Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan hogy lehet találni normális lányokat?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor volt már ilyen kérdés és bezzeg ide mindig írnak hogy áhh nekünk nem is a bunkó nagymenők kellenek stb de a normálisak sem....aztán jönnek ide hogy jajj nincs egy normális pasi se.Énmár nemértem akkor mivan? Mellesleg énsem találok egyet sem :S
2010. febr. 16. 22:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
msn-en sose ismerj meg egy lányt! mert más oldalát mutatja... gondolom kicsit te is. inkább élőben egy süti mellett vagy sétálva ugy biztos fel tudnád szedni. ha meg elmész bulizni elötte alapozzál és akk nem fogsz punnyadni és félni a lányoktól:)
2010. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Buliba általában tuti nemvagyok józan szóval érdekes lenne.Amugy ez az msn dolog egyszer már bejött 1,5évig voltam a lánnyal.Általában aki normáls pl az nemsokban tér el a valóságban mint msnen.Msn szerintem arra jó hogy kicsit kiismerjük a másikat aztán jöhet a tali könyebb témát találni stb elsőre aztán a többi meg jön vagy nem....
2010. febr. 16. 23:25
 13/30 anonim ***** válasza:
Jó persze msn-en az alapokat meg lehet beszélni még egy kicsit többet is csak ne legyél túl rámenős mert azt nem szeretik a csajok. mondjuk én az vagyok nálam bejön hát nem tom nem mindenkinél. de sok szerencsét hozzá. kül. milyen megyében laksz?
2010. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nógrád de Vácon tevékenykedek általába leginkább nyáron :)
2010. febr. 16. 23:38
 15/30 anonim ***** válasza:
De én azt nem hiszem el hogy nem tudsz összeszedni egy csajt... figyi azt se baj ha k*rva vagy azt hiszed róla lehet ha jobban megismered belül jó és lehet meg tudod változtatni. ha igy válogatsz sose találsz senkit. Hány éves vagy?
2010. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát nem meg nemkell olyan akiről tudom milyen volt ha meg is változna amit kétlek.Nemigaz komolyan hogy nincs normális rendes lány sehol vagycsak énfogok ki ilyeket de hogy mindig ez azért már sok.Amugy 17 már írta
2010. febr. 16. 23:46
 17/30 A kérdező kommentje:
m*
2010. febr. 16. 23:47
 18/30 anonim ***** válasza:
Biztos fogsz találni mert az hülyeség hogy nincs olyan lány aki neked megfelel és te is megfelelsz neki! (az elözö pár kommentelö voltam)myvipen nézegess az ismerőseid között!
2010. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam már keresni vipen elég sokat aztán msn beszélgetés kb 1hétig majd vártam hogy nah vajon rámír-e ha én nem mert akkor jó és akkor mehet a tali és rendszerint itt elbukik a dolog vagy már az elején hogy nemtudunk miről beszélni a sok általános dolog meg már unalmas
2010. febr. 16. 23:52
 20/30 A kérdező kommentje:
de ami lejött ezekből az az hogy a városi csajok sokkal nagyobban hiszik magukat mint amik szóval apró egó van ami már rossz
2010. febr. 16. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!