leszek rá! Nem az volt a kérdés, hogy mi lesz velünk, mert erre tudom a választ, együtt fogunk maradni... Még akkor is ha te leribancozol!:D Ennyi...

2010. febr. 15. 11:42
 10/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sztem ne foglalkozz ilyen barmokkal, csak mert őt mindenki megcsalta azért hív minden nőt ribancnak. Sztem el fog ez az érzés múlni idővel, ha meg nem, akkor se csald meg a barátodat, főleg ne a testvérével.
2010. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!