Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy pasi se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy pasi se ismerkedni hanem csak lazát akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen van azt tapasztaltam...vagy ez leràzós szöveg csak?

Leher tenni ellene valamit?


2015. ápr. 19. 10:21
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

meg kellene próbálnod más közeget találni, mert a mostaniban van egy kialakult kép Rólad.


Ha lesz munkahelyed, és új ismerősök az segíthet, de addig is próbálj keresni másik társaságot, pl valami hobbihoz kapcsolódót, ahol ismeretlenek vannak, és elölről kezdheted

2015. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Dehát nem vagyok közegben, igy nincs is kialakult kép rólam.


egyedül nem merek belevágni olyan hobbiba ahol új emberekkel ismerkedhetek meg, nem vagyok jó társaság, főleg a nők között

2015. ápr. 19. 13:18
 43/49 anonim ***** válasza:

Hát pedig lehet h inkább búvalb**aszottnak látnak , nem pedig vidámnak.

Na és próbáltál már te közeledni egy férfihoz , aki neked megtetszett?

Megnézel valakit megfigyeled, megtetszik és te közeledsz hozzá, lehet jobbak lennének az arányok.

2015. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Nem tűnök búvalb.-nak...és valamikor én kezdeményeztem a találkozót..többször is, csak utána mindig az volt h én akartam talizni, és benyögték h nem akarnak ismerkedni velem, csak szexet.
2015. ápr. 19. 14:03
 45/49 anonim ***** válasza:
Segíts már, igazából mit akarsz hallani? Mert bárki bármit mondott eddig, azt visszautasítottad...
2015. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom, semmi sem segit....egyedül úgysem tudok elmenni ismerkedni mert antiszociális vagyok,, csak újjabb rossz dolgok érnének új társaságokban
2015. ápr. 19. 14:29
 47/49 anonim ***** válasza:

ismertem egy lányt, pont ilyen volt, ő igaz éretlen. Tehetsége volt, hogy a normálist elhajtsa (volt kettő is, akik több mint félévig próbálkoztak), másnak meg rögtön odaadta magát, csak mert jó pasik voltak... meg is lett a vége. Aztán úgy összetörték, hogy 1 évig nem kellett neki senki. Most is csodálatos pasija van, laza kapcsolat szintén heti egyszer, buliban leitatja, stb...


Én szintén 27 vagyok csak nekem senkin nem volt még. És igen, lehetne 3 lehetőségem is (csak dugásra), de NEM használom ki őket, mert tudom, hogy azon túl nemigen tartanám meg őket, bántani meg nem akarom őket, igy... marad a "várom a csodát".


És igen. Tényleg csak a legjobbakat veszitek észre. Tisztára, mintha énis csak a plázaidiótákat látnám, hogy hú de jó nők. Aztán meg csodálkoznék, hogy miért nem válnak be. Az a pasi csak kiáll egy fal elé fényképen, már 60 like-ot kap, csak nőktől. Ezek a pasik hozzászoktak, hogy semmit nem kell tenniük egy nőért

2015. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
még valami, látok persze hosszú, fix kapcsolatokat is: kivétel nélkül "átlagos", nem kigyúrt, nem "rosszfiú" pasiktól! Na ezt sz.pd le.
2015. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
nekem nem jönnek be a kigyúrtak, sem a helyesek, lehet irtam már...h nem a "jópasikra" megyek"
2015. ápr. 21. 21:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!