Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy pasi se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy pasi se ismerkedni hanem csak lazát akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen van azt tapasztaltam...vagy ez leràzós szöveg csak?

Leher tenni ellene valamit?


2015. ápr. 19. 10:21
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
oké.....akkor gyere össze olyannal, aki nem tetszik neked egyáltalán, majd megtudod milyen jó érzés, ha ezt erőltetik, nagyon boldog lehet tőle lenni, ha olyannal vagy akivel nem aakrsz....és jön a támadás h válogatok
2015. ápr. 19. 12:13
 32/49 anonim ***** válasza:

nem magabiztosságról meg szerencsétlenkedésedről van szó meg hasonlókról.


Ami miatt nem tartanak többre az általában a viselkedése az embernek, a hozzáállása az élethez, mit vár el a másiktól, milyen életet él, de ez mind csak összefoglaló fogalom, amin belül nagyon sok apró tényező vezethet arra, hogy nem akarnak többet.


Ha már nem csak 5 vagy 10 ilyen emberrel futottál össze akkor ott magadban is kell keresned a hibát. És ez nem az h jajj istenem de szerencsétlen vagyok.

2015. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
ja, de megsem akartak ismerni, és csak velem van a gond....
2015. ápr. 19. 12:22
 34/49 anonim ***** válasza:

Meséld el a szituációt! Hogy, hogy történt, konkrétan!

ÉS azt is meséld el, hogy pontosan hol mennek oda hozzád ezek az emberek?

2015. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
elegge keresem én a hibát magamban hidd el, nagyon rossz az önképem, a sok bántás miatt
2015. ápr. 19. 12:25
 36/49 A kérdező kommentje:
Nem járok szórakozni, vagy nagyon ritkán mert a lány ismerőseimnek, ami kevés van nagyon, diszkóba szeretnek járni én meg nem...igy internetről...de ha nem netről, akkor is élőben is szar alakokat fogtam ki mindig
2015. ápr. 19. 12:26
 37/49 anonim ***** válasza:

Mi a munkád vagy tanulsz még?

Hogy szoktál öltözködni?

Hogyan viselkedsz?

2015. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Most még munkám sincs, 4 hónapja, mert az sem sikerül:( Hiába próbálom folyamatosan:(


Csinosan öltözködök, de ezt nem tudom igy leirni.....és azt sem hogy viselkedek, vagy visszafogott vagyok, vagy jobb hangulatomban,próbálom közvetlennek, normálisnak mutatni magam....ami nem vagyok már

2015. ápr. 19. 12:33
 39/49 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem a pasikat legjobban a depressziód zavarja, így neten keresztül más bajod nincs is...
2015. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
De nem tudják hogy az vagyok, teljesen másnak mutatom magam, és nem is akarnak igy sem ismerkedni
2015. ápr. 19. 12:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!