Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látok durván rémeket? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látok durván rémeket? Vagy valóban van valakije?

Figyelt kérdés

párommal mindössze 6hónapja járunk.


Nos én ma dollgoztam este8ig, Ő vitt be melózni, de reggel csúnyán összekaptunk, tehát délután felhívtam hogy este hazamegyek busszal. Ő nem is ellenkezett, egész nap nem keresett, nem eröltette hogy értem jön.


Azt tudtam hogy megy az anyukájához DÉLELŐTT...NA DE:

mondom hazafele beugrom hozzá, beszéljük meg a délelőttit...nem találtam otthon... felhívom,hogy hol van...felveszi (hallom a háttérzajt) de szinte hebegve mondja hogy Ő a mekiben eszik.ahhham...persze akkor volt 21:50.


Jó,mondom itt valami nem stimmel. Mondom neki, hogy okés, találkozzunk. Mondja hogy rendben 20perc és jön haza.

Esküszöm még volt is eszembe hogy elmegyek elé, mert ez gyanús...na elkerültük egymást,szembe jött velem, én megismertem a kocsiját, Ő nem figyelt engem. Az tuti hogy a mekiben volt,mert onnan jött...DE

Itthon kiszáll a kocsiból és fekete ing+csinos dzseki, extra parfüm, fuxok rajta...

Mondom egyedül voltál??? És elkezd röhögni, hogy én mit vagyok féltékeny.


Na szó szót követett, azt állította hogy az anyjától jött haza és beugrott EGYEDÜL ENNI!

AHA este 21ig volt az anyjánál, INGBEN??? PARFÜMÖZVE???

Hagyjuk már a kamut.


Bármit kérdeztem beleröhögött a fejembe, tuti zavarban volt.

Kértem hogy mondja el kivel volt, csak azt hajtogatta hogy egyedül.

Szerintem kamus...

Felhúztam magam, mondtam hogy azonnal vigye tőlem a cuccait és még Ő hordott el engem minden szemétnek,csapkodott, stb.


Szerintetek is gyanús???


2015. ápr. 26. 22:58
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Ahh mist eszembe jutott valami

Amikor ugye hazafele beugrottam hozza felemtem a szobajaba.

Gondoltam alszik ezert van sotet..felkapcsoltam a villanyt,es a borkanape amin szetnyitva aludni szokott ossze volt tolva,plusz rend volt es tisztasag.

Tutira jart ma nala valaki es a bodpamlag azert volt osszecsukva higy kulturaltan letudja ultetni a nod


Szerintetek ez nem lehetseges?????


De a, osszes haver,kolega tudja hogy jarunk,facen is kint van


A nonek is tudnia kellett.

A csajt ez nem zavarja???

2015. ápr. 26. 23:55
 22/34 A kérdező kommentje:

Haaat egyszeruen nem ertem.... Minden aldott este nalam aludt,olyan volt mintha egyutt laknank.

Mindig o mondta hogy ne balhezzak, ne feltekenykedjek a semmire,mert szeret es ne legyen vita mert szepen meglehetnenk...

Erre tessek


Eskusxom nem volt elojele.

Az ilyennek mindig van,nem,???


Keresem a jeleket frjben vagy gyanus szemelyt...de semmi

2015. ápr. 26. 23:58
 23/34 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ennyi erővel bármi megtörténhetett. Ne ebből indulj ki már nagyon túlgondolod. De szerintem neked most bárki bármit mondhatnak úgy is csak azt fújnád tuti megcsalt.
2015. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ja és lehet csak azért nem keres mert besokalt ettől a sok féltékenységtől. Ezzel fogod magadtól eltaszítani.
2015. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Rendet rakott, jött egy csaj. Egész délután vele volt, megdugta, szex után megéheztek, elvitte a mekibe, ekkor hívtad te. Hazament, tudta hogy bukta lehet, ezért volt zavarban. Világos itt minden, te is érted, csak félsz beismerni, ezért játszod itt a zavarodottat. Bárhogy is, holnap becsenget, elmondja megint a hazugságot, hogy nem történt semmi, te pedig úgy félsz a valóságtól, hogy meggyőzöd saját magadat, hogy tényleg ő igazat mond és te vagy a féltékeny hülye. Ezek után pedig pláne rommá fogja kúrni azt a kiscsajt, valahányszor te melózol, mert tudja, hogy még ha konkrétan rajtakapnád is őket, akkor is ki tudná dumálni. Áldozattípus vagy.
2015. ápr. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Helyzet, ing viselet,osszetolt agy tisztazva!

Van sok alibije! Senki sem csalt meg senkit!

2015. ápr. 28. 12:30
 27/34 A kérdező kommentje:

Sooot meg 3. No sincsen a kepbe.

Az en hiszt es kombinalasom miatt volt a felreertes. Meg a beteges paranoiam miatt!


Igazat mondott vegig! Semmiben nem hazudott es senkivel nem talalkozott!!!

2015. ápr. 28. 12:32
 28/34 anonim ***** válasza:
Kérdező vagy ezt hitette el veled ... inkább légy résen.
2015. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Átolvastam újra a kérdésed kérdező nos nem mondom hogy megcsalt de ne hidd el egyből hogy nem tette akármit mond lehet hogy szörnyű a tudat hogy lehet de attól megvan rá az esély.Ha meg csak találkozott mással de nem csalt meg az épphogy egy picit finomít a dolgon de nem sokat mert a megcsalásnál a szándék a lényeg akiben ott van az bizony meg fogja tenni. Hogy miért gyanakodjál: Ha nem lett volna nő a dologban akkor nem hebegett habogott volna hanem egyből kész magyarázattal tud szolgálni ráadásul ilyenkor inkább támadóan lépnek fel az emberek ha az igazukat védik és gyanusítják őket .Nem védekezően. Utólag könnyű kitalálni egy sztorit ami kerek egész főleg ha az a fajta aki jól tud hazudni.Az ilyennel nagyon meg lehet szívni mert ha rákap h téged át lehet verni továbbra is megteszi majd végén a szemednek sem akarsz majd hinni. 6 hónap még nem mutatja hogy mennyire komolyak veled a szándékai lehet most gondolta volna meg magát.Utána nem keresett az is azt mutatja hogy még nem is idegesítette fel magát annyira h bizonygasson pl. Zavarban meg az van akinek oka is van rá.Én nagy esélyt látok arra hogy az volt amit a 65 %-os írt.Nem biztos az igaz de én ha megbocsátassz neki nyomozó hadműveletbe kezdenék.. kitudja idővel mit találunk.
2015. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Nos, akkor elmondom miért hittem el végül a sztorit.


Tehát tegnap úgy gondoltam az egyetlen személy, aki biztosan nem hazudik az az anyukája!

NEM, nem tudhatta a párom,hogy felveszem az anyjával a kapcsolatot, mivel a párom jól tudja hogy még az anyuja telefonszámát sem tudom, ráadásul eléggé odébb lakik tőlünk és ritkán látja a párom is meg én is.ú

TEHÁT biztos jönni fog hogy "ja tuti azt mondta az anyjának, hogy felkeresed mondja ezt meg ezt...és falazzon neki"-nos hozzáteszem, hogy az anyja még annyira sem tud hazudni mint a párom, mivel rettentően érzékeny asszony és imád engem!


Nos, átmentem tegnap délután az anyukájához (a párom dolgozott) meglepetésszerűen ! Amikor meglátott az ajtóban leesett az álla, nagyon meglepődött!

Kerek perec megkérdeztem,hogy aznap meddig voltak együtt a párommal.

Nyugodtan, kedvesen, RÉSZLETESEN elmondta a napjukat:

hogy délelőtt elment hozzá a párom (miután engem elvitt melózni) aztán beszélgettek, megebédeltek, délután elindultak a páromhoz (a párom az öccsével és az apjával lakik, ugye a szülei elváltak) mivel ott vollt dolguk (tudom hogy mi!!!!)és mivel a párom anyukája rendmániás nekiállt mosogatni, együtt rendet raktak, A PÁROM ANYJA TOLTA ÖSSZE AZ ÁGYAT ( :))) )és kimosta a ruhákat stb. Plusz elintézték a dolgot amit akartak.

Kora este a párom mondta az anyukájának hogy gyorsan végezzenek,mert nemsokára indulnia kell értem a munkahelyemre hogy hazahozzon. De hívtam és azt mondtam hogy busszal jövök (EZ ÍGY VAN!!) így párom azt mondta hogy oké, ha busszal akarok jönni ám legyen. Így még nála maradt az anyukája, és a párom elment fürödni és AZUTÁN FELVETTE A FEKETE INGET! Majd , átmentek utána a nagyihoz (párom anyukájának az anyukája) és végül hazavitte az anyukáját. Percre pontosan 21:30ig vagy 35ig EGYÜTT VOLTAK! AZ EGÉSZ FENTI SZTORIT MÉG ENNÉL IS RÉSZLETESEBBEN MESÉLTE EL AZ ANYUJA!!!

Tehát nem gyengén van alibije!


Persze lehet mondani, hogy anyuci falazott neki, de mint mondtam a lányaként szeret, neki ebből haszna nem lett volna- ha a fiának nem is NEKI HISZEK!

Azután hívtam én a páromat 21:45körül, akkor volt a mekiben és akkor evett éppen (ezt a telefonban hallottam) majd átjött hozzám! Azért valljuk be hogy 15perc alatt rettentően sok értelme lett volna összefutni bármilyen nővel... :D


Párom ugyanezt próbálta sulykolni belém akkor éjjel amikor összekaptunk, csak leröviditve! És nem hittem neki!

Azért nevetett mert már viccesnek találta,hogy ennyire nem hiszek neki, és azért mert el,mert nem bírta hogy tovább alázom.

Másnap felhívott este (vagyis tegnap) és elmondta hogy végig igazat mondott (addigra beszéltem ugye személyesen az anyukájával is!) és hogy sosem vezetett meg és sosem csalt meg!


A sztori ennyi röviden!

Naná, mindenki azt hisz,amit akar.

Én nem bizonygatok semmit, csak végre leírtam hogy miért hiszem el.



Nos utolsó, hogyan gondolod a nyomozást?

Mivel naponta átnézem a telefonját (úgy hogy NEM tud róla!) messenger üzenetek, hívásnapló,sms,e-mail és SEMMI!

nem kap gyanús hívást, nem dugdossa a telefonját!

A LAPTOPJA nálam van ! akkor nézek benne előzménylistáts, facebookot stb-t amikor akarok!

Csak férfiak között melózik mert szerelő! Későn végez olykor szúrópróbaként elé megyek, ÖRÜL NEKEM!

SOSEM kaptam rajta semmin!


Plusz minden este velem alszik, meló után hajszál pontosan ugyanabban az időben ér ide hozzám! Ha késik felhív!


Ha összeveszünk és nem alszunk együtt szúrópróbaként átmegyek hozzá akár éjjel is- SOSINCS nála senki!

Akkor megyek át amikor akarok, mivel 5házzal lakik meszebb tőlem :D


Nos ezek után mit nyomozzak még?????????

2015. ápr. 28. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!