Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak a saját hibámból, ti is így reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt nagyon mélyponton volt a kapcsolatom a barátommal. Elhívtam 1 barátnőmet kávézni, aki végül is felvitt a pasija lakására beszélgetni.

Persze előkerült a pálinka is, nagyon berúgtunk. Abban egyeztünk meg, hogy megkapom a vendégszobát, mert alkalmatlan voltam arra, hogy hazamenjek. Lefekvés előtt bekaptam még 2 ataraxot is, amivel teljesen kiütöttem magam. Felhívtam a barátom, hogy nagyon berúgtam, meg hol vagyok, de már túl kába voltam megkérni, hogy jöjjön értem.

Egyszer csak arra keltem, hogy a barátnőm pasija átjött, simogat. Innentől nincsenek emlékeim.

Másnap reggel a nyomokból raktam össze a képet.

A barátomnak nem mondtam el, mert tudtam, hogy hatalmas botrányt csinálna, ahelyett, hogy engem támogatna.

Végül 1 facebook üzenetből rájött, azaz kellett mondanom. Kaptam egy hatalmas pofont, patáliát csinált, felhívta a barátnőmet, elmondta, hogy a pasija lefeküdt velem. Engem lehordott mindennek, folyamatosan azt kérdezgette, hogy milyen volt, mikor ismétlem meg a fiúval, a részletekre volt kíváncsi, hogy mit csinált velem. Másnap pedig kidobott.

Persze tudom, hogy az én hibám az egész, de nem érzem jogosnak a bántását és a megalázását, mert én akaratnyilvánításra tökéletesen alkalmatlan voltam.

Ti mit tettetek volna, ha ez derül ki a barátnőtökről?


2015. ápr. 11. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
86%
Emberek, akik azt írjátok, hogy nem kellett volna innia... Majd ha a lányotokat megerőszakolják, mert kicsit túllőtt a célon, netán a barátnőtöket, akárkiteket, akkor is természetesen a szerettetek volt a hibás? Ilyenkor nem gondoltok bele, hogy az idióta erőszakoló, akár HAGYHATTA VOLNA A LÁNYT ALUDNI? Nem, természetesen a lány hibája, az erőszakoló már csak erőszakoló, a homlokára van írva, piros lámpával kivilágítva, és aki a közelébe megy, az magára vessen. Naná. Ennyire hogy lehettek idióták? Szerintetek nem az erőszakoló cselekdett rosszul, hanem a lány vessen magára. Hadd gartuláljak. Őszintén.
2015. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
42%
Hja persze, mert minden lánynak kötelező kómásra innia és gyógyszereznie magát, mert így a normális z meg természetes dolog... És minden szülő majd megpaskolja a hátát, hogy hjaj lányom, de sajnállak, előfordul az ilyesmi... Az én lányomat először megvigasztalnám, majd miután kicsit magánál lesz pár nap vagy 1-2 hét múlva, akkor leülnék vele szépen elbeszélgetni és kiosztanám (nem ordítva) a fejét, hanem szépen, nyugodtan, hogy lehetett volna annyi agya, hogy nem kínálja fel magát tálcán egy olyan pasinak, akit annyira nem ismer! Én ha ismertem is pasikat, mondjuk nem annyira, SOHA nem maradtam velük még kettesben sem! A mai Világban nem szabad és elővigyázatosnak kell lenni! Csak a szülők hiába pofázzák, hogy kislányom, vigyázzál, a csajokat nem érdekli, mert tud Ő vigyázni magára... Tessék, itt a végeredmény... A pasi természetesen egy utolsó sz*rházi, ennek kivédésére kellett volna józannak maradnia!
2015. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
90%
A péniszt viszont más erőszakolta belé. A védtelenség nem engedély semmire.
2015. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
0%
Másnak viszont engedély. Megakadályozta valaki? Nyugodtan megcsinálhatta? Igen... akkor meg? Ha meglát egy ilyen pali egy védtelen csajt, még jó, hogy él a lehetőséggel! Ezt hiába mondja akárki, hogy nem szabadott volna: megtette! Ezt kilehetett volna védeni úgy, hogy magánál van...
2015. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozol velem? Mondd meg annak a s**gfejnek, hogy gyakorlatilag megerőszakolt a srác. Az, hogy hazudtál neki, teljesen érthető. Az áldozatoknak elég nehéz az erőszakról beszélgetni az erőszak megtörténte után. Egyáltalán nem a te hibád. Az erőszak mindig is az elkövető hibája, 100%-ban. Még ha valaki meztelen meg az utcára, akkor sincs senkinek joga megerőszakolni őt. Ráadásul még pofon is vágott? Ez gyakorlatilag fizikai bántalamazás. Szomorú, hogy te emiatt magadat hibáztatod...Állj ki magadért, azért, mert nő vagy, még nem vagy kevesebb, mint mi!

A barátnődet is nyugodtan elküldheted egyébként a francba, ha téged hibáztat...Milyen barátnő az ilyen.

22-es: Rosszabb vagy, mint a szegény lány barátja. Igen, nem kötelező kómásra innia magát. VISZONT MEGERŐSZAKOLNI SE KÖTELEZŐ EGY MÓDOSULT TUDATÁLLAPOTBAN LÉVŐ NŐT! Ezzel kb. azt mondod, hogyha egy nő el akar menni bulizni, akkor egyből vigyen magával esemény utáni tablettát, mert a részeg nőket szabadon lehet erőszakolni...Ha te az utcán, vagy akár egy boltban elő veszed a pénztárcád, akkor a te hibád is, hogyha kirabolnak?

2015. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%
58%-os válaszoló, álszent vagy, vagy csak tapasztalatlan. Biztosan nem voltál még olyan állapotban, mikor rengeteg negatív érzelem felgyülemlik benned és egy kör futás már marhára nem segít rajtad. Mikor megcsalt a barátom, elmentem és jó istenesen beb@st@m. Bár büszke nem vagyok rá, de ennek ellenére nem tartom szélsőséges, elítélendő, túlzó magatartásnak, mint ahogy a hozzád hasonlók beállítják. A te érvelésed pontosan ugyanolyan, mikor valaki arról okoskodik, hogy a nő szoknyát vett fel és saját maga gerjesztette ezzel az erőszakot. Nem a szituáció szüli az eröszakot, hanem egy görény, elfajzott korcs agyában születik az erőszak.
2015. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
19%
Nem kötelező megerőszakolni, DE MEGTESZIK, akár tetszik Neked, akár nem, Te ezt nem fogod fel??? Undorító amúgy is, ha egy nő berúg! Vagy talán szép látvány? Ha valaki berúg vagy nincs magánál, akkor nem tud védekezni se! Ezt úgy írtad, mintha kötelező lenne buliba berúgni! NEM? NEM KÖTELEZŐ berúgni! Ha nem rúg be, akkor tud védekezni és segítséget hívni! A pénztárcámat meg olyan helyre teszem, ahonnan nem tudják kilopni! Lehet, hogy Te megszoktad, hogy ellopdosnak tőled dolgokat, mert nem vigyázol rá eléggé, de én gondosan elteszem a saját cuccaimat! Saját felelősségükre isszák le magukat, nagylányok már, gondolom tisztában vannak a veszéllyel... ha meg ennek ellenére is berúgnak és megerőszakolják őket, akkor meg jön a nagy dajdaj, hogy jaj de sajnálom magam, nem az én hibám, teljes mértékben a pasié! Tudod mikor érteném meg teljes mértékben? Ha magánál lett volna, nő létére gyengébb, úgy megerőszakolja és nem is hallja senki a segítségérését! Na akkor színtisztára a palit hibáztatnám! Így, hogy a csaj magának csinálta a bajt, így nem lehet mondani, hogy a lány teljes mértékben elővigyázatos volt és megtett mindent, hogy ne történjen meg!
2015. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
19%
Már bocsánat, de ha egy p*csámnyi szoknyával elmegy bulizni egy nő, akkor azt hamarabb megerőszakolják, mint aki egy natúr farmerban van! Mivel annak kivan az egész mindene alulról, a kiéhezett pasik meg erre simán rágerjedhetnek! És nyugodtan rúgjanak be, de akkor legyen aki józan és tud vigyázni a másikra! Soha nem mentem egyedül bulizni, mindig jöttek velem a barátok, haverok és figyeltünk egymásra! Kibukva? Ha jobban tudnál olvasni, akkor elolvashattad volna, hogy volt, hogy a barátommal nagyon rosszban voltunk és napokon át sírtam! Kimentem a barátaimhoz, elmondták a véleményüket, leültünk kicsit sörözni, pálinkázni, DE NEM RÚGTAM BE! Pedig én a barátaim közt voltam, akiket évek óta ismerek. Amikor meghalt nagypapám, akkor nyugtatót kellett bevennem és begubóztam a szobába. Valahogy soha nem igényeltem, hogy kiütve esetleg ketten legyek egy pasival...
2015. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
36%

27-es: Igen, akár tetszik, akár nem, megteszik.

DE.ATTÓL.MÉG.NEM.AZ.ÁLDOZAT.HIBÁJA. Ha pedig szerinted undoritó, amikor egy nő berúg, akkor gondold ezt, és örülj magadnak. Mivel kb. az emberek 90%-a teljesen tesz a véleményedre, pláne, hogy nem is ismer. A pénztárcás dolog pedig példázat volt, nem pedig esettanulmány vagy valami, szóval nem kell ennyire fennakadni rajta... Gondolom, te férfi vagy. Ha részegen megerőszakolnak, akkor is ezt fogod mondani? Merthogy a himsoviniszta megnyilvánulásod miatt gondolom, hogy te is iszol, legalábbis értelmes ember, elegendő számú agysejttel, nem mond ilyet...

Ui: Mégegyszer, akármit gondolhatsz, nem lesz igazad. A nőknek ugyanannyi joga van 18 fölött inni, mint neked. Magyarország egy szabad, demokratikus ország, ahol a nőknek ugyannyi joguk van, mint a férfiaknak. Ha ez zavar, meg se állj Oroszországig vagy Észak-Koreáig, ott élnek a hozzád hasonlók...

2015. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy nem tudsz semmit az erőszakról. Velem kétszer is megtörtént zaklatás, ami bár a szexig nem jutott el, de könnyen megtörténhetett volna a lélekjelenlétem nélkül. Első esetben 15 éves voltam, az orvostól jöttem lázasan, falfehéren, smink nélkül, beesett szemekkel, melegítőben, zsíros hajjal. A második esetben pedig nagymamámtól igyekeztem haza 16 évesen bő nadrágban, hosszú ujjú, nyaknál kivágott felsőben, szintén smink nélkül. Ezek direkt olyanokat keresnek maguknak, akik eleve esetlen, bizonytalan, határozatlan, muja nők, akik nem tudnak kiállni magukért. Mindenki máshogy vezeti le a feszültséget... Te így, de nincs jogod elítélni azt, aki más utat választ. Ne mond, hogy a te életedben nem volt olyan szituáció még, amikor ne könnyítetted volna meg egy erőszakoló dolgát pl. ajtót nyitottál, mikor egyedül voltál otthon, este sétáltál.
2015. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!