Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm féltékeny. Eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm féltékeny. Eddig még soha nem volt ilyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma jött az osztályunkba egy csaj, és elmeséltem neki, aztán megkérdezte, hogy milyen, én mondtam, hogy szép, meg minden, de aztán hozzátettem, hogy egy r****c, mondta, hogy az jó, de látszott rajta, hogy nincs minden rendben. Mit tegyek?

16/F


2015. ápr. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kokozzál
2015. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne mondd egy másik lányra, hogy szép. Fiatal vagy még, tanuld meg. A helyes válasz: "Hozzád képest bűn ronda" vagy "Rajthoz sem állhat melletted". Van még mit gyakorolnod!
2015. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!