Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem tudja elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tudja elfogadni az edzésem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmet zavarja, hogy napi 2 órát edzek. 4 ig dolgozom, utána 5-7 ig a konditerembe vagyok. Nem hiszi el hogy ő fontosabb, de a napi 2 óra edzésem nem szertném feladni. Ő is szeret, meg én is Őt. Mi a legjobb megoldás?

2015. márc. 31. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne megoldani,hogy együtt mennyetek el edzeni?
2015. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Eljarhatna o is. Nem minden nap (amugy az Neked is sok lehet szerintem) de heti egy-ket alkalommal.
2015. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret akkor el kell tudni fogadnia...;)
2015. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Csináld tovább.
2015. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%

Miért edzel mindennap? Sportoló vagy?

Heti 4 alkalom nem elég?


Vagy, ha ennyire fontos az edzés, akkor járj munka előtt, és nem fogsz a barátnődnek hiányozni az életéből...

2015. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem minden nap edzeni túlzás. Ha nem versenyző vagy, vagy nem ebből élsz akkor minek? Heti 3-4 edzéssel is simán lehet jó testet produkálni vagy szinten tartani. Én is ennyiszer járok el edzeni, tudom. Viszont ha a szombat esti programokat ahhoz kell igazítani, hogy mikor mész kondiba, vagy vasárnap este sem lehetne egy összebújós délutánt tartani mert kondizol, az lehet engem is kicsit kiakasztana.

23/N

2015. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

én se vagyok sportoló, mégis van olyan időszakom, amikor épp nem vagyok piszkosul lusta, hogy napi 2 órát edzek és érdekes, ilyenkor jól nézek ki és egészséges is vagyok ;)


kérdező, csináld tovább és vedd rá a barátnődet is, hogy emelje fel a fenekét és járjon el veled + magyarázd meg neki, hogy egy kapcsolat nem arról szól, hogy minden szabad másodperceteket együtt töltsétek !

37/N

2015. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem fogja megérteni egy olyan aki nem edz. Ha nem tudja elfogadni akkor nincs mit tenni igazabol, megváltoztatni nem lehet. Max ha ő is elkezd edzeni. :)

L

2015. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi időt mindenki szánhat magára. Valaki autókázik egyedül, valaki legurít egy sört a haverokkal, valaki tévézik. Te edzel.

Ezt a barátnődnek meg kellene értenie, ha értelmesen el tudod magyarázni neki. Ő nem csinál magának programot a barátnőkkel, vagy megy fodrászhoz, vagy a szüleihez, vagy valami?


Én is olyan vagyok, hogy legszívesebben a páromon lógnék éjjel-nappal. De ettől ő hamar kikészülne, tudom, hogy kell neki a magában töltött idő. Ezt próbálom elfogadni.

2015. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az en baratom reggel 6 ra jar edzeni azert hogy munka utan tobb idonk legyen egymasra, es o tenyleg szeret :)
2015. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!