Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy reagálnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnál egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Külföldön élek 5 hónapja és lett itt egy barátnőm. Gyakorlatilag a 0-ról építettem fel itt az életem, új élet, új cég, új barátok és barátnő. A lánnyal 2 hónapja vagyunk együtt, de már 4 hónapja randizunk. Szüleim a hétvégére kijöttek meglátogatni. Tudta, hogy mennyire fontos ez nekem, tudta, hogy ideges voltam miatta. Péntektől hétfő reggelig maradnak a szüleim, a lány péntek este találkozott velük, de az egész hétvégét úgy tervezte be, hogy többet ne. Ráadásul velem sem hajlandó. Saját apartmanban élek, ma estére először megígérte, hogy átjön, majd lefújta, mondván, hogy a szüleim miatt holnap korán fel kéne kelnie, ehhez semmi kedve. Napközbenre meg kitalált egy programot magának és közölte, hogy üdvözli a szüleimet és, hogy hétfőn találkozunk. Voltak már összezördüléseink, most ez nagyon övön ütött, nem értem, mi baja van és nem érzem azt, hogy velem akarna lenni. Ti mit tennétek ilyen esetben?

2015. márc. 28. 22:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem az a gond, azt megértem, hanem az, hogy velem sem akar találkozni
2015. márc. 28. 22:42
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, két hónap után miért nem elég, ha egyszer találkozott a szüleiddel? Miért kell mindjárt közös programokat szervezni?

Ennyi idő után lehet, ő még nem érzi olyan mélynek ezt a kapcsolatot, hogy teljesen belefolyjon és részt vegyen a családi életetekben.

Én úgy gondolom, igaza van, ráértek még ezzel.

A szülőkkel találkozott, megismerkedett, ennyi elég.

Majd ha már régebb óta tart a kapcsolatotok, vagy komolyabb lesz, ráértek szülős programokat szervezni.

2015. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
nem az a gond, azt megértem, hanem az, hogy velem sem akar találkozni
2015. márc. 28. 22:47
 14/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont amiatt nem találkozik most annyit veled sem, mert tudja, hogy most ott a család.

Majd meglátod, hogy viselkedik a jövő héten, ha továbbra is távolságtartó lesz, akkor öntsetek tiszta vizet a pohárba.

2015. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
te! a nők szoktak így hisztizni ilyen marhaságokon, nem férfiak! kérdezd meg a csajt!
2015. márc. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
csak ez nem az első ilyen hisztije, és a szüleimet is megsértette ezzel, engem meg vérig
2015. márc. 29. 08:06
 17/26 anonim ***** válasza:

Mivel is sértett meg titeket olyan nagyon?

Elment egy találkára,péntek este megismerkedtek,hol itt a gond? Miért akarod annyira rájuk tuszkolni az egészet?

Inkább te vagy olyan,mint egy hisztis csaj.Megértem, hogy nem akar 2 hónap után napokat tölteni a szüleiddel,más se akarna hidd el.Azt meg,hogy akartad hogy veled találkozzon csak és ne a szüleiddel?Otthon hagyod őket te meg elmész a csajoddal?Tök érthető,hogy helyet és időt a szüleidnek,hisz fél éve nem találkoztatok.

Szerintem inkább a szüleiddel foglalkozz amíg nálad vannak,nem hiszem el,hogy 2 napot nem bírsz ki a csaj nélkül!

2015. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
helyet és időt Ad*
2015. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Tényleg inkább te tűnsz hisztisnek. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy egyelőre elégnek tartja ezt az egy találkozást a szülőkkel, nem akarja elsietni. De azt sem akarja, hogy hagyd ott a szüleidet és vele találkozgass, mikor már olyan régen nem láttad őket.

Persze nem voltam ott, nem láttam, hallottam, hogy történt ez az egész, de én egyáltalán nem látok a viselkedésében semmi sértőt.

Az is lehet, hogy úgy volt vele, most úgyis több időt töltesz a szüleiddel, ezért szervezte be mostanra a saját programjait.

Mivel sértett vérig titeket?

2015. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon jól megvoltunk a párommal, de amikor jött az anyja, akkor vége volt a békének. Akkor a párom mindenben kötekedett és olyan dolgokat kifogásolt, ami teljesen életszerűtlen dolog. Olyant, amivel az anyja tele beszélte a fejét. Amikor elment a "kedves" mamája (fene a pofáját), akkor megint nagy volt a boldogság.


Gondolom nem te vagy neki életében az első és már tapasztalta mekkora kín kibírni egy akár pár napos időszakor is egy társnak a szülőjével.


Azon meg ne csodálkozz, ha az alatt veled sem akar találkozni. Önvédelemből teszi, mert szinte veszekedésig kényszeríted őt arra, hogy akkor is ott legyen, vagy legalább kicsit legyen ott, amikor neki ez kifejezetten kínt jelent.


Ha túlságosan magadhoz kötöd és nem engeded kicsit lazábban a saját döntését érvényesíteni, akkor könnyen el is veszítheted, akár végleg is.


Szerintem fogadd el a döntését és a számára ennyire kellemetlen dolgokat ne akard rá kényszeríteni és ne kérd számon rajta erőszakosan, hogy miért nem akarja.


megkérdezni bármit lehet, de semmiképp ne erőltesd és ne szigorú hangon vesd a szemére, mert megelégelheti ettől az egész rossz vágányra futó számonkésős kapcsolatot.


Csak a jó részét add neki magadból. Azt amit elfogad.

Ne várj tőle olyant, ami neki kellmetlen valamiért.


Most oda menne hozzád abban az időszakban csak a kelmetlen bemutatkozási mosolygások lennének belőle és normálisan két szót nem tudna úgy váltani veled, hogy mások ne dugják az orrukat közétek.


Nem mennék oda én sem abban az időszakban.

Ha téged szeret, akkor majd megy ha nincsenek zavaró körülmények a számára.


..és ha te szereted, akkor elfogadod a döntését ebben.

2015. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!