Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha autóval mennétek nyaralni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha autóval mennétek nyaralni, hol ülnétek a kocsiban?

Figyelt kérdés

Párommal minden nyáron el szoktunk menni Görögországba, eddig mindig busszal mentünk. Most autót akar venni, és azzal mennénk. Kitalálta, hogy elhozza egy barátját is (akit én nem is kedvelek). Nem akartam mondani neki, hogy ne hívja már, mert mégis csak a barátja, csak enyhén utaltam rá, hogy ezzel tönkre teszi a nyaralást. Alapból nem igazán szeretem ha 3-an vagyunk, mert én mindig háttérbe vagyok szorítva, és barátom meg kb csak az ő igényeinek tesz eleget. Bár szerinte ez nem így van.. Most is azon vesztünk össze, hogy bejelentettem, hogyha autóval megyünk, és a barátja is jön, én elöl fogok ülni. Erre párom el kezdi mondani hogy nekem milyen jó lesz ott hátul... Mondom a csomagtartóba nem akarsz betenni? ott talán nem zavarok ugye? Mire azt mondja, hogy dehát a barátjának kell elöl ülni, mert ő a férfi. Ezen kiakadtam, mire ő is ideges lett, és azt mondta, hogy akkor nem megyünk hárman sehová, de ketten se...

Tudom, pitiáner kis dolognak hangzik, de borzasztóan zavar. Ha ez veletek történne meg, ti hogy reagálnátok rá?



2015. ápr. 16. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem ülnék sehova. Menjen nyaralni a barátjával, és haza se jöjjön!
2015. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:DDD Nekem elég ha a barátját hagyja ott.. Belőle már tényleg elegem van. Már most úgy érzem, hogy el van cseszve a nyaralásom.. Eltenni meg láb alól nem lehet, mert büntetik XD
2015. ápr. 17. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!