Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik ilyen ostobán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen ostobán néhány lány? Ki adja nekik ezeket csökött tanácsokat?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akit nemhogy szerettem, hanem megőrültem érte. De nem alakult ki konkrét párkapcsolat közöttünk, elkezdett elutasító lenni, minél jobban hajtottam, annál inkább távolodott tőlem, ez ment vagy két hónapig, aztán le is tiltott, eltelt egy jó hónap - de nem kívánom senkinek sem azt az egy hónapot -, és feloldott, elkezdett érdeklődni. Örültem neki valamelyest, de... Eszeveszettül rosszul esett, hogy így visszautasított, és már egyszerűen nem tudtam lelkesedni érte. Nem foglalkoztam ezután vele, aztán egyszer kitálalt, sírva, hogy "miért nem jöttünk össze, miért nem futok már utána"? Erre egy kissé keményen fejéhez vágtam a dolgokat, majd valami olyasmiről kezdett el magyarázni, hogy a barátnői tanácsolták, mert így "kiderül, hogy nem csak lefektetni akarom" - érthető, ugye? Elutasítani, letiltani, eltűnni egy hónapra, és akkor ezután majd kiderül, hogy megdugni akartam-e, vagy sem. Valaki látja ebben a logikát?
2015. márc. 27. 00:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a barátnői ki akartak vele baszni, ő meg naiv.
2015. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy végül összejöttél vele?
2015. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne próbáld megérteni a nőket.
2015. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak, nekem volt pár ilyen, és... nem is lett semmi belőlük, tehát nem futottak utánam, miután látványosan elfordultam tőlük.

illetve kétszer talán, valami kisebb hülyeségük volt, de ki tudja...

2015. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nôi logika:) Szokj hozzá.
2015. márc. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ches válasza:
Hát baromi nagy hülyeség!!!én is lány vagyok de ilyet soha nem csinálnék!!!ha nemérdekel akkor megmondom és kész!!! :)
2015. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De birka ,Istenem XDD Ilyen hülye tanácsra sem hallgatnék,máshogy is el lehet dönteni,hogy a srác mit akar...Gyökér :D

Én ezt lányként mondom,szerintem ezek után hagyd a fenébe ezt a libát..

2015. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A nőket jobban butítják (minden ami a médiából jön, az egész modern kor) mint a férfiakat.


A férfiak szerintem azért viselkednek hülyén általában (mert minket sem kell azért félteni..) mert a bolond nők vannak rossz hatással ránk. Persze a ránk ható média manipuláció mellett.


És akkor az idióta agymosott barátnők idióta tanácsokat adnak egymásnak, óóó..


Tudnék én is mesélni. Volt egy idősebb lány, akit a barátnői beszéltek le rólam a korkülönbség miatt. Vagyis az eleve nem normális nőmet még frusztráltabbá tették, álom kapcsolat volt <3 <-- ez egy szívecske.. meg minden. Undorító és élhetetlen kezd lenni ez a világ.

2015. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!