Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak a saját hibámból, ti is így reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt nagyon mélyponton volt a kapcsolatom a barátommal. Elhívtam 1 barátnőmet kávézni, aki végül is felvitt a pasija lakására beszélgetni.

Persze előkerült a pálinka is, nagyon berúgtunk. Abban egyeztünk meg, hogy megkapom a vendégszobát, mert alkalmatlan voltam arra, hogy hazamenjek. Lefekvés előtt bekaptam még 2 ataraxot is, amivel teljesen kiütöttem magam. Felhívtam a barátom, hogy nagyon berúgtam, meg hol vagyok, de már túl kába voltam megkérni, hogy jöjjön értem.

Egyszer csak arra keltem, hogy a barátnőm pasija átjött, simogat. Innentől nincsenek emlékeim.

Másnap reggel a nyomokból raktam össze a képet.

A barátomnak nem mondtam el, mert tudtam, hogy hatalmas botrányt csinálna, ahelyett, hogy engem támogatna.

Végül 1 facebook üzenetből rájött, azaz kellett mondanom. Kaptam egy hatalmas pofont, patáliát csinált, felhívta a barátnőmet, elmondta, hogy a pasija lefeküdt velem. Engem lehordott mindennek, folyamatosan azt kérdezgette, hogy milyen volt, mikor ismétlem meg a fiúval, a részletekre volt kíváncsi, hogy mit csinált velem. Másnap pedig kidobott.

Persze tudom, hogy az én hibám az egész, de nem érzem jogosnak a bántását és a megalázását, mert én akaratnyilvánításra tökéletesen alkalmatlan voltam.

Ti mit tettetek volna, ha ez derül ki a barátnőtökről?


2015. ápr. 11. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, én is pont ezt a blogot mutattam a barátomnak, hogy mielőtt undorító dolgokat kérdez, kulturálódjon.
2015. ápr. 11. 18:48
 12/71 A kérdező kommentje:
Mikor hazaértem, a bugyimat csak elhajítottam. 2 barátnőm megkért facebookon, hogy nálam aludhassanak, mikor én nem voltam otthon. Nekik írtam, hogy a bugyival ne törődjenek, vagy dobják ki, mert története van és nekem még nem ment.
2015. ápr. 11. 18:50
 13/71 anonim ***** válasza:
92%
Én vigasztalnám a barátnőmet és feljelenteném, esetleg összeverném a pasit. Nem te vagy a rossz, ne hagyd, hogy bárki is elhitesse veled. Nézd a jó oldalát, legalább megszabadultál egy elmebetegtől, akire nem számíthattál volna...
2015. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez az én barátnőmmel történne lehúztam volna akkora 2 pofont annak a nyomorultak hogy kiesett volna az összes foga
2015. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:
Igen, hazudtam, mert ismerem annyira, hogy tudjam, nem engem kezd el pátyolgatni, hanem agresszívan reagál. Ha picit is támogatóbb lenne, másnap reggel őt hívom és nem a pszichiáterem.
2015. ápr. 11. 18:53
 16/71 anonim ***** válasza:
18%
Aki makonyára issza magát, és még gyógyszert is bevesz az megérdemli.
2015. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hogy megérdemlem-e vagy sem.
2015. ápr. 11. 19:25
 18/71 anonim ***** válasza:
95%
Mindig kiborulok, ha azt olvasom, hallom, hogy egy nőt a saját hibájából erőszakoltak meg. Ilyen NINCS! A nemi erőszakra nem lehet mentség, hogy ittas voltál, uralkodnia kellett volna magán! Saját történetem tanulságaként írom, hogy NEM a te hibád, hogy megerőszakolt az a barom!Erre nincs felmentés, magatehetetlen voltál, és kihasználta a helyzetet. Simán fel kellene jelentened!
2015. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
71%

Senki sem érdemli meg.

[link]

2015. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
49%

Azért a Te hibád is! Ha öntudatodnál lettél volna és úgy történik a dolog, akkor teljes mértékben meglennél értve és nem a Te hibád lenne! Aki meg halomra issza magát és védtelen: Nem más erőszakolta beléd a piát, sem a gyógyszert! Te magad tetted magad védtelenné, teljesen kiszolgáltatottá! Az, hogy egy idegen paliban teljesen megbíztál: Az is a Te hibád! Hiába a barátnőd pasija, jól kell ismerni! A barátnőd lehet még nagyon rózsaszín ködben él és nem vesz észre vele kapcsolatban dolgokat.

Én a pasid helyében megharagudtam volna, de nem téptelek volna meg, viszont olyan sebesen szakítottam volna Veled, mint a pinty! Meggondolatlan voltál nagyon! Én is voltam már nagyon szomorú a barátom miatt, napokig sírtam, de nem mentem fel pasik közé, aztán nem ittam le magam, hogy azt se tudjam mit csinálnak majd velem...

A barátnődet ha nem tudod utolérni, akkor van más módja is: felmész hozzá személyesen.

Az aktusnak nem voltál teljes értékű tagja agyban (mivel nem voltál magadnál), hogy mindent átélj, tehát akkora lelki traumát nem okozhatott neked. Honnan tudom? Egyik barátnőmmel is történt már ilyen, Ő más miatt volt szomorú, aztán "megerőszakolta" egy pasi úgy, hogy a barátnőm se volt magánál. Alig emlékezett valamire, de mivel nem volt így erőszak, nem emlékezett szinte semmire, így nem hagyott nagy nyomot a lelkében. Persze azért rosszul érezte magát, amit csinált és utána már nem azért sírt, mert a csávó mit tett vele, hanem hogy Ő mit tett magával, hisz magának köszönhette! Ha tudatánál lett volna, akkor ez nem történik meg, ahogy Veled sem nagy valószínűséggel! Én vigasztaltam, hisz marta Ő magát rendesen emiatt.

2015. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!