Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim csúnyát mondott rám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim csúnyát mondott rám. Ilyen előfordulhat?

Figyelt kérdés

Szó szerint azt mondta, hogy egy büdös k**rva vagyok. Ezt azért mondta, mert közöltem vele, hogy a főnöke csicskáztatja csak.

Őrá nem mondtam semmit, csak ennyit. Nem értettem miért kapja fel így ezért a vizet. Most pedig engem bántott meg.


Megbocsássak neki szerintetek?


2015. márc. 13. 15:44
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kért tőlem, próbáltuk megbeszélni, de nem ment. Egyre agresszívabb, bármit mondok neki és csak kiabálni tud, ha valami nem tetszik neki. Nekem ilyen lúzerre nincs szükségem, aki nem tud kommunikálni, csak ordítani és szitkozódni!


Kedves pofozkodós, és "jól megérdemelted, mert egy k**va vagy" fazonok!

Soha életetekben nem lesz normális párkapcsolatotok, ha így fogjátok fel a dolgot! Lúzerek lesztek egész életetekben, ahogy az expasim is az lesz, mert nemhogy kompromisszumra, de megértésre és toleranciára sem hajlandó. Az ilyen fajta emberek mentálisan nem egészségesek, és inkább nekik van szükségük segítségre, mint nekem! És egy valamire való nő, aki tisztában van magával, az erényeivel és mentálisan egészséges és ad magára, az nem fogja ilyen lúzereknek hagyni, hogy így viselkedjenek velük bárki, nemhogy a "szerelmük"! Szóval az ilyen selejtek pedig egymásra találnak és veszekednek, vitatkoznak, elbálnak, összejönnek, drogoznak, isznak, stb. és ez nekik k**va jó..


Nekem ennyi azonban nem elég! :)

Legközelebb ne magatokból induljatok ki, ha tanácsot osztotok!


Mellesleg azért kérdeztem meg más nézőpontot, mert a barátaim java része azt mondta, hogy dobjam a srácot! Kíváncsi voltam, hogy miylen ész érveket tudtok mondani, amiért maradjak vele. Nem futotta sokra! ;)

Legalábbis nálam a "azé' mert qva vagy" és "jobb lesz neki nélküled" ez semmi. Ezzel kitörölhetitek! :D


És tudjátok mit, valóban jobb lesz neki nélkülem, mert ha őt az teszi boldoggá, hogy nála gyengébbeket, nőket vagy esetleg gyerekeket verhet és üvölthet kedvére, akkor csinálja.:) De nélkülem! És ti pedig büszkék lehettek magatokra mindannyian akik támadtatok. Bizonyára ti is hasonló "értékeket" vallotok. Ahhoz pedig gratulálok!

De ne felejtsétek: mindent visszakaptok az élettől valamilyen formában! :) Hajrá!


Többieknek pedig puszi!

2015. márc. 17. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!