Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülök, ti is kiakadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülök, ti is kiakadnátok ezen? (lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,1 éve van barátom.Múltkor kiesett véletlen egy óvszer a táskámból és anya észrevette,erre elkezdett "veszekedni"úgymond,hogy minek van nálam,ugye nem szexelünk stb...

Egyébként meg nem feküdtünk le,csak úgy vagyok vele hogy most már valószinüleg sor kerül rá,ezért inkább legyen nálam feleslegesen,mint ne legyen amikor kéne.



2015. ápr. 14. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A szülő aggódik, ez természetes. Különösen érthető ez annak tekintetében, hogy a mai ifjú generáció (bocs a ritka kivételektől) nagyon késznek érzi magát a szexuális életre, csak épp pszichikailag nem elég érett hozzá. Látszik ez abból is, amennyi perverz retardáltat nevel ki a társadalom. (ismét bocs a kivételektől) Tök jó, hogy használ a gyerek gumit, hurrá, nem lesz a lány terhes! Ja. Csak épp a lelki fejlődésével nem foglakozik senki. Igen elkorcsosult a világ ilyen tekintetben. Elég csak elolvasni a szexuális témában feltett kérdéseket. A hajam kihullik tőlük.
2015. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az enyém is totál kiakadt anno, meg ler***bancozott, amikor háromnegyed év után lefeküdtem az akkori barátommal. Akkor romlott meg a kapcsolatunk, azóta nem bízom benne. Azzal a sráccal már szakítottunk, de érdekes, hogy utána, akivel összejöttem vele is már 4,5 éve együtt vagyok, szóval nem lettem k***rva, attól még, hogy 15 évesen vesztettem el. És sosem voltam az a fajta lány,aki csak úgy odaadta magát...

Ha nekem lesz gyerekem, örülni fogok annak hogy védekezik.

2015. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15 évesen vesztetted el? Azért mondjuk én sem dicsértelek volna meg...nyilván nagyon készen álltál rá.
2015. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok rá büszke, azóta megbántam, hiába vártam háromnegyed évet. De ez van, ezen már nem lehet változtatni
2015. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De ezért nem kéne lenézni, szerintem te is hibázol bőven. És ahogy mondtam, azóta is tartós kapcsolatom van! Nem voltam hűtlen se, és ezt kevés lány mondhatja el magáról :)
2015. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ki nézett le? Mindösszesen közöltem, hogy anyád helyében engem sem vetett volna szét az öröm, ergo, nem kell annyira meglepődni a reakcióján és sokat tudnál tenni a viszonyotok rendezése érdekében, hiszen magad is beismered, hogy vastagon hunyó voltál.
2015. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te ítélkezel. Én nem azt mondanám hogy vastagon hunyó voltam, de mind1. Látom te tökéletes vagy :) Örülj neki, hogy nincs hibád és kívánom, hogy ezentúl is így legyen!
2015. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a gyermeteg mutogatást csibém! Azzal, hogy 15 évesen szétdobtad a lábad, azzal voltál hunyó. Azzal tettél sokat annak érdekében, hogy kivívd az anyád "rokonszenvét". Szóval nem önérzeteskedni kell, inkább tegyél érte, hogy normalizálódjon a viszonyotok. De ha felé is ilyen nehéz a felfogásod, mint felém, akkor meg se próbáld! JA, nehogy hiányérzeted legyen: nem, nem vagyok tökéletes. De az értékrendem a jelek szerint kicsit határozottabb a tiednél.
2015. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nalam 15 eves korom ota van 17/f
2015. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!