Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak a saját hibámból, ti is így reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt nagyon mélyponton volt a kapcsolatom a barátommal. Elhívtam 1 barátnőmet kávézni, aki végül is felvitt a pasija lakására beszélgetni.

Persze előkerült a pálinka is, nagyon berúgtunk. Abban egyeztünk meg, hogy megkapom a vendégszobát, mert alkalmatlan voltam arra, hogy hazamenjek. Lefekvés előtt bekaptam még 2 ataraxot is, amivel teljesen kiütöttem magam. Felhívtam a barátom, hogy nagyon berúgtam, meg hol vagyok, de már túl kába voltam megkérni, hogy jöjjön értem.

Egyszer csak arra keltem, hogy a barátnőm pasija átjött, simogat. Innentől nincsenek emlékeim.

Másnap reggel a nyomokból raktam össze a képet.

A barátomnak nem mondtam el, mert tudtam, hogy hatalmas botrányt csinálna, ahelyett, hogy engem támogatna.

Végül 1 facebook üzenetből rájött, azaz kellett mondanom. Kaptam egy hatalmas pofont, patáliát csinált, felhívta a barátnőmet, elmondta, hogy a pasija lefeküdt velem. Engem lehordott mindennek, folyamatosan azt kérdezgette, hogy milyen volt, mikor ismétlem meg a fiúval, a részletekre volt kíváncsi, hogy mit csinált velem. Másnap pedig kidobott.

Persze tudom, hogy az én hibám az egész, de nem érzem jogosnak a bántását és a megalázását, mert én akaratnyilvánításra tökéletesen alkalmatlan voltam.

Ti mit tettetek volna, ha ez derül ki a barátnőtökről?


2015. ápr. 11. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
19%
Kis cuncibogárka, csak hogy tudd, orvosi egyetemre járok és LÁNY vagyok! Mint írtam is, volt a baráti körömben megerőszakolós dolog, de neki volt annyi esze, hogy magban is meglássa a hibát és hogy nem teljesen a palit kell megölni, hanem Őt is teljes mértékben sáros volt a dologban! Csak neki volt elegendő agysejtje ahhoz, ami neked nincs, hogy ezt felfogja! Neki nem kellett pszichológus, mentünk, berúgott és ámen! Az én barátaim is beszoktak rúgni, tévedésben élsz, ugyanis nem ítélem el ezeket az embereket, DE! Ha egy lány berúg, az undorító! És igen, az én lány barátaim is simán berúgnak, én nem szeretek inni, egyénfüggő! És tudom, hogy a mai lányok simán elmennek p*csámnyi ruciban, fullosan benyomva, magát kelletve, de tudod a modellszakmában is van olyan, hogyha nem szexelsz, akkor nem jutsz feljebb azon a bizonyos létrán, ha egy szintig már felérsz :) Na és ott is már drog és gyógyszer, minden játszik :) Ha szépen kiteszed, amid van, akkor menj a haverjaiddal, hogy adj egy esélyt magadnak, hogy megvédhessenek, ha már ennyire kirívóan öltözködik valaki! És ha kitesz mindent, ezzel felvállalja, hogy több pasi fog rá mászni, ugyanis nem tudom Te hogy vagy Vele, de ha annyira okos vagy, tudhatnád, hogy egy meztelen test jobban beindítja a fantáziát, mint egy fullruhás ember :D És tudod, Neked nincs igazad és az emberek nem hogy 90%-át, de szinte az egészet nem érdekled :D Úgyhogy kicsit elgondolkozhatnál a dolgokon, mielőtt dinkaságokat írsz :)
2015. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:

NEM a te hibád. Látlelet és feljelentés, az ilyennek börtönben a helye.

Alku nélkül!

2015. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
25%
Hja és édesanyámat is egyszer majdnem megerőszakolták fiatal korában, az egyik rokona beküldte a házba egy családi banzájkor (kint sütögettek), majd nem sokkal utánament és sarokba szorította, csak ő tökön rúgta :D Ha ez úgy történt volna, hogy nincs magánál, akkor megtörtént volna a baj. Viszont Ő emlékezett is a dolgokra! Mindig elfelejtitek, hogy Ő nem volt magánál, szóval alig érzett valamit, tehát nagy lelki traumát nem élhetett át, feljebb leírtam, hogy miért. Természetesen rossz érzéssel tölti el, hisz pszichológus segítségét kérte, de ez nem tekinthető akkora nagy sérelemnek, mintha tudatánál lett volna! Az, hogy engem nem erőszakoltak még meg soha, azaz elővigyázatosságomtól függött. Este, sötétben nem jártam soha egyedül, kietlen helyekre sem mentem, pasival kettesben, akit alig ismertem, nem voltam összezárva, nem ittam magam kómásra és ha így is tettem volna, valaki ott lett volna velem, hiszen szórakozni sem egyedül mentem. Orvostól hazafelé pedig forgalmas az út, bevásárlásnál gondolom a polcon nem hajít magára senki... Ha úgy érzed, hogy kicsit kietlenebb az út, akkor kérj meg valakit, hogy ne egyedül menj. Vagy nincsenek barátaitok, rokonok, senki, aki elkísérne? Egy szó, mint száz: Csak úgy egy megerőszakolás nem történik meg! Van úgy, hogy rossz helyen, rosszkor van az ember, de érdekes, én már csak szoktam utazgatni, sokat jövök-megyek, még egyszer sem fordult ilyen velem. Édesanyámnak meg sem fordult a fejében, hogy saját rokon, szóval az Ő helyzete érthető, senki nem nézte volna ki az ürgéből! Egy másik ismerősöm meg kiment egy ISMERŐSÉVEL (nem barát) egy házibuliba, majd a csávó elhívta sétálni. A ház mellett pár m-rel volt egy kukoricás, ott szépen letérdepeltette, aztán konkrétan.... megerőszakolta a száját, jobban nem tudom kifejezni. Nem hallották a segítségkérést a zenétől, elmenekülni nem tudott. Ő is magát hibáztatta, alig ismerte a pasit és elment vele a susnyásba, aztán megtörtént. Ő is felfogta, beszéltük, hogy a csávó mekkora gennyláda, de azért a lány se hófehér ebben a történetben. Viszont Ő mindent átélt, magánál volt, így neki azért nagyobbak voltak a lelki sérelmei.
2015. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:

#31


Te egészen egyszerűen nem vagy normális már megbocsáss.

Majd rádmászik 1-2 pasas kicsit elszórakoznak veled, és majd utána megkérdezlek erről a nem kicsit gázos életbölcsességedről, hogy akkor is így látod e.


Az erőszakról az áldozat NEM TEHET!

Fogd fel!

2015. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
38%
Vannak olyan esetek, amikor nem, de sokszor TEHET! Ezt Te fogd fel!
2015. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:

kicsilány, fiatal kiscsaj vagy orvosi egyetemen okoskodsz és azt hiszed egyből okosabb vagy bárkinél :)


Jelzem elég szakmaiatlan a hozzáállásod. De ha óhajtod kérdezz utána a szakmád köreiben.

(és tanuld meg rendesen a szakmádat, mert ez így nem lesz jó!)

2015. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
Kedves orvostanhallgató lány, mikor majdan közlöd a betegeddel, hogy rákos, és ő összeomlik, te majd bele fogsz nyúlni a táskájába és ha kihúzol egy üveg kólát, akkor majd jól az orra alá fogod dörgölni, hogy "ne bőgjél, csakis te tehetsz arról, hogy rákos lettél, mert ilyenenet ittál, dögölj meg"? Mert jelenleg ezt csinálod.
2015. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd, van pszichológus ismerősöm nem egy és erről is beszélgettem nem egyel és egyetértenek. Alátámasztottam érvekkel az igazságot, az, hogy egyes emberek nem fogják fel, amit pszichológusok is elismernek, mert logikusan átbeszéltük az egészet, azért nem én vagyok a hülye! :) És arról, hogy fiatal vagyok: 50 éves "szakmabeli" ember is így látja, hisz a barátnőmnek az anyukája orvos és amikor náluk voltam, akkor elmondta a véleményét és a lányát is hibáztatta :) Volt erről a témáról szó másokkal is, átrágtuk, de azért az ilyen esetek kivédhetőek lennének nagy számban.
2015. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
Egy rák és egy ilyen megerőszakolás teljesen két külön téma, össze sem hasonlítható! Hiszen a rák nem fertőződéssel terjed, hogy kimenjünk az utcára ruha nélkül és vagy elkapjuk a rákot vagy nem, mert elővigyázatlanok voltunk. Egy rákba belelehet halni és nem mi döntjük el, hogy megkockáztatjuk-e hogy rákosak leszünk vagy van módszer kivédeni.
2015. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:

Trollkodsz


Egészen biztosan nem mondasz igazat, lévén a pszichológia és főleg a kriminál pszcihológia egyik első alapvetése, hogy nem az áldozat a hibás! Így tanítják a mai napig is!

De várom a szakik neveit privátban, mert ha ilyet tanítottak egészen biztosan egy szakmai vizsgálatnak vetik alá őket, ha esetleg kiderülne! (és én is adok neked pár nevet aki el is fogja ezt végezni etikai, és szakmai vizsgálat keretében!)


Szóval meg vagyok győződve arról, hogy most csak osztod az észt, és bekamuztad ezeket az ismerősöket! :)

2015. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!