Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim csúnyát mondott rám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim csúnyát mondott rám. Ilyen előfordulhat?

Figyelt kérdés

Szó szerint azt mondta, hogy egy büdös k**rva vagyok. Ezt azért mondta, mert közöltem vele, hogy a főnöke csicskáztatja csak.

Őrá nem mondtam semmit, csak ennyit. Nem értettem miért kapja fel így ezért a vizet. Most pedig engem bántott meg.


Megbocsássak neki szerintetek?


2015. márc. 13. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Én hagynám még egy ideig, hadd gondolkodjon el, hogy hogy is beszélünk azzal, akit elvileg szeretünk.

Ne add könnyen azt a megbocsátást.

2015. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

ez valóban elég durva, hát nek örülnék neki, főleg aprósàg miatt.

mi nem szoktunk csúnyànak mondani egymásnak, csak nagyon ritkán és félig poénosan félig komolyan.

2015. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Hát én biztos hogy tartanék minimum egy mosolyszünetet. Nem tűrném el a páromtól, hogy így beszéljen velem, de nem is volt még rá példa a 2 és fel év alatt.
2015. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

"közöltem vele, hogy a főnöke csicskáztatja "


Hogy lehet ilyet mondani? Ezért minimum egy pofon járt volna.

2015. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

"A főnököd csicskáztat" = "te egy csicska vagy".

Ezt mondtad neki.

Majd máskor kulturált formában próbáld előadni a véleményed a főnökéhez fűződő viszonyáról. Gondolom, nem nagyon megy, mert nincsen szókincsed hozzá; ezen azzal lehet segíteni, hogy néha elolvasol egy-egy-egy könyvet. Mármint nem a Fifty shadows of Grayt, hanem úgynevezett irodalmat.

2015. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Fifty shadows.... Oh b.. legalább helyesen írtad volna le. Vagy magyarul.
2015. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Te lecsicskáztad, ő lek**vázott. Most vagytok egálban.
2015. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Ugye tudod, hogy te meg jelezted a pasidnak, hogy egy gyenge jellemű csicska?? Hiszen te közölted vele, hogy a főnöke csicskáztatja. Akár mondhattad volna azt is, hogy a pasid egy gyenge, anyámasszony katonája aki úgy ugrál ahogy fütyülnek neki. Hát persze, hogy ideges lett, és csúnyát mondott ő is.
2015. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

pff.. barmok. Te pedig szöveget értelmezni tanulj meg!

Nem így mondtam neki, hogy "Csicska vagy!". Szépen fogalmaztam, hogy szerintem kihasználja őt és hogy nem azt a munkakört végzi, mint amire szerződött. Ráadásul sokszor hétvégén, vagy munkaidőn kívül szólítja fel rá, hogy menjen ide-oda, és akkor is az utolsó pillanatban.


Őszintén, én nem is akarok neki megbocsátani. Úgy érzem ok nélkül haragudott meg és mondta ezt. Arról meg nem tehetek, ha fáj az igazság.

2015. márc. 13. 16:07
 10/21 A kérdező kommentje:
És ha később még durvábbakat mond vagy tesz, ha én is úgy válaszolok neki, hogy tényleg legyen oka megsértődni? Aki meg ezzel egyetért, sőt pofozzon meg, az meg is érdemli a nyomorát.
2015. márc. 13. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!