Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mennyire befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire befolyásol titeket, ha egy srác boxoló? (többi lent)

Figyelt kérdés

8 éve űzöm a sportot, és még sosem merült fel bennem ez a kérdés. Titeket zavarna, ha a barátotok boxoló lenne? Mármint.. annak tudatában lenni, hogy szinte minden nap "verekszik" az edzéseken, meccsekre jár, ahol könnyen sérülést szerezhet.

Vagy pedig pont ellenkezőleg, hogy tetszene-e nektek, hogy egy amolyan biztonságérzetet nyújt, ha vele vagytok.. annak tudatában lenni, hogy nem kell félni senkitől, mert ott van nektek a barátotok, aki bármikor meg tud védeni, bármilyen helyzetben.

Sosem tudtam, hogy ez nektek hogy jön le, ezért rakom ki most ezt a kérdést.

18/F



2015. ápr. 5. 19:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hát azért ne verje agyon a nőket...
2015. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

akkor én bizonyára ellened hangolok bántó szándék nélkül kérdező.

ugyanis amikor meghallom hogy valamelyik csaj 3 ajtós szekrényre vagyik(én csak 2 vagyok)merthogy az majd mindenkitől megvédi akkor én felvilágosítom arról a sokkoló tényről hogy az esetek igen elenyésző részében bántják vadidegen útonállók a nőket..

akkor kik?hát zömmel a férjük, pasijuk szeretőjük tehát ugyanazok verik őket mint akik kefélik....tehát egy jámbor egyszálbél mellett kevésbé kell rettegniük a nőknek(ez a kőkemény statisztika)

2015. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
A barátom fekete öves,jól tud verekedni,sokszor ez pozitívum volt ha valaki kötekedett velem vagy vele.Én is néha agresszív vagyok ha iszok,ilyenkor jó ha mellettem van,mert akkor lehiggadok.Úgyhogy én csak plusz pontot tudok adni annak aki erőnlétben van,meg tudja magát védeni,meg a barátnőjét is.Volt olyan kapcsolatom is amiben én erősebb voltam mint a férfi,több olyan nem kell :)
2015. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon szexi tud lenni. :D
2015. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
kérdező a szigetszentmiklósi esetről hallottál? mtk-s bokszoló leszúrása?pedig ő tudtommal bajnok is volt?te?
2015. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Öhm.. nem tudom minek nézitek a boxolókat, de úgy látom nem annyira vagytok tisztában a dologgal. Attól, hogy valaki boxoló, nem lesz agresszív, és egyáltalán nem bántja a nőket.. én pl egy ujjal nem nyúlnék egy nőhöz.

Másrészt pedig egy boxolót ne 3 ajtós szekrénynek képzeljetek el, mert egyáltalán nem az a cél

2015. ápr. 5. 19:15
 17/30 anonim ***** válasza:
8: Hiába ha nem tudsz megütni kapod a csípődobást és a földön vagy, onnantól kezdve a földharcos nyer, nézd csak meg az mmat legtöbbször földön dől el a dolog...
2015. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17:

Nem azért nyitottam a kérdést, hogy itt vitázzunk..

Általában aki az után megtámad, az nem egy MMA bajnok, mellesleg aki küzdősportot űz, az csak önvédelemre használja, nem pedig támadásra.. és amúgy kétlem hogy a nyílt után bárki levinne a földre és a betonon "harcolnánk" :DD amúgy az MMAsok kéztechnikája egyenlő a nullával.. ha meg akarnék verni egyet, arra mennék rá, hogy csak a kéz és a láb játsszon, mivel a box mellett thai-boxolok is.

15:

Igen, hallottam róla. Ha valakit nagyon akarsz, azt le tudod szúrni. És bocsánat, nem vagyok bajnok.. viszont válogatott boxoló.

2015. ápr. 5. 19:24
 19/30 anonim ***** válasza:
én se vagyok biztos hogy amaz bajnok volt e ráadásul az sem biztos hogy szigetszentmiklóson történt , lehet hogy szigethalmon vagy valamelyik másik "szigetvalamin". a lényeg látom átjön hogy a ringen kívül rossz emberek közt nincsenek szabályok tehát csak pár fokkal vagy nehezebben sebezhetőbb mint Áltagjózsi a szomszédból... nem kell tehát besértődni mert ez nem leszólás hanem szomorú jelenség a mindennapokból
2015. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Megsúgok valamit..

Boxerrel és viperával járok mindenhova :)

Csakis önvédelemre, ha olyan helyzet állna fent, mint amit páran írtak.. ha késsel vagy sokkolóval jönnének, vagy esetleg 4-5 ember :)

2015. ápr. 5. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!