Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak a saját hibámból, ti is így reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt nagyon mélyponton volt a kapcsolatom a barátommal. Elhívtam 1 barátnőmet kávézni, aki végül is felvitt a pasija lakására beszélgetni.

Persze előkerült a pálinka is, nagyon berúgtunk. Abban egyeztünk meg, hogy megkapom a vendégszobát, mert alkalmatlan voltam arra, hogy hazamenjek. Lefekvés előtt bekaptam még 2 ataraxot is, amivel teljesen kiütöttem magam. Felhívtam a barátom, hogy nagyon berúgtam, meg hol vagyok, de már túl kába voltam megkérni, hogy jöjjön értem.

Egyszer csak arra keltem, hogy a barátnőm pasija átjött, simogat. Innentől nincsenek emlékeim.

Másnap reggel a nyomokból raktam össze a képet.

A barátomnak nem mondtam el, mert tudtam, hogy hatalmas botrányt csinálna, ahelyett, hogy engem támogatna.

Végül 1 facebook üzenetből rájött, azaz kellett mondanom. Kaptam egy hatalmas pofont, patáliát csinált, felhívta a barátnőmet, elmondta, hogy a pasija lefeküdt velem. Engem lehordott mindennek, folyamatosan azt kérdezgette, hogy milyen volt, mikor ismétlem meg a fiúval, a részletekre volt kíváncsi, hogy mit csinált velem. Másnap pedig kidobott.

Persze tudom, hogy az én hibám az egész, de nem érzem jogosnak a bántását és a megalázását, mert én akaratnyilvánításra tökéletesen alkalmatlan voltam.

Ti mit tettetek volna, ha ez derül ki a barátnőtökről?


2015. ápr. 11. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Dehogynem a mi döntésünk a rák. Én egész életemben elővigyázatlan voltam, nem érdekelt, hogy naptejet használjak, minden nyáron leégtem és 18 évesen bőrrákot diagnosztizáltak nálam. Szóval de, a rákos hasonlat teljesen helyénvaló.
2015. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Az alapelv, ezt tanítják, csak ha jobban átgondolja az ember, akkor más a véleménye! Ugyanis lehet ezt kell bemagoltatni, de a valóság más. Ugyanúgy, ahogy vannak dinka szabályok máshol is :) Biztos találkoztál már olyannal, ahol van egy szabály, kikötés, de teljesen értelmetlen. És vagy betartják vagy nem. Ilyen pl. a köpeny viselése. Én voltam nem rég egy iskola laborjában, ahol kellett volna köpenyt viselni, de nem tették, mert éppen nem kísérleteztek, de az lett volna a szabály. Na és más területekről már ne is beszéljünk, pl. eladók tudnának mesélni :) Úgyhogy ez egy ilyen dolog :)
2015. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
Hagy ne példálózzak számtalan esettel, akik mennyire elővigyázatosak voltak, mégis rákosak lettek és vannak, akik abszolút elővigyázatlanok, még sem lesznek rákosak :)
2015. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:

"Az alapelv, ezt tanítják, csak ha jobban átgondolja az ember"


Szóval elismerted, hogy szembemész, szembe okoskodsz a szakmád eredményivel! Köszönöm, nincsen kérdésem!

Erről ennyit.


(és tudd, hogy etikai vizsgálatnak nézel elébe ha ilyen hozzáállással nyúlsz beteghez és automatikusan karrier öngyilkosság. (A neveket várom továbbra is!))

2015. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
Én és mások is szembemennek a szabályokkal, ha az valamilyen oknál fogva értelmetlen! Hisz egy szabály nem szentírás, emberek írták! Ha tudnád mi folyik az egészségügyben, akkor másképp vélekednél! Ugyanis a mai egészségügy romokban és nem épp mindenhol szakszerűen látnak el embereket, AHOGY AZ SZABÁLYBA VAN FOGLALVA! Azért írjak neveket, hogy utána valaki zargathassa őket, hogy elmondta az igazságot? :) Már bocsi, de enélkül a találkozás vagy beszélgetés nélkül is pontosan tudják, hogy mit tesznek és ha egy szabályt megszegsz, az nem feltétlenül jelent agyhalált, inkább a tudatlanság az, ami végzetes hibát vonhat maga után.
2015. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
Hagy ne példálózzak számtalan esettel, akik mennyire elővigyázatosak voltak, mégis erőszak áldozatává lettek és vannak, akiknek minden szituáció adott volt, mégsem lettek megerőszakolva:)
2015. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
Ez ilyen dolog, valakinek sikerül, valakinek nem :) Aki meg tesz is érte, hogy legyen esélye másoknak megerőszakolni, akkor utána mehet pszichológushoz :)
2015. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

#45


Ebbe most nagyon belefutottál, mert eléggé képben vagyok egészségügyből.


De gratulálok, elismerted, alátámasztottad, hogy egyedi okoskodásod ez a bivaly nagy baromság pár kollégáddal (leendő!!!) egyetemben. Egyedi agymenés közel sem szakmai. Ennyit akartam elérni ebben a szálban, hogy meghazudtold magadat, és kérdező még véletlenül se vehessen komolyan.


Részemről nincsen több mondanivalóm

2015. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen. Csak nehogy egyszer pofára ess és te legyél az áldozat és elutasító tekintetekkel barátkozz. Azt írtad, hogy mikor rosszul voltál elmentél pálinkázni a barátaiddal. Elárulom, hogy így is történt már erőszak, sőt, úgy is, hogy az apa hazaért a melóból, egyedül otthon volt a lánya és semmi előzmény nélkül megerőszakolta. Remélem elég elővigyázatos vagy és bezárod a szobád ajtaját.
2015. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
*elutasító tekintetekkel találkozz
2015. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!