Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta nem szeret velem aludni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ő 19, én 17 vagyok és csak hétvégente tudunk találkozni. Lassan 11 hónapja vagyunk együtt, kb 8-9 hónapja kezdtünk el együtt aludni. Eddig semmi gond nem volt, de az elmúlt 2-3 héten nem volt kedve együtt aludni, gondoltam oké, van ilyen. Végül megkérdeztem mi a baj, azt mondta nem szeret velem aludni, mert akkor nem tud elaludni mert kicsi a hely meg úgy velem sem szeret aludni. Eléggé rosszul esett. Azt mondta Eddig nem volt ilyen probléma, csak az elmúlt 2-3 héten érezte így. Az ágyán alig Férünk el, lehet hogy ez a baj? Nagyon félek, nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni. Szerintem együtt alvás az egy eléggé alap dolog egy kapcsolatban, és ha azt nem élvezzük az nem jó. Ez csak átmeneti állapot? Mi okozta? Mit lehet tenni ezügyben? Hozzá kell tenni hogy utolsó két menstruációja közt csak 16-17 nap telt el a szokásos kb 26 helyett, ami szintén furcsa szerintem.
2015. ápr. 11. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha alig fértek el, nem csodálom, hogy nem a kedvence, mi is sokáig kis ágyon nyomorogtunk, nagyon rossz volt, és beismerem, hogy sokszor alig vártam, hogy végre a saját ágyamban aludjak, egyedül, ettől függetlenül nagyon szeretem akkor is a páromat, csak egy nehéz nap után jobban esik pihenni, mint állandóan kis helyen nyomorogni. miután összeköltöztünk, nagyobb ágyunk lett minden megváltozott :)
2015. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a szex és az együtt alvás Nem ugyanaz :D én együtt csak aludni is imádok vele. Csak az ő ágya kicsi, az enyém nagy, de ma pl nem is akart együtt aludni mert múltkor is rossz volt. De meg is van most neki lehet az is bekavar.. Furák ilyenkor a nők. Hiányzik hogy mellette alszok el És kelek fel :(
2015. ápr. 11. 21:54
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem alapból kicsi az önbecsülésem és lehet emiatt túl is reagálom. Nagyon Remélem. Megprobaltam már vele megbeszélni de nem jutottunk többre mint hogy várunk hátha megint olyan lesz mint eddig
2015. ápr. 11. 21:56
 14/14 biohazardxxx ***** válasza:
pár év mulva úgy is arra vágysz majd hogy csaka tied legyen az ágy igy nem kel fől arra hogy bögdösnek meg befogják az orrod ha horkolsz... :D
2015. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!