Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de nem tud megbocsátani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve jártam, mikor 1 buliban megadtam a számom 1 srácnak. 1 estét végig smseztem vele, majd bejelölt facebookon, és elpanaszoltam neki a rossz dolgokat a kapcsolatomról. Közben a barátnőimnek megírtam, hogy esetleg 1-2x raniznék a sráccal, ezt a barátom elolvasta, 1x megbocsátotta a fiút, de a kibékülés után este olvasta el az 1-2 randisat, a hazugságom nem tudta megbocsátani így elhagyott. Miután elment 1 órával később írtam 1 barátnőmnek, hogy írok a srácnak, hogy meg akarom ismerni. Ezt tegnap olvasta el, teljesen kiakadt, nem tud nekem megbocsátani, nem tud többé bízni bennem.

De rájöttem, hogy eszméletlenül szeretem a barátom, ő az életem.

Azt mondja idővel talán újrakezdhetjük, de nem tudja.

Tudom, hogy hatalmasat hibáztam, de nagyon szeretem, vissza akarom kapni, mit tegyek?


2015. márc. 20. 12:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szar vagy, így jártál, bocsi.
2015. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Volt hasonló, én is a hülye p.csa voltam úgymond. :-)

Figyelj, lehet, hogy szereted a párod, de az is biztos, hogy kell valami plusz. Vagy még érned kell, tapasztalnod... Én magammal kapcsolatban erre jöttem rá, plusz arra, hogy ezt nem így kellett volna lerendezni... Bár Neked talán nem akkora a sarad, de azért már benne vagy, érzelmileg megcsaltad, ha lehet így fogalmazni.

Hagyd a párod dönteni. Fogadd el, bármit mond. Ha tényleg megbántad, azt ő is észreveszi. Ha meg nem, ne erőltesd. Próbáld ki az új srácot, bár nem valószínű, hogy komoly lesz. :S De ebből is tanulsz.

2015. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy undorító amit tettem, de annyira vágyom rá. Bármit megtennék, hogy újra vele lehessek.
2015. márc. 20. 13:01
 14/21 anonim ***** válasza:

Csak akkor jössz rá mit veszítettél,ha már nincs ! :-(

Sajnálom..miért nem becsülted meg? Jogosan van kiakadva,nem is értelek de hátha helyre jön HA ő úgy lesz boldog,hogy megbocsájt neked akkor szurkolok! :)

2015. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, ő is csinált ronda dolgokat, mint kiderült.

Kibékültünk egyelőre.

2015. márc. 29. 23:51
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen srác. Minek kell szivatni?
2015. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy ô sem volt angyalka, mint kiderült.
2015. márc. 30. 09:52
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez a te helyzeteden nem változtat édesem. Attól még te is görény vagy. Akkoriban édesapám pofánvágott ha 1-est kaptam az iskolában és nem javított a helyzeten, ha az osztálytársam is egyest kapott.
2015. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Elég gáz apád van akkor. Anyám sose bántott, ha az egész banda rossz jegyet kapott, mert tudta, hogy akkor a tanár volt inkább a ludas. :)
2015. márc. 30. 11:19
 20/21 anonim ***** válasza:
És melyikünk is baszta át a párját 2x? Köszönöm.
2015. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!