Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért áll párba az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll párba az, aki képtelen a hűségre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a pasi kalandozni akar, mert "a vérében van", a lány meg hódítani, mert az "egó"... Rengeteg ilyen beállítottságú emberről olvasni itt is, és konkrétan személyesen is ismerek néhányat. Ők nem igazán tudtak választ adni arra a kérdésre, hogy mi a fenének jönnek össze valakivel, ha utána mellette is ugyanúgy viselkedik, mint nélküle? Nem lenne jobb mindenkinek, hogy oké, akkor most egyedül vagyok, de csinálok, amit akarok, és nem kell titkolózni, átverni másokat, hazudni?


A rendszerességről beszélek, az, hogy 30 év házasság alatt megbotlott az egyik fél egyszer, az szerintem, bár nem egy megbocsátható valami, de fogjuk rá, érthető. De itt fiatalokról beszélek, tizen-huszonévesekről, akiknek még baromira semmi szüksége arra, hogy egy ember mellett kösse le magát. És nem is teszi, mert hivatalosan az egyik kezét fogja, de fél órával előtte vagy utána már más ágyában fetreng.


Meg tudja ezt magyarázni nekem valaki?


2015. márc. 13. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a szex az jó!
2015. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Az ember nem monogám fajta, csak a társadalmi elvárás erőlteti rá. Van aki meg akarja élni a szexualitását, de ha azzal indít hogy csak nyitott kapcsolatot akar, akkor soha nem kap majd senkit. Így tehát marad a váltogatás.
2015. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert kell egy biztos háttér arra az esetre, ha nem jön össze egy futó kaland. Mindenesetre undorítóak az ilyen emberek, de aki tisztában van vele, hogy ilyen kaliberű emberrel jön össze, az magának köszönheti..
2015. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert attól még hogy viszket a micsodájuk (kinek mi), és igényik a változatosságot, a kalandot, es persze a hódítás sikerét, még szükségük van egy állandó társra, aki mindig ott van mellettük, és akit ugyebár lehet mutogatni a haveroknak, rokonoknak. Elvégre hogy nézne az ki, ha minden alkalommal másik csaj/pasi lenne az oldalán, akár rendszeres váltásban is...


Amúgy szerintem is gerinctelenség ez, de hát az emberek többsége (főleg a fiatalok) sajnos ilyen. :(

2015. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2: az emberre a szeriális monogámia jellemző. tehát nem egy emberrel élete végéig (mint a hattyúk pl), de akivel éppen van, azzal monogám módon. ez nem a társadalmi elvárás, ez a biológiai tény.
2015. márc. 13. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:
mindenki jól leírta kb., a 4-eshez hasonlót írtam volna én is, bár a vége, h főleg a fiatalok, ez nem biztos, h igaz.
2015. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor miért nem igaz mégsem? Nem lehet megítélni minden egyes embert azonos értékrend alapján, hiába próbálják meg. A nők nagy részében benne van az önérzet, hogy nekik nem kell olyan férfi aki nyitott kapcsolatban akar élni. Mit tehet valaki aki erre vágyik? Félremegy. Egy nő izgalmas pár hónapig, de utána már kell a változatosság, pláne ha az adott nő nem egy lepedőakrobata. Miért nem szakít akkor a férfi? Mert a megcsalás, a lebukás veszélye izgalmas. Valakitől kell gyerek is, ahhoz elég egy nyugis háziasszony. Az ember élete eltelik egy nyugis kapcsolatban és semmi izgalom nem történik, de a munkahelyen az új kolleginával lezavart negyedórás numera megadja ezt az izgalmat. Ezt a nők sosem érthetik meg, ahhoz kellene nekik egy dákó. Csak nagyon kevés nő van aki képes a nyitott kapcsolatra.
2015. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nagyon egyedi eset, de van ilyen is:

A srác teli energiával, sok szex kell, a lánynak elég kb. évente 1-2x. Megkérdeztem, hogy miért vannak együtt. Azt mondta, hogy jobb embernek érzi magát a lány mellett.

Azt hozzá kell tenni, hogy a srác otthon mindent megszerel, kimos, megfőz, takarít, mindent amit a lány is megtesz, tehát nem ezekre kell neki a csaj.

2015. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5! Az lehet, de sokan csak addig monogámok (nem is vágynak másra), amég tart a nagy szerelem. Amint ez elkezd múlni, elkezd az egész unalmassá, monotonná válni. Sőt van aki már alapból nem szerelemből kezdi, hanem mert ez jónak tűnik, ezzel lehet büszkélkedni, ez bármit elhisz/megtesz/eltűr, rosszabb esetben ő akarta annyira... Esetleg ő jó férjnek/feleségnek, függetlenül az érzelmektől.


Egyébként az hogy a rózsaszín köd gyorsan felszáll, és elmúlik a kezdeti varázs, szerintem sok nőre is igaz, csak ők talán jobban küzdenek ez ellen magukban, és ezért lépnek ki nehezebben, vagy csalnak később.


Azt meg hogy egy szerelem meddig fog tartani senki nem tudhatja előre. Lehet két hét, és lehet 70 év... Nyilván mindenki az utóbbit keresi (legalábbis szerintem), de hát az nagyon nagyon ritka...

2015. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!