Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők Ti tudtok főzni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők Ti tudtok főzni? Házias nők vagytok?

Figyelt kérdés
Ha kér a párod szoksz neki sütni, főzni?

2015. márc. 15. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudok és szeretek főzni, de ha van pasim, általában rendelünk vagy étterembe járunk, hogy ne a főzéssel menjen el az idő. Együtt még nem éltem senkivel, jónéhány évig nem is tervezek. Szóval csak magamnak szoktam főzni. Exemmel 1 évig voltam együtt és egyetlen egyszer sem evett a főztömből, képeken sokszor látta, de a végén már nem is hitte el, hogy tudok egyáltalán főzni. :D De sose kért rá amúgy, hogy főzzek neki, nem is bánom. Egyébként házias vagyok, ellátom magam, főzök, mosok, takarítok, stb. De csak magamra, egyelőre nincs igényem arra, hogy egy 2. embert is kelljen etetnem, vagy takarítanom utána a lakást. Szingli életmódra vagyok berendezkedve, néha itt alszunk, néha ott és ez egyelőre tökéletes.
2015. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek, szívesen főzöcskézek.


De a párom is, ráadásul ő finomabb-ízesebb ételeket készít.


26L

2015. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, szívesen alkotok a konyhában. Eddig még nem volt példa panaszra sem. :)
2015. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!