Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, féltékeny a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, féltékeny a párom! Vagy az én felfogásom nem jó?

Figyelt kérdés

Röviden az a helyzet, hogy a barátom annyira féltékeny, hogy már az zavarja, ha a munkahelyen beszélgetek valakivel, aki férfi. Ez ugye nem normális?

Rosszul érzem magam, mert mesélnék neki többet is a benti dolgokról, viszont sokszor nem merek, mert ha már mesélem neki, hogy most új emberkével találkoztam odabent, máris megkérdezi, hogy férfi e.

Ráadásul sokszor egyedül érzem magam, mert lassan 1 éve megszakadt a kapcsolat a legjobb barátnőmmel más okból, így nincs senki, akivel meg tudnám beszélni a dolgaimat-természetesen rajta kívül, mert ezen kívül nincs gond a kapcsolatunkkal, én viszont igénylem más emberek társaságát, hogy bent is beszélgessek velük, meg pl. van egy srác, aki jóval idősebb nálam és nagyon jóba lettünk, de abszolút nem nyomul, semmi olyan szándék nincs benne, mert ha flörtölni próbálna, tuti leállítanám, na meg neki is van barátnője, szóval így tuti nincs félreértés.

Mindenesetre fogok erről beszélni a barátommal, csak elgondolkodtam, hogy lehet az én felfogásommal van baj és kíváncsi vagyok, hogy másoknál ez hogy működik? Mármint nincs baj a munkahelyi kapcsolatokból? Vagy nem féltékeny a párotok? Mert most ez nagyon feljött bennem. Ha valaki úgy gondolja, privit is írhat, szívesen beszélgetnék olyannal erről, aki járt már hasonló cipőben.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2015. ápr. 17. 08:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, nem egy pár hónapos kapcsolatról van szó egyébként.. :) Sőt, az eljegyzésen is túlvagyunk, úgyhogy remélem, hogy ér neki annyit a kapcsolatunk, hogy egy kicsit elgondolkodjon, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz.

Köszönöm a tanácsokat! :)

2015. ápr. 17. 09:06
 12/20 anonim ***** válasza:
Az eltelt idő alatt ez a féltékenység nem jött elő belőle? Csak most az utóbbi időben?
2015. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen. Eleinte is féltékeny volt, csak nem ennyire. Vagy csak én nem vettem elég komolyan, nem tudom.. De most nagyon elkezdett zavarni, mert most a héten éreztem azt először, hogy mesélnék neki, de ez meggátol abban, hogy mindent megosszak vele, amit szeretnék.
2015. ápr. 17. 09:12
 14/20 anonim ***** válasza:

Adok egy jótanácsot!

Még véletlenül se menj hozzá!!!


Ha barátnőként kicsit volt féltékeny, a menyasszonyára már állati féltékeny mi lesz ha már a felesége leszel???

Ez CSAK ROMLANI fog!


Nagyon közel állsz hozzá, hogy elcs---d az életed eme részét. Ha pedig gyerek is lesz akkor aztán csoki neki.

2015. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Értelek és egyetértek abban is, hogy próbálj beszélni vele! Aztán úgyis meg fogod látni, hogy lesz-e változás a magatartásában vagy sem!

Ha megígéri, hogy megváltozik, akkor pedig - egy kis idő múlva - teszteld te is ezt a változást!

Persze nem úgy értem, hogy akár félreérthető helyzetekbe is keveredj, hanem például meséld el neki azokat amiket most nem akartál éppen azért mert lehet félreértené.

Hidd el, ez biztosan ki fogja hozni belőle azt, hogy tényleg megváltozott vagy csak mondta!

2015. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen, ezt fogom tenni. Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :))
2015. ápr. 17. 09:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit beszélgettünk, azért utána számolj be légyszíves, hogy mire jutottatok! :)
2015. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2015. ápr. 17. 09:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Indokolatlan féltékenykedést nem tolerálok.
2015. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nos, megbeszéltük a dolgot, elmondtam neki az álláspontomat és azt mondta, hogy változtatni fog. Persze nem várom, hogy akkor most egyik pillanatról a másikra ez így is lesz, de igazából olyan nagyon nem kell változtatnia, csak kicsit és ezt a változást már most érzem. :) Aztán idővel kiderül, hogy mi lesz. :)
2015. ápr. 22. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!