Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ősztől egyetemre megy a barátom. Tudtok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Most vagyunk együtt a barátommal 7 hónapja, imádjuk egymást. Ő 18 éves, én 16. Nekem még van vissza 3 év a gimnáziumból, ő idén végez. Egyetemre nem megy messze, így minden nap haza fog jönni, nem lesz koleszos (40km).

Attól félek, hogy a kapcsolatunk "kihűl" vagy elmúlik. Bízom benne, hogy nem így lesz, ő is csak azt mondogatja nekem, hogy szeret, minden rendben lesz, ne idegeskedjek.

Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat akkor is, ha csak hétvégente találkozunk? Az iskola elvesz annyi időt, hogy ne tűnjön fel?



2015. márc. 24. 22:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%

Semmifele kritika nem volt benne.


Azt nem ertem hogy ha csak megerositest akarsz, akkor minek kerdezel? Ha csak azt akarod meghallani hogy "igen, persze, biztosan egyutt maradtok" akkor beszelgess a hasonloan naiv es tapasztalatlan baratnoiddel.


Tudod sok ember jart am felsooktatasba a baratodon kivul, es ezeknek az embereknek rengeteg tapasztalata gyult ossze. En csak errol a tapasztalatrol beszelek.


Ha nem akarod elfogadni az a te dolgod.

2015. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Na,mi a helyzet kérdező?:)
2016. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi is kibirtunk két évet úgy, hogy hétvégente találkoztunk csak. Én úgy veszem észre, hogy mindenkinek a regi, otthoni barátai a fontosabbak, és mi di hazamennek az emberek a kolibol.persze lesznek új ismerőseid, de ezek nar nem olyan barátságok, mint pl a gimiben. Ha fontosak vagytok egymásnak, simán ki lehet bírni. Csak bízz meg benne, és ne akarsz folyton ellenőrizni és kerdore vonni. Max úgy, hogy nem veszi észre!
2018. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!