Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom inkabb nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom inkabb nem akar nyaralni mint hogy dolgozbia kelljen?

Figyelt kérdés

A baratnom. 19eves. Nyari munkara szerettem volna kicsit kuldeni. Akar csak 2 hetre. Hogy szeddjen ossze. Kis penzt.

Par hete meg o mondogatta majd elmegy dolgozni es vesz maganak cuccokat.

Egy eve vagyunk egyutt en (20 eves) vagyok.


Mondom neki nem varhatja el h mindent en fizessek. Gyrosozas. Kajalasok. Kori. Allatker . Kirandulasok. Benzin stb.

Heti kb 6 napot van nalunk szoval mondhatjuk egyutt elunk.


Kijelentette h most erettsegizett vagy is fog es iden nem fog dolgozni.


Ennek nem orulok mert 10-20ezer is hatalmas segitseg lenne az apartman berlesebe. Vagy is ugy osszesegebe annyira gondoltam szalljon be. Dolgozzon es addna annyit(1het nyaralas balatonon azert ez nem sok a benzin tobb). De o kijelentette nem akar nyaralni steandolni se semmit. Ez normalis hozzaallas?



2015. ápr. 10. 16:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ugyan olyan a baratnom mint en voltam...sose dolgoztam nem akartam lusta voltam.

A lustasag mai napig megmaradt.



Csak kenytelen vagyok dolgozni hogy az autot tudjam fizetni. Ugymond az autoert elek. Tudjam tankolni szervizbe vinni ha baja van. Stb...

Tudok felre is tenni.... De ha barmi baja van az autonak hopp volt penz nincs penz.


Tavaj is voltunk nyaralni akkor meg dolgozott nyaron(frisebb volt a kapcsolatunk) es adott bele 20 ezret

Iden kijelentette nem akar se strandra se sehova. Menni de foleg dolgozni nem.


De szerintem ismer es tudja strandra ugy is menni fogunk meg ide oda

2015. ápr. 10. 17:10
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az! Ha tudja, hogy úgyis elviszed és úgyis fizesz neki mindent, akkor minek dolgozzon?
2015. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

Egy 19 éves fiú még gyerek, egy 20 éves lány már felnőtt.

Keress korban magadhoz illő fiút, akit nem neked kell eltartanod.

2015. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző: A lány 19 éves és a fiú 20. A fiú írta ki a kérdést.
2015. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes szituáció...ebben a korban normális ha nem dolgozik, le akar érettségizni, esetleg egyetemre menni? A szülő ilyenkor általában azért pénzeli még a gyereket. Amire meg nem jut neki, mint pl kirándulás, azt ha szeretned hogy veled menjen fizetheted te, ha már dolgozol. Ennyi idős koromban nekem is velem egykorú párom volt, általában én fizettem a saját kajám, piám ő is a sajátját. Volt nekem is hogy nem volt pénzem a nyári kirándulásra, akkor dolgoztam pár napot (kerti munka Ausztriában, nem egy leányálom de 3 nap alatt keresel annyit mint itthon 1 hónapos diákmunkával). Jelenleg egyetemista vagyok, nem engedhetek meg magamnak sok mindent, a párom viszont jól keres így mindig rászed egy kirándulásra. Az első évben kizárólag úgy kirándultunk hogy mindenki a magáét fizette. Most sem várok el tőle semmit, ha meghív kajálni elfogadom, de sosem én vagyok a felbújtó hogy na vigyél már el egy gyrosra vagy pizzára. és bennem mindig ott a szándék hogy meg akarom fizetni a saját kajám, saját italom, de ő nem engedi. A barátnődből szerintem hiányzik a szándék. Én azt mondom mindenki addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér. Ha egy hotdogra való pénz van a zsebemben akkor nem fogom azt mondani a páromnak hogy menjünk el egy t-bone steakre...
2015. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál ennyi. Nem túl normális értékrendekkel rendelkezik sem ő, sem a családja, ha engedik, hogy veled éljen, a szüleidnél és ezért egy fillért se tegyen le az asztalra. Ha nálatok él, akkor nálatok fürdik, eszik, illene neki is beleadnia. Így most gyakorlatilag te kifizeted a lakhatását nálatok a szülei pedig továbbra is eltartanak téged. Már ez sem lehetne elvárás a részéről, hiszen egy szerető család nyilván erején felül is vállal, nem szívesen szól, hogy a szeretett gyermeke párja útban van/anyagilag sok.

Egyáltalán nem nagy kérés tőled, hogy néha szálljon be a költségekbe, de ha nem akar menni nyaralni, akkor ne menjetek és pont. Máshova sem kell mennetek, ez ilyen egyszerű. Azért egy tartós kapcsolatban már egyáltalán nem kell minden anyagi dolgot átvállalnia a férfinak, főleg hogy elvárja!

2015. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, aki lepontozott elmondhatná mi nem tetszett neki azon amit írtam...érdekelne.
2015. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

költözzön szépen haza

mond h nincs kesh, nem tudtok menni sehova

hidd el, rögtön kidob

2015. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd azzal, hogy leültted, mert beszélnetek kell. Elmondod, hogy ha heti 6 napot nálatok van, akkor minimum egy húszezrest illene a szüleidnek adnia, cserébe az ellátásért és a kiszolgálásért. A továbbiakban pedig elvárod, hogy mindennek fizesse a felét. A programoknak, a gyorséttermeknek, a belépőknek, mindennek. Ha nem tetszik neki, akkor mész nélküle. A Balatonra meg majd akkor mehet veletek, ha fizeti a részét.
2015. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem értem egyesek miért jönnek az érettségivel. Az legkésőbb június 26-án véget ér, júliusban már dolgozhat(na, ha akarna), még pihenhet is pár napot előtte.
2015. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!