Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy reagálnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnál egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Külföldön élek 5 hónapja és lett itt egy barátnőm. Gyakorlatilag a 0-ról építettem fel itt az életem, új élet, új cég, új barátok és barátnő. A lánnyal 2 hónapja vagyunk együtt, de már 4 hónapja randizunk. Szüleim a hétvégére kijöttek meglátogatni. Tudta, hogy mennyire fontos ez nekem, tudta, hogy ideges voltam miatta. Péntektől hétfő reggelig maradnak a szüleim, a lány péntek este találkozott velük, de az egész hétvégét úgy tervezte be, hogy többet ne. Ráadásul velem sem hajlandó. Saját apartmanban élek, ma estére először megígérte, hogy átjön, majd lefújta, mondván, hogy a szüleim miatt holnap korán fel kéne kelnie, ehhez semmi kedve. Napközbenre meg kitalált egy programot magának és közölte, hogy üdvözli a szüleimet és, hogy hétfőn találkozunk. Voltak már összezördüléseink, most ez nagyon övön ütött, nem értem, mi baja van és nem érzem azt, hogy velem akarna lenni. Ti mit tennétek ilyen esetben?

2015. márc. 28. 22:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Persze, hogy behisztisztem, számítottam rá, hogy velem lesz ezen a hétvégén. A szüleimmel is összevesztem, úgy érezték, hogy a látogatásuk megzavarta az életem, anyám alig szólt hozzám, hiába mondtam, hogy nem az ő hibája. A barátnőm meg csak a kifogásokat keresi, hogy miért nem jött a hétvégén. Nem vártam el tőle, hogy egész hétvégén velem legyen -bár, ha ketten vagyunk, akkor meg érdekes mód el sem akar tőlem menni, ezért lepődtem meg- és nem érzem korrektnek, amit csinált.
2015. márc. 30. 09:04
 22/26 anonim ***** válasza:
Az nem korrekt, amit te csinálsz vele. :( Az Isten mentse meg őt tőled! Jobb is lenne neki, ha nem maradnátok együtt.
2015. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szegény lányt ennyire terrorizálni! Gondolom már elege lehet a "kedves" családdal. Nem élhet veled kettesben szabadon, mert erőltetve van dolgokra. Ő nem azért tartott eddig veled, mert a szüleidre kíváncsi. Majd megelégeli és keres valaki mást, aki nem erőltet rá senkit a programjával. Csak csináld, ha már unod a csajt, jó út ahhoz az ilyen cívódás, hogy elvadítsd magadtól. Még ha ő csinálná ezt, akkor még ok, mert a nők (többsége) ilyen, de egy férfitől ez furcsa.
2015. márc. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mennyire kiállhatatlan vagy...jobb lenne szegénynek ha békén hagynád ilyen tuskó mellett nem tudnék élni.

Na meg a családod! Alig látnak téged, képesek elutazni és meglátogatni téged legalább 2 napra és te összeveszel velük? Normális vagy? Miért kell egy öt éves hisztis önfejű gyerek szintjére lesüllyedni? Miért nem foglalkoztál a családoddal,ha fél évben egyszer látod őket?

A barátnőd kettesben akart téged hagyni a családdal,addig ő is végezte a dolgát, belehaltál 2 napba nélküle?Máskor szeret veled lenni a barátnőd,most megismerkedett a szüleiddel,ennyi elég is volt,minek akaszkodott volna rátok?Foglalkoztál volna a családoddal de idióta.

2015. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ne izguljatok miatta, szakítottunk, ilyen barom emberrel, mint én, persze, hogy nem lehet, nem is értem, mit képzelek én magamról!
2015. márc. 31. 18:49
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb engedni a dolgon, hadd menjuen minden a maga útján, mint erősködni, "de nekem így kellesz" aztán ha nem akkor vége. Ez így tényleg őrültség. Különben meg kár volt elszúrni. legalább legközelebb vigyázz, hogy ne erőltess semmit, ami nagyon nem megy.
2015. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!