Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy pasi se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy pasi se ismerkedni hanem csak lazát akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen van azt tapasztaltam...vagy ez leràzós szöveg csak?

Leher tenni ellene valamit?


2015. ápr. 19. 10:21
1 2 3 4 5
 21/49 Interferencia ***** válasza:
Na igen, még annyit, hogy akármilyen fájdalmas is beismerni, aki normális, és komoly kapcsolat párti, az nagy valószínűséggel ebben a korban már elköteleződött.
2015. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
olvasom az írásod válogatsz a kendermagban aztán csodálkozol hogy vén asszony leszel és 10 macskával fogsz elni! ezek a nők.....
2015. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
a csendesebb önbizalom hiányos lányokra nem szokták a srácok azt gondolni, hogy csak egy körre jók...
2015. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

olvasom az írásod válogatsz a kendermagban aztán csodálkozol hogy vén asszony leszel és 10 macskával fogsz elni! ezek a nők.....


ez nem igaz, nagyon nem.....de vlszinű egyedül fogok élni, ha megnem ölöm magam idő előtt

2015. ápr. 19. 11:50
 25/49 A kérdező kommentje:
hát pedig úgylátszik h csak arra vagyok jó, mert nem vagyok határozott, sikeres nő
2015. ápr. 19. 11:51
 26/49 A kérdező kommentje:
meg nyilván olyannal nem tudom akaratomon kivűl megpróbálni, aki nem tetszik kicsit sem, igy mindenki válogat, nem jogos amit irsz:(((
2015. ápr. 19. 11:54
 27/49 anonim ***** válasza:
ennyire ne lovald bele magad, fogd fel úgy, hogy peched van.
2015. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
nem is azt mondtam, hogy olyannal aki kicsit sem tetszik, én sem keresnék olyan nőt, aki valami miatt nem jön be
2015. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

akkor meg minek irod a válogatást


nem tudom olyanra rákényszeriteni magam aki iránt nem vonzódok:(


ez nem biztat h pechem van, mert sorozatba az volt az elmúlt 10 évben, borzalmas:( csak rosszat kaptam mindig, komolyan

2015. ápr. 19. 12:03
 30/49 anonim ***** válasza:
ok, legyen igazad
2015. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!