Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok szokott néha elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok szokott néha elmenni bulizni haverokkal?

Figyelt kérdés

Csak sörözgetés, meg kikapcsolódás szintjén.

És ti hogy reagáltok rá, amikor megkérdezi ha nem lenne gond? :D


2015. márc. 21. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Miért lenne gond? Nem vagyunk összenőve :)

Én is megyek barátnőkkel, ő is haverokkal, és együtt is szoktunk menni. Csak akkor zavarna, ha mindig csak haverokkal akarna lenni és velem nem.

2015. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A sörözést én nem hívnám bulinak. A buli számomra az, ha táncos-zenés szórakozóhelyre mennek, ahol nem a beszélgetés az elsődleges.

Ilyen értelemben nem, nem megy bulizni. Soha. Max. együtt megyünk ilyen jellegű helyre.


Sörözni = beülni beszélgetni a munkatársakkal, barátokkal. Együtt is, külön is elmegyünk olykor.


Azt mondom neki, mint amit ő is ilyen esetben:

"Ne igyál sokat, vigyázz magadra, hívj ha tovább maradsz, mint megbeszéltük! Jó szórakozást!"

2015. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nem szeretek bulizni, nekem az nem élvezet, ha könyörögne se mennék vele. Így kénytelen a haverokkal menni. Cserébe én se rángatom el ruhát/cipőt/sminkcuccot venni, arra ott vannak a barátnőim :)
2015. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyedül az én pasim jár el a haverjaival. A többi barátnőm nem engedi egyedül a barátját, inkább mennek ők is velük...
2015. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szokott, mi ebben a rossz, ha csak néha torténik? Eszembe sem jutna korlátozni ebben, és én is igénylem a barátnoim társaságát nelkule.
2015. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavar. Általában ilyenkor én viszem-hozom autóval, hogy tudjon inni. Nem árt néha egy kis kikapcsolódás. Nyilván ha napi program lenne akkor zavarna, de nálunk ez elég ritkán fordul elő.
2015. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, bár nem bánnám ha menne. Mindig itthon ül :D
2015. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, el szokott. Nem szokta megkérdezni, hogy gond-e, de ha megkérdezné, azt mondanám csodálkozva, hogy "már miért lenne gond? Menj csak nyugodtan".
2015. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Basznám is ki mint macskát szarni
2015. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Be tenné a kaput. Nő létére elmenne sörözni.
2015. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!