Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan hogy lehet találni normális lányokat?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor volt már ilyen kérdés és bezzeg ide mindig írnak hogy áhh nekünk nem is a bunkó nagymenők kellenek stb de a normálisak sem....aztán jönnek ide hogy jajj nincs egy normális pasi se.Énmár nemértem akkor mivan? Mellesleg énsem találok egyet sem :S
2010. febr. 16. 22:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
hát ha nincs közös téma az már ott elbukott (előző kommentelő)
2010. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
hát akivel mostanában beszélek azvan hogy egyikünk sem tud mit írni..... beszélünk erről arról meg ő legalább rögtön viszaír és nem fél óra után de egyszerűen nemtudom miről lehetne beszélni.....
2010. febr. 16. 23:59
 23/30 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle, hogy mit szeret, mi a hobbija, meg ilyenek. hívd el plázába,moziba,vagy csak simán sétálni. fontos hogy személyesen legyetek inkább többet. én például nem tudok beszélgetni a barátnőmmel msn-en. pedig 8,5 hónapja eggyütt vagyunk és nem kevés. élőben jobban tudok beszélgetni.
2010. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Majd kiderül milesz most egyenlőre újra a hangtechnikába őrültem bele addigse érdekel más aztán majd lesz valami egyszer......vagy nem :P
2010. febr. 17. 00:10
 25/30 anonim ***** válasza:
Na én sok szerencsét kívánok. most megyek aludni mert holnap suli. csáó
2010. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Jah énis cső
2010. febr. 17. 00:13
 27/30 anonim ***** válasza:

most komolyan nem unjátok még ezeket a sopánkodásokat???

-nincs normális csaj

-nincs normális pasi

-miért ilyen gonosz a világ?

-miért ilyen elfajzott a világ?

-miért nemszűz már mindenki körülöttem?

2010. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Robi19xD ***** válasza:

Hát az egésznek a titka az h sokat kell próbálkozni ismerkedj sokkal csajjal nem kell fél évig nézegetni még megnézegeted... Én hétvégenkét min 2-3 csajjal megismerkedem igez ez nem megy mindenkinek könnyen de az az egész lényege h legyél oldott vicces kommunikativ magabisztos és előbb utóbb megtalálod.


Robi19xD

2010. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Sehol.
2010. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hát nemsűrűn
2010. febr. 17. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!