Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ősztől egyetemre megy a barátom. Tudtok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Most vagyunk együtt a barátommal 7 hónapja, imádjuk egymást. Ő 18 éves, én 16. Nekem még van vissza 3 év a gimnáziumból, ő idén végez. Egyetemre nem megy messze, így minden nap haza fog jönni, nem lesz koleszos (40km).

Attól félek, hogy a kapcsolatunk "kihűl" vagy elmúlik. Bízom benne, hogy nem így lesz, ő is csak azt mondogatja nekem, hogy szeret, minden rendben lesz, ne idegeskedjek.

Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat akkor is, ha csak hétvégente találkozunk? Az iskola elvesz annyi időt, hogy ne tűnjön fel?



2015. márc. 24. 22:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó :) Nagyon aranyos vagy, most megcsillant egy kis remény :) Tehát ha nagyon akarjuk, akkor bármi...? :)
2015. márc. 25. 21:36
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
De most komolyan, miert akarnatok? Nem 16 evesen kell lekotnod magad egy eletre.
2015. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyetemen sok a jó nő, de nem mindenhol.

Kérdezz csak meg egy műegyetemistát.

2015. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

kiábrándító pár ember gondolkodása itt,és azt gyanítom hogy azok a pasik írtak ide,akik az előző kérdéseikben azt tudakolták hol szerezzenek nőt..irigy fszok.

Nos szerintem mivel nem nagy távolság simán együtt maradhattok és egyáltalán nem törvényszerű hogy ott találja meg a suliban élete szerelmét,reménykedj hogy mérnök szakra megy és akkor még a copfosok és mind fiúk lesznek :DDD na amúgy meg,ha megunjátok egymást akkor lehet vége lesz,de ez nem akkora távolság basszus amit ne lehetne kibírni,amúgy sem kell egymás nyakán lógni mindennap,megunjátok egymást..7 hónapos kapcsolat meg még tök friss szerelem ilyenkor az emberek úgy érzik mindent túlél a szerelmük :)

2015. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 omba ***** válasza:
84%

Én azon aggódok, hogy neked 16 évesen egy 18 éves srác jelenti az egyetlen stabil pontot az életedben.

Ez nagyon nem jó így!

2015. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság, ez nem ok arra, hogy bármi is változzon negatív irányba. Én is ilyen szerencsés vagyok, mint Te, egy nagyon normális, komoly férfi a barátom, mi távkapcsolatban is voltunk majdnem 3 évet, de semmi probléma nem adódott. Itt egy kérdés van...akarjátok egymást, ragaszkodtok egymáshoz? Ha igen, akkor minden rendben van. Soha nem volt gond köztünk annak idején, bizalomban sem, meg semmiben, szóval nyugodj meg. Bízz a barátodban, mert megérdemli. :)


24/N

2015. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
Ja, azt kihagytam, hogy amíg ő az ország egyik végében dolgozott, én a másik végében voltam főiskolás, kollégista, de a legkevésbé sem jelentette azt, hogy akár egyszer is elmentem egy lebujba bulizni vagy fiúval volt dolgom. Minden az embertől függ.
2015. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jogra megy egyébként. Többször is biztosított róla, hogy engem szeret, és nem érdekli, ki fog neki incselkedni. Megbízom benne, szeretem és ő is szeret engem. De azért mindig ott van az emberben az a "mi van ha".
2015. máj. 2. 21:25
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
a naivitas az egeket verdesi :)
2015. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, nem kritikát kértem a jellememről. Ha naiv vagyok, akkor az vagyok.
2015. máj. 3. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!