Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mennyire befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire befolyásol titeket, ha egy srác boxoló? (többi lent)

Figyelt kérdés

8 éve űzöm a sportot, és még sosem merült fel bennem ez a kérdés. Titeket zavarna, ha a barátotok boxoló lenne? Mármint.. annak tudatában lenni, hogy szinte minden nap "verekszik" az edzéseken, meccsekre jár, ahol könnyen sérülést szerezhet.

Vagy pedig pont ellenkezőleg, hogy tetszene-e nektek, hogy egy amolyan biztonságérzetet nyújt, ha vele vagytok.. annak tudatában lenni, hogy nem kell félni senkitől, mert ott van nektek a barátotok, aki bármikor meg tud védeni, bármilyen helyzetben.

Sosem tudtam, hogy ez nektek hogy jön le, ezért rakom ki most ezt a kérdést.

18/F



2015. ápr. 5. 19:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18: Rendben egyetértek csak az utcán ugyebár nincs szabály, az mma t meg azért hoztam fel mert élethűbb mint egy box meccs vagy muay thai meccs... Valószínűleg a támadó meg többes számba is van, falka szellemben mindenkinek nagyobb a szája.
2015. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
kérdező amit te csinálsz az meg már önmagában szabálysértés....akkor mit hordjanak maguknál a hétköznapi emberek, hogy biztonságban érezzék magukat???vagy ennyi rosszakaród van, hogy fel kell fegyverkezni?izgis élete lesz melletted a csajnak....
2015. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindig van nálam.. csak ha olyan helyre megyek. Kocsma, diszkó, gyűlés. És mielőtt valaki belekötne, hogy sportember miért jár ilyen helyekre, leszögezem, hogy nem fogyasztok alkoholt.
2015. ápr. 5. 19:43
 24/30 egy.utazo.lany válasza:
Lehet kicsit későn jön a válasz, de engem nem zavarna. Mondjuk az a szempont hogy biztonságba érezném magam, nem nagyon játszik. Mivel én is boxoltam, meg mondjuk hogy belekóstoltam pár küzdő sportba is még.
2015. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Thunderstruck válasza:
Hát én nem is tudtam hogy a cipőboxoló meccseken sérülést lehet szerezni! Szerintem nem zavarná! :)
2015. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Aggódnék érte.De valóban biztonságérzetet nyújtana.

Másrészt a sok edzés,meccsek,azaz kevés együtt töltött idő megviselné a kapcsolatunkat.

Súlyemelő barátom volt,többek között ez utóbbi miatt mentünk szét.

Viszont az meglepett,hogy több barátnőm,ismerősöm is megkérdezte,hogy nem félek-e tőle?!Ez itt a válaszolók egy részében is felmerült.Nekem eszembe sem jutott.

2015. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem adna egy plusz biztonságérzetet, jó lenne egy ilyen pár, de a meccsein halálra izgulnám magam...

mivel boxoló vagyok csak épp lány, tudom milyen komoly sérülés szerezhető akár egy edzésen is, ha valaki nem hobbiból csinálja (azért a hobbisták máshogy ezdenek...)

Összegezve inkább pozitív mint negatív:)

2015. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Gyűlés? Jesszus, milyen gyűlésekre járhat valaki, ahol fegyverre van szükség? Még kocsma, diszkó... Semmi bajom az ilyesmivel, de ha fegyverrel kell bemenni, az már gáz. Nem Timar egy békés embernek. Amúgy semmi bajom a boxolókkal, de veled nem járnék.
2015. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Huuu hát úgy látom itt igazán megoszlanak a vélemények, személy szerint nekem semmi problémám nem lenne azzal hogy a barátom boxoló sőt nekem sokkal jobban bejönnek az ilyen srácok mint az okostojások,akik elfutnának bármilyen erőszakos szitu elől, és hogy biztonság érzet...nos igen minimálisan természetesen, de én jobban biztonságba érzem magam ha megtudom védeni magam más segítsége nélkül .
2015. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hogy kiakadt itt mindenki :D

Nekem bejonne ha amugy normalis a ferfi.

2016. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!