Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak a saját hibámból, ti is így reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt nagyon mélyponton volt a kapcsolatom a barátommal. Elhívtam 1 barátnőmet kávézni, aki végül is felvitt a pasija lakására beszélgetni.

Persze előkerült a pálinka is, nagyon berúgtunk. Abban egyeztünk meg, hogy megkapom a vendégszobát, mert alkalmatlan voltam arra, hogy hazamenjek. Lefekvés előtt bekaptam még 2 ataraxot is, amivel teljesen kiütöttem magam. Felhívtam a barátom, hogy nagyon berúgtam, meg hol vagyok, de már túl kába voltam megkérni, hogy jöjjön értem.

Egyszer csak arra keltem, hogy a barátnőm pasija átjött, simogat. Innentől nincsenek emlékeim.

Másnap reggel a nyomokból raktam össze a képet.

A barátomnak nem mondtam el, mert tudtam, hogy hatalmas botrányt csinálna, ahelyett, hogy engem támogatna.

Végül 1 facebook üzenetből rájött, azaz kellett mondanom. Kaptam egy hatalmas pofont, patáliát csinált, felhívta a barátnőmet, elmondta, hogy a pasija lefeküdt velem. Engem lehordott mindennek, folyamatosan azt kérdezgette, hogy milyen volt, mikor ismétlem meg a fiúval, a részletekre volt kíváncsi, hogy mit csinált velem. Másnap pedig kidobott.

Persze tudom, hogy az én hibám az egész, de nem érzem jogosnak a bántását és a megalázását, mert én akaratnyilvánításra tökéletesen alkalmatlan voltam.

Ti mit tettetek volna, ha ez derül ki a barátnőtökről?


2015. ápr. 11. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

Nektek komolyan az a legnagyobb gondotok, hogy leittam magam és megszokásból bekaptam 2 szem gyógyszert?

Elnézést, hogy nem merült fel bennem, hogy a legjobb barátnőm pasija, akivel többször találkoztam és beszélgettem, rám mászik?

A kérdés nem erre irányult, hanem arra, hogy valóban 1 csengős pofonra kell ilyen esetben számítania az embernek?

Azóta is beszéltem vele, egyre jobban engem hibáztat, amit én egyre jogtalanabbnak érzek.

Akik amellett kardoskodnak, hogy az áldozat hibája, azoknak csak 1 dolgot kívánok, azt hogy sose történjen velük ilyen vagy rosszabb.

Azt pedig, hogy ki hogy ül be bedrogozva, lerészegedve a volán mögé, kikérem magamnak, hogy a kérdésem alatt kerül megemlítésre.

Valóban hibáztam. De NEM az erőszakban, hanem, hogy italra nyugtatót vettem be, valóban nem számoltam az együttes hatásukkal. De ettől senkinek nem volt joga ezt tennie velem, se mással, senkinek nincs joga egy másik embert/élőlényt kényére kedvére tárgynak használni.


A támogató kommenteket köszönöm szépen. Akik pedig odáig jutottak el, hogy ez az én hibám, azoknak pedig csak gratulálni tudok az empátiájukért, remélem soha nem történik velük vagy a belső körükkel olyan, ami megváltoztatja ezen véleményüket.

2015. ápr. 12. 13:23
 62/71 anonim ***** válasza:
32%
Hiába pattogsz magadnak köszönheted.
2015. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!


Az pedig a te hibád, hogy az egyszerű szabályzatot nem megy értelmezned.

2015. ápr. 12. 14:17
 64/71 anonim ***** válasza:
45%

Senki nem mondta, hogy jogosan tette az ismerősöd amit tett.

És ha most ilyen bátor vagy, akkor miért is nem az orvoshoz meg a rendőrségre mentél, plusz a barátnődhöz azonnal mielőtt telebeszélték volna a fejét? És mennyi esze van annak aki ilyen bunkó paraszttal jár együtt és ezek után még ki is akar békülni vele?

2015. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a pofon egyértelműen nem volt jogos.
2015. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig nem értem, hogy miért nincs joga biztonságban érzenie magát az embernek, akkor is, ha esetleg többet ivott a kelleténél. Ugyanilyen, mikor valaki halálos balesetet szenved közúton, mert a másik pl elaludt a volánnál, mert úgy állt neki vezetni, hogy előtte nem aludt. Szerintem ahogy az autósoknak joguk van biztonságban érezniük magukat és nem saját hibájukként elkönyvelni, hogy autóba merészeltek ülni, mert nyilván tudniuk kell, hogy milyen veszélyes autózni, ugyanúgy nem a magatehetetlen ember hibája, ha megerőszakolják. Akármit mondtok, nem NE VESSEN MAGÁRA A LÁNY. Én rosszabb vagyok, mint egyik válaszoló, én kívánnám az ilyeneknek, hogy éljenek át, ha nem is erőszakot, de bármilyen bántalmazást, és utána nézzék le őket is, és süssék rájuk, hogy ők tehetnek róla, mert a többség csak a saját fájdalmát érti.
2015. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
45%
Az az autós aki beköti magát, betartja a sebességhatárt, rendben tartja a kocsiját stb, annak joga is van magát biztonságban érezni. Az a lány aki nem tart be minden egyszerű (mert inni meg gyógyszerezni nem létszükséglet amiről lehetetlen lemondani) óvintézkedést, az igenis vessen magára IS. És azt még mindig nem említette a kérdező, hogy ha már ennyire tudja mi a joga, akkor milyen jogi lépést tett az ügyben. De persze arra is lenne ezer kifogása ugyabár. Az a normális/átlagos aki a sajnálatos megerőszakolása után eltűnik otthonról, a bűnjeleket viselő bugyiját meg a barátnőinek hátrahagyja majd lazán közli, hogy csináljanak vele amit akarnak.
2015. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
62%
Elfelejtettem hozzátenni: attól, hogy valaki áldozat, még nem lesz azonnal szent is. Attól mert valami rossz történt vele, még nem kell körülötte tojáshéjon lépkedni és k*ssolni, akkor is ha butaságot mond vagy csinál.
2015. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
63%
Most azért írtad ki, hogy sajnáltasd magad és "cuki" kommenteket kapj vagy hogy ezzel is növeld az együttérzést? Azt hiszed csak ezt fogod kapni, mert egyesek nem gondolnak bele, hogy mi lett volna ha megelőzöd? A Te hibád IS! Attól, mert valamit nem szabad vagy szabályellenes, attól még megteszik, ha tetszik, ha nem! Ha jogos, ha nem! Embert ölnek, állatokat kínoznak, most komolyan, Te ebben a Világban élsz vagy egy rózsaszín szemellenzőt viselsz? Ez a Világ nem arról szól, hogy mindenki betartja a jogokat, mindenki jókisfiú és jókislány! Ezért kellene jobban odafigyelni, kivédeni az olyan eseteket, ha valaki törvényt akar szegni, mert MEGTEHETI, hogy megszegje! És Te megkönnyítetted a dolgát rendesen, ne csodálkozz, hogy egy ilyen perverz állat majd fogja türtőztetni magát! Ha rászoksz a cigire, akkor nem tudsz könnyen leszokni róla vagy a körömrágásról vagy gondolj bele bármilyen függőségbe vagy agybajba, amikor nem tudja magát türtőztetni az ember! Ha van rá alkalma és nem bír ellenállni, akkor megteszi, sajnos ez van! Úgyhogy legközelebb kicsit gondolkozz!
2015. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség hogy csak a kirivo ruhàs sajkkat erőszakoljàk molesztàljàk..

pont hogy az elesetteket a gyàmoltalanokat akikről tudjàk ugyse mer szólni senkinek..

meg a gazdagok..kihasznàljàk a szegényeket akiknek pl.nincs pénzük a gyerekük kezeltetésére..

baràtnőm szobalàny és az egyik visszajàró vendég mindig full pucéran futkosott -a baràtnőm soha rà se nézett..a férfi többször fogdosta molesztàlta -tudta hogy nincs pénze a gyereke kezeltetésére igy mindig huzta jobb munkàt tud neki..persze nem segitett csak probàlkozott zaklatta mig a baràtnőm belement..persze meggondokta magàt de nem engedte a férfi felülni àllni elmenni mindig visszatolta..a baràtnőm ruhàba volt igy alatta matatàssal meguszta meg hogy szabaduljon szàjjal kielégitette..

otthon sokàig fürdőtt hogy lemossa magàrol ezt a szégyent..egy depresszios roncs lett.. viszont lett munkàja igy a gyerekét megmentette nem éhezik és van pénz a gyogyszerekre..

a férfi utàna tett neki még ajànlatokat letette a pénzt de a baràtnőm visszautasitotta..

mindig dolgos szorgalmas volt..otthoni gondjai voltak senki se segitett neki..most ebbe keveredett persze orvosra nincs pénze hogy magàn segitsen..sose teszibezen tul magàt és nem érti a férfit miért hasznàlta ki azt hogy szegény és beteg a gyereke..hisz a férfinek is van egy lànya aki szintén az első férfihez ment hozzà feleségül..a baràtnőmnek is csak a férje volt-azota a férje csalja hisz nem tudja miért depis a felesége..de sose mondta el neki hisz a molesztàlo férfonek felesége gyerekei vannak hogy keverne bele màsokat.meg egyedül ez a férfi segitett neki kétszer is munkàban meg papirdolgokban.Baràtnőm magàt hibàztatja hisz régen azon az elven volt sose tenne ilyet. Most màr tudja a kényszer nagy ur és utàlja a gazdagokat akik ezt kihasznàljàk és azt tartjàk pénzen minden megvehető..

2015. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!