Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők tényleg ennyire máshogya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők tényleg ennyire máshogyan látnak dolgokat?

Figyelt kérdés
Megesett egy lánnyal már sok éve,hogy az egyik udvarlója azért hagyta faképnél, mert egy másik csajt hamarabb meg tudott "dönteni".(El lehet képzelni akkor hogy mennyire a szerelem játszott.)Nem régen, összefutottak újra, a lány semmi harag nélkül szinte örülve üdvözölte a srácot, és csak az a fontos kérdése volt a lánynak, hogy az Ő hibája miatt volt-e a szakítás?A srác zavarában közölte hogy nem. Nos hogy lehet az, hogy valaki nem annak örül, hogy nem tudták kihasználni, hanem annak hogy nem Ő volt a hibás?? És még cseppnyi ellenszenv sincs? Lányok kérlek írjatok erre valamit!
2010. febr. 17. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak örül, hogy nem ő követett el valami végzetes hibát abban a kapcsolatban:)
2010. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés önbizalma lehet a lánynak, azért akart megerősítést, hogy nem ő volt a hibás.

Egyébként nem értem, hogy miért kellene még évek múltán is haragot vagy ellenszenvet táplálni valaki iránt. Egy csomó energiát elvesz az embertől.

2010. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a találka a lány miatt jött létre, a kérdése miatt. De én úgy vagyok vele,hogy aki egyszer már "átvert", annak egyáltalán nem keresem a társaságát.Ebben az esetben világos volt a felállás, mégis fontos volt ennyire a válasz?
2010. febr. 17. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit lenézem az ilyen nőket.

Rengeteg ilyen kérdés van, hogy jaj a pasim emgcsalt, éntehetetkrola? a pasim nemakar ovszerthasználni, ugye nemlehetek terhes? megpofozott a pasim deuuuuuuuuugy szeretem, nemteszi emg ujra igaz?

Bakker, ezek nem is nők, hanem egyes "férfiak" használati tárgyai...

Én nőként csak kiröhögtem volna a srácot: nem tudod miről maradsz le, kishaver ;)

Vannak normális pasik, de az iylet persze nemlátják azok, akik így látják a dolgokat, 0 önbizalommal, 0 IQ-val (mert aki nemhülye annak tűnnek fel dolgok), 0 önbecsüléssel/büszkeséggel.

Bíhepi ^^

2010. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!