Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy pasi se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy pasi se ismerkedni hanem csak lazát akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen van azt tapasztaltam...vagy ez leràzós szöveg csak?

Leher tenni ellene valamit?


2015. ápr. 19. 10:21
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

10 nőből 9 emiatt sír. Pedig az oka elég egyszerű, kizárólag top pasikkal próbálkoznak, akik ilyen hozzáállás mellett is bármelyik nőt megkapják, vagy ha valamelyiket mégsem, akkor 10 másik áll sorba. Minek kötnék le magukat egy mellett.


Próbálkozz azokkal a srácokkal, akiket eddig észre sem vettél, és mindjárt fogsz találni olyat, aki nem dobja be az első randi felénél, hogy "ugye csak szex és más semmi", mert rá nem várnak tömegek (ezzel nem azt akarom mondani, hogy menj le a béka feneke alá, de már az átlagos srácok sem szoktak így hozzáállni)

2015. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Hát ez rám abszolut nem jellemző..Elég tipikus vélemény, amit én megcáfolok, mert sokszor olyan pasival próbáltam aki nem volt nagyszám, és azok is átvertek....oké volt jobb pasi is, de én nem a feltűnően jópasikra megyek....csak legyen izlése, de visszafogottan
2015. ápr. 19. 11:28
 13/49 A kérdező kommentje:
Szval biztos, hogy nem ez a gond.....oké olyannal nem állok le aki a kinaiból öltözködik, és izlésficamos, meg nincs plusz a személyiségében, vgy diszkós
2015. ápr. 19. 11:29
 14/49 anonim ***** válasza:

27 éves vagy, és még "diszkós pasik", meg "kínaiból öltözők"? de most tényleg :) 27 évesen már simán dolgozó, 30 körüliekkel kezdhetsz, azért addigra kinövik az emberek a diszkósságot, és általában telik egy normális ruhára is...

Lehet, hogy mégis a válogatási elveiddel van a gond

2015. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Hát ezzel , hogy ezt irtam nem tudom mi a gond.....amiatt irtam, mert irtad az átlagos fiúkat.....


Igen, 30 körüliekkel próbáltam ismerkedni, nem eggyel..és mindegyik fájdalmat okozott....mert csak lazára akartak

2015. ápr. 19. 11:36
 16/49 A kérdező kommentje:
100 %-ra mondom h nem a válogatással van gond, küllemet illetően tuti
2015. ápr. 19. 11:37
 17/49 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen vagyok komolyan, annyi rossz ért....ez a karmám, nem volt komoly kapcsolatom, hiába akartam rengetegszer, mindig azt kaptam h semmit nem érek
2015. ápr. 19. 11:38
 18/49 anonim ***** válasza:
akkor csak peched van. előfordul a legjobbakkal is
2015. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Interferencia ***** válasza:
Ezer oka lehet. Külső/belső tulajdonságaid alapján is gondolhatják ezt, pl. kihívó öltözködés, mindenkivel flörtölés, ha gyakran látnak spiccesen, ha nem tudsz értelmesen beszélni, nincsenek önálló gondolataid, stb. De hogy mi lehet a konkrét ok, azt mi nyilván nem tudhatjuk.
2015. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

De amiket felsooltál egyik sincs:(

Max az hogy nem vagyok mindig annyira beszédes, az önbizalomhiány miatt már:((

2015. ápr. 19. 11:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!