Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látok durván rémeket? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látok durván rémeket? Vagy valóban van valakije?

Figyelt kérdés

párommal mindössze 6hónapja járunk.


Nos én ma dollgoztam este8ig, Ő vitt be melózni, de reggel csúnyán összekaptunk, tehát délután felhívtam hogy este hazamegyek busszal. Ő nem is ellenkezett, egész nap nem keresett, nem eröltette hogy értem jön.


Azt tudtam hogy megy az anyukájához DÉLELŐTT...NA DE:

mondom hazafele beugrom hozzá, beszéljük meg a délelőttit...nem találtam otthon... felhívom,hogy hol van...felveszi (hallom a háttérzajt) de szinte hebegve mondja hogy Ő a mekiben eszik.ahhham...persze akkor volt 21:50.


Jó,mondom itt valami nem stimmel. Mondom neki, hogy okés, találkozzunk. Mondja hogy rendben 20perc és jön haza.

Esküszöm még volt is eszembe hogy elmegyek elé, mert ez gyanús...na elkerültük egymást,szembe jött velem, én megismertem a kocsiját, Ő nem figyelt engem. Az tuti hogy a mekiben volt,mert onnan jött...DE

Itthon kiszáll a kocsiból és fekete ing+csinos dzseki, extra parfüm, fuxok rajta...

Mondom egyedül voltál??? És elkezd röhögni, hogy én mit vagyok féltékeny.


Na szó szót követett, azt állította hogy az anyjától jött haza és beugrott EGYEDÜL ENNI!

AHA este 21ig volt az anyjánál, INGBEN??? PARFÜMÖZVE???

Hagyjuk már a kamut.


Bármit kérdeztem beleröhögött a fejembe, tuti zavarban volt.

Kértem hogy mondja el kivel volt, csak azt hajtogatta hogy egyedül.

Szerintem kamus...

Felhúztam magam, mondtam hogy azonnal vigye tőlem a cuccait és még Ő hordott el engem minden szemétnek,csapkodott, stb.


Szerintetek is gyanús???


2015. ápr. 26. 22:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

A kedves utolsó :

Szerintem én egy kérdést tettem fel amire te egyből felháborodtál, miért ? Elhiszem kivagy idegileg de ne támadj már kérlek pici bitbull :)

2015. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Kérdező sok itt a hímsoviniszta bunkó akik mindenképp a férfiakat védik. Szokd meg.
2015. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Aludni sem tudok...porog az agyam

Nagyon faj...ezt nem erdemeltem

Tudta hogy a megcsalas a legnagyobb felelmem.


Teljesen magam alatt vagyok most... Tippem sincs hogy kivel csalhatott meg.... Elojele sem volt



Tegnap meg minden okes volt,kirandultunk a kollegaival es este itthon szeretkeztunk elmondta mennyire szeret...


Neeeem ertem

2015. ápr. 26. 23:38
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de az ilyen hisztis, féltékeny nőktől a falra másznék..
2015. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Komolyan nem tudom ki lehet a no... Konyorogtem higyha majd nem megy a kapcsolatunk beszeljuk meg es ne csaljuk egymast.

Megbeszeltuk



Sosem kaptam rajtam semmin,kerte mindig hogy bizzak benne.konyorgott hogy adjak neki eselyt es bizalmat mert sos bantana.. A szex is isteni volt koztunk.


Egyszeruen en ezt nem ertm

Nem ilyennek ismertem meg. Szereto,torodo,lelkis.


Nem es nem ertem

2015. ápr. 26. 23:41
 16/34 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy megcsalt lehet csak szimplán találkozott egy lánnyal. Az még nem számít megcsalásnak.

Amúgy kicsit túlzásba is viszed elég hisztérikusan fejezed ki magad. Inkább csinálj egy teát nyugodj le gondold át a dolgokat reálisan. Ne dönts elhamarkodottan mi van ha semmit sem tett te meg elküldöd. Várj pár napot és beszéljétek meg. De ne vitázz ne hisztizz. Nyugisan szép hangnembe. Mond el mit feltételezel stb.

2015. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Utolso,pedig asszem most van okom a hisztire.


Szerintem ezt te se reaglnad le szebben

2015. ápr. 26. 23:43
 18/34 A kérdező kommentje:

Utolso, es ha talalkozott egy lannyal akkor miert nem lehet bevallani???

Minek tagadja le ha nincs rejtegetni valoja?

Plusz ha engem szeret mimek talalkozgat ejjel lanyokkal raadasul kioltozve???

2015. ápr. 26. 23:44
 19/34 anonim ***** válasza:
Én megértem. Ahogy te is én is furcsálnám a dolgot de ez még nem jelent semmi konkrétat. Feltételezni bármit lehet attól még nincs rá bizonyíték hogy megcsal. Főleg hogy ezen kívül semmi nem történt amiből levonhatnád a megcsalást. Végy egy nagy levegőt és higgadj le. Csak úgy tudsz józanul gondolkozni.
2015. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Én csak felhoztam hogy lehet találkozott valakivel de nem történt semmi. Csak mondtam egy példát. És ha így volt nyilván azért nem mondta el mert tudta hogy fogsz reagálni.
2015. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!