Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kell ezt venni?

Figyelt kérdés
Másfél éve élek kapcsolatban, nagyon szeretem a páromat! Viszont van egy bátyja, aki tipikus nőcsábász típus, és bizony nagyon jól is néz ki (a párom is jól néz ki)! Mostanában észrevettem, hogy mintha flörtölgetne velem, legalábbis vannak olyan megnyilvánulásai, meg néha észreveszem, hogy a mellemet nézi... Szóval eddig nem nagyon foglalkoztam a sráccal, minden héten volt valakije, meg nem is én vagyok az esete! De egy hete folyton róla álmodok, és már nagyon zavar! Bűntudatom van, pedig nem tehetek az álmaimról... Komolyan kell ezt venni vagy idővel el fog múlni? Nagyon rossz érzés, mintha megcsalnám a páromat, pedig sosem tenném meg!
2010. febr. 15. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szegény kiíró csaj, kifejezetten sajnállak, hogy ilyen sok ostoba választ kaptál, ne is törődj velük. Csak megkívántál valakit, ennyi. Majd el fog múlni az érzés, én is azt mondom. Ez igenis előfordulhat bárkivel. Ha egész életedben együtt vagy valakivel, akkor is megtetszhet más. A lényeg, hogy mit teszel.
2010. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
válaszokat, bocsi
2010. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Ha szereted, úgysem fog kelleni más...
2010. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tipikus nős hozzáállás.De ha most ezt egy fiú írta volna akkor ő menyire egy szemét disznó és a lány meg sem érdemli hogy vele legyen.Persze tudom én ha egy fiú csal mg egy lányt akkor az egy ljas mocsok.De ha ezt egy lány teszi akkor ő szegény mert vele biztos nem volt törődve meg ilyenek.

És azért ez nem az a kategória h mondjuk meglátok egy szép nőt az utcán és utánafordulok.Igen megkívántam tartott kb.1 percig de utána már el is felejtettem.

Ez normális még a nők részéről is hiszen senki sem vak és h tetszik neki eg pasi forduljon utána és nézze meg.Ez a megkívánás ott a helyszínen abban a max1-2percben ameddig tart az élmény.

De itt már min. 1 hétről van szó.Egy hte epekedik a srác farka után.És mikor lefexik a párjával akkor is arra a srácra gondol közben sőt még álamiban is.

Azért ez picit több egy hírtelen fellángoló majd abba is maradó érzésnél.

Én a nyakamat teszem rá h ennek reszelés lesz a vége.

És hogy miért?Mert a nőknek soha nem jó az ami van és egy f@sz nem elég nekik.

De semmi baj lányok álljatok mellé védjétek őt.

Csak ha ti azt látnátok h a párotok erősen stíröli a tesótokat/barátnőtöket akkor olyankor miért vagytok egyből féltékenyek?Vagy ha buliba stíröl egy másik lányt?Olyankor ölni tudnátok.Pedig ezek szerint akkor ez teljesen normális.

Szóval egy szavatok nem lehet ha azt látjátok h egy közös ismerős lánynak ő folyton a melleit nézi.Hiszen ez teljesen rendben van.Szegény megkívánta.

2010. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én azért írtam , hogy nem szereted a párod mert magamból indultam ki. Nekem még álmomban sem jön elő az hogy valaki mással legyek, vagy vágyakozzak, vagy hogy egyáltalán más pasival álmodjak. Én nem bántottalak , én csak véleményt írtam.
2010. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, remélem el fog múlni ez az érzés...tudom én a lányok néha a "rossz" fiúkat szeretik...aztán el szokott ez múlni :)
2010. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Persze h nem szereti csak veel van h ne legyen egyedül.Vagy mert van pénzze.Én 2 éve voltam párommal mikor a legjobb barátnője(lakótársunk volt)kissé részeg állapotban elém áll törölközőben majd ledobta magáról és hozzátette h mit is szeretne csinálni.

Gondolkodás nélkül felvettem a törölközőt ráadtam és visszakűldtam a szobájába.És egyáltalán nem foglalkoztatott h én most éppen meg......volna őt.Pedig csinosabb volt mint a párom.Szóval nekem 2év után se volt fantáziálásom mert boldog oltam s szex is rendbe volt.Sőt mikor elmondtam páromnak a csaj kereshetett másik albérletet.

Szóval ha tényle szeretsz valakit és rendben van minden akkor nem fantáziálsz másról.

Ez az én véleményem.

2010. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat!:)


Nem tudom ti mindannyian akik a fantáziálgatással jöttök, honnan veszitek ezt??? Ki írt ilyet? Az álmok és a fantáziálás teljesen külön dolog! És nem írtam olyat, hogy le akarok vele feküdni, hiszen ha így lenne akkor valószínűleg az álmaim is erről szólnának, de erről szó sincs! Nem magyarázkodom, pláne nem olyanoknak, akik nem ismernek és úgy alkotnak véleményt! Magatokból indultok ki, persze biztos a pénze... elárulom hogy még ő is tanul akárcsak én... És nem csak azért vagyok vele, hogy ne legyek egyedül, lenne más is, akivel együtt lehetnék, de én őt szeretem! Ennyi... Ti meg szerintem vagy álszentek vagytok, vagy egy álomvilágban éltek, ahol minden mindig tökéletes! Ez pedig az én véleményem! Egyébként már megnyugodtam, és tudom, hogy nem kell bűntudatot éreznem, mert az egész nem jelent annyit... Ja, és nyugodtan tartsatok ribancnak!:) Ti biztos szentek vagytok!:)

2010. febr. 15. 16:35
 19/19 anonim ***** válasza:

áh sztem biztos elmulik ha télleg nem érdekel a bátyja:D sz*rd lexD amugy télleg van ojan h azt álmoggyuk amit elfolytunk igazábol de nem hiszem h neked ojan hisz te montad h szereted:) pl én azt álmottam h az osztálytársam a mosogépünkbe voltXD minden vágyam h ez megtörténjen:DD

Nah amugy sok szerencsét:D

2010. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!