Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek minősül? 17/L

Figyelt kérdés

tegnap 2.randim volt egy 20eves fiuval.

En szuz vagyok es ezt tudta, es moziba mentunk....mikor sotet lett,megcsokolt es belemdugta a nyelvet teljesen...engem ez izgatott es elveztem...aztan tovabb ment es benyult a bugyimba :// nem birtam elleneallni es hagytam..aztan mar a mellem is kezbe vette es egyre jobban izgatott....itt mondtam hogy allj es hagyjuk abba..borzalmas volt az egesz..azt mondta maradjunk csak baratok es en ennek meg orultem is mert ra se tudok tobbe nezni..

a lenyeg hogy ez amit csinaltunk mi?


2015. ápr. 4. 10:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

a fiutol.

hatalmas a libodom es rengeteg bennem a szexualis vagy de ezt a feszultseget magamban tartom es a ferjem megkapja majd

2015. ápr. 4. 10:37
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy másik fiút.

Ne értsd félre, mert szerintem nagyon erős jellemre vall hogy nem adod oda magad az első jellemnek, de ez most egy kicsit fura. Legalábbis a XXI. században.

2015. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor keress mást, ilyen egyszerű. Egyébként petting. Ha csak az illetőtől undorodsz, akkor no problem.
2015. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha undorodsz tőle miért hagytad hogy benyúljon a bugyidba?
2015. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 veteran1978 ***** válasza:
Lássuk jól értem-e a helyzetet!17-éves lány vagy,megujjaznak amit élvezel,megfogják a melled és ezt nem tűröd,DE mindemellett hatalmas benned a szexuális vágy!Kicsit ellentmondásos az amit leírtál!
2015. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amit csinaltatok az vonzalom es inger es kej adas. Ugy tunik nem vagy meg kesz arra hogy teljesen odaaddd magad a sracnak mert meg nem bizol benne elegge. A belso ened megalljt parancsolt es ez nagyon is rendben van. Szamodra tobb bizalom es biztonsag kell hogy a szived megnyiljon az igazi szeretkezesre. 31,F
2015. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A szulei ugy tanitottak a lanyt hogy majd a ferjenek kell odaadnia magat. Ezert a belso program Megalljt parancsolt a mind mereszebb es mereszebb fiunak. :) Mindennapos dolog. En sem lelkesedtem sohasem a kereszteny szuz lanyokert.
2015. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg Kérdező, de kíváncsi lennék én arra a fiúra, aki ilyen feltétel mellett -hogy csak a nászéjszakán feküdnél le vele először /!/- is Veled maradna, és megkérné a kezedet.

Én azt hiszem Te még nagyon fiatal vagy egy komoly, őszinte kapcsolathoz, bár az is igaz, hogy ez a srác akiről fent írtál igencsak lerohant.

2015. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Interferencia ***** válasza:
17 évesen ennyi eszed van? Lol.
2015. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!