Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseget kerek toletek es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseget kerek toletek es nem bantast vagy uszitast!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A velemenyetekre lenne szuksegem a tanacsotokra meglatasaitokra a helyzetemmel kapcsolatban!


22eves no vagyok masfel eves kapcsolatom van egy 24eves ferfivel egyutt is elunk az elso 2het utan ossze koltozes boldogsag kozos jovo tervezgettunk szeretem! Hogy o mit erez azzal mar nem vagyok tisztaban par napja kiderult hogy megcsalt nem o mondta el hanem az apro jelekbol eszrevettem es a facebookjan elolvastam ahogy a haverjainak hencegett vele. En nem voltam otthon mert kulfoldon dolgoztam eppen de mikor haza ertem furcsa volt sose mutatta ki igy az erzelmeit csokolt olelt szeretgetett leste a kivansagaimat hozzam bujt ami jol esett mert soha igy nem ereztem a paromat a masfel ev alatt mint most az elmult hetekben lelkiismeret furdalasa volt nem tudott aludni... azzal magyarazta tettet hogy belekergettem az orokos feltekenykedesemmel azzal h nem biztam benne allitasa szerint engem szeret en vagyok neki az egyetlen az a no neki nem jelenetett semmit csak uritett elnezest a szohasznalat miatt de probaltam ugy fogalmazni ahogy o mondta... nagyon sajnalja es tudja h ezzel nem oldott meg semmit ha visszatekerhetne az idot nem csinalna ezt azt keri bocsassak meg neki de nem tudom tisztaba tenni az erzeseimet mert nagyon sok minden kavarog bennem haborog a lelkem jelenleg is kint vagyok tegnap jottem vissza igy megnehezebb szeretnem ha segitenetek a meglatasaitokkal kapcsolatban. Elore is koszonom nektek!


2015. márc. 20. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm rád akarta kenni, amint elmentél már félre dugott. Csinálj amit akarsz kidobnám a fenéne.
2015. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell döntened, hogy melyik a fontosabb neked, a kapcsolatod és ő, vagy a sértett női öntudatod?

Előbbi esetben lépj túl rajta utóbbi esetben szakíts.

(amúgy tényleg nem jelentett neki mást a másik nő csak egy testi kielégülést.)

2015. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hosszabb távollét minden kapcsolatot próbára tesz, mert pont akkor nincs ott a partnerünk maikor szükségünk lenne rá. És ilyenkor nagy a kísértés arra, hogy megkeressük azt az embert aki megadja azt amire szükségünk van. Ez nem kölcsönös érzelmekről szól, a cél szentesíti az eszközt és kész.

Ami kapcsolatunkban is volt olyan hogy kinn dolgoztam külföldön és napi szinten beszéltünk egymással. A párom rákérdezett, hogy hogyan bírom Nő nélkül.....annyit válaszoltam, hogy néha nagyon hiányzik, de akkor elterelem a gondolataimat. Erre annyit válaszolt, ha valami esetleg történne akkor arról csak akkor akar hallani ha vége lesz a kapcsolatunknak....először furcsálltam, de később megértettem.

Mivel nem vagyok egy féltékeny típus teljesen nyugodtam alszom akkor is ha párom nincs mellettem, illetve azért szoktam aggódni, hogy vajon biztonságban van-e. Ez bizalom és hozzáállás kérdése.

Ami a kapcsolatotokat illeti.....ami megtörtént az megtörtént...az eredmény ismert az okokat kell keresni. A gyenge emberek sajátossága, hogy miután lebuknak terelnek ezerrel, próbálják a másikra hárítani a hibát ahelyett hogy elvinnék a balhét. Valószínűleg tényleg van némi lelkiismeret furdalása a párodnak, ha megváltozott a viselkedése, próbálja jóvá tenni a hibáját, de egy becsületes, őszinte ember először gondolkodik és utána cselekszik...és nem fordítva.

Ha nyugodtan akarsz távkapcsolatban élni akkor olyan partnert keress Magad mellé, aki könnyen veszi az egyedüllétet és hasonló életmódot folytat mint Te!!!

37F

2015. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!