Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ilyen rendetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ilyen rendetlen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Voltaképpen minden rendben van vele, kivéve egy dolgot.

Körülötte megesz mindent a szemét. Konyhapolcon könyvek, oda nem illő dobozok, ruhák, sminkészlet, fényképezőgép, cipője hetek óta "szárad" az udvari szárítón. A ruhaszárítóról néha 1 hét után sem pakol le, a kád széle már úgy néz ki mint egy kirakodóvásár, a földön is mindenféle cucc hever, ruhák, laptop, mosatlan edények néha konkrétan az ágyban, felmosás luxus, befőttes üvegek elrakásra várva hetek óta sorakoznak egy sarokban, szemét roskadásig a kukában, a hűtőben penészes cuccok.

Szóval megőrülök.

De őt nem zavarja, ő elvan így, gépezik, alszik.

Mit csináljak?

Az nem oké, hogy én pakolászok helyette... de ha rászólok már egyre többször vagy nem érti (tényleg nem érti mi a bajom ezzel) vagy sértésnek veszi.

Ja konyhapultot le sem írtam. Néha úgy főz egy főzőzónán, hogy a másik három tele van hányva műanyag cuccokkal, mosatlan edényekkel, ő meg arrébbtolja, és a maradék egyen főz. De nem pakolna el.

Vagy ha pakol is, akkor (ahogy írtam) tök rendszertelenül, szóval felpakol mindent oda, ahova épp legközelebb tudja (pl konyhapult, polc) az ágy fölötti polcokon is már olyan dolgok sorakoznak amikne baromira nem ott lenne a helye (tusfürdő, ruhák, használt ragtapasz, dobozostul felcs.szett tamponok. fél éve szétrohadt gyógyszer, nagy fa dobozok teljesen indokolatlan tartalommal (van amiben pl 4 darab fülpiszkáló van és ez is az ágy fölötti polcon)

A könyvespolcra ruhák behányva, de a könyvek meg persze ott vannak az edények közé (valahogy dilettánsan, óvatosan bepakolászva) a konyhaszekrényben.


Szóval megőrülök, mit csináljak?


2015. máj. 1. 12:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb ha felgyújtod az egész kócerájt, a csajjal együtt. :D


De viccet félretéve mond meg neki hogy vagy elpakol vagy eltakarodhat a házadból. De ha az ő háza az még jobb, mert te legalább könnyebben elhúzhatsz onnan. ;)

2015. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tűrjed. Ezt érdemled.
2015. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

:D ez nem gyenge.

az én barátnőm se a legtiisztább, de azért ennél jobban kordában tartom.

Neki a heppje, hogy a földön ilyen kisember méretű ruhahalmot tud összegyűjteni, és napokig ott van:D


Hát meg kell mondani neki, de számíts rá, hogy ezekből úgyis veszekedés lesz, de ez ezzel jár :D

2015. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Veszekedés szokott lenni, de rendrakás akkor sem.
2015. máj. 1. 13:25
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
mondjuk húzd el onnan a beled, ha ennyire nem bírod. nincs az a mocsok, aminél undorítóbb lenne az a stílus, ahogy beszélsz a csajról, akit elvileg szeretsz.
2015. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Miaz hogy azonkivül minden rendbe. Amikor semmi nincs rendbe. Hagyd ott . Ez csak rosszabbodni fog.
2015. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Azt a k**va , ez nagyon durva. Én lány vagyok , de nálam nincs ilyen probléma . Már ne is haragudj , de ez tényleg a barátnőd műve ? :D . Nem kritizálni akarom , de mi az a mosogató szivacs a kádba és a vizet legalább leengedi benne (mást had ne említsek)!? Valahogy beszélj vele , hogy ez így nem állapot . Mert oké lehet , hogy ő jól néz ki meg ki tudja mit látsz benne , de ami a házába/házukba van az nagyon durva.
2015. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Lehet hogy már elkéstem és köcsög leszek, de nem értek egyet az előttem válaszolókkal.

Szerintem nem rászólni kéne, hanem elbeszélgetni vele. Nyilván nem halsz bele te sem ha elpakolsz néhány dolgot. Mindenképpen támogasd, együtt könnyebb lesz megváltozni. És te is vedd ki a részed a házimunkából

2016. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hívhattok baleknak (jobban szeretem a türelmes szót), de nálunk ugyanez van már 6 éve... és a tököm tele! Állandóan nekem kell rendet rakni, mert őnagyságának mindig van valami kifogása, hogy épp miért nem, "majd holnap, ma fáradt vagyok", "mennem kell dolgozni", "épp akartam én is, csak kicsit később"... egy frászt! Ha én nem csinálok rendet, akkor még 3-4 napig ott fog rohadni a szemét a sarokban, a mosatlan edény a mosogatóban és a kérdező által is felsorolt egyéb dolgok... 6 éve ez van gyerekek! Ez idő alatt annyit sikerült elérnem, hogy néha elmosogat (igaz pár edényt újra kell mindig mosni utána), meg két hónapban egyszer nekiáll porszívózni. Nem, én sem vagyok mindent élére állító, pedánsan vegytiszta, de azért mindennek van határa... és sokat beszéltünk erről, nem új keletű a probléma...

És persze megy a szájhúzás ha az ember beszól, hogy most már aztán elég, szedd össze magad, nem akarok kuplerájban élni. Nem tudsz embereket megváltoztatni, van aki igénytelen és van aki igényes a környezetére, ennyi... ez tanulható csak bizonyos kor után már általában úgy marad amilyenre ki lett ez fejlesztve... Ez szerintem egyik jele annak, hogy nem is szeret, nem tisztel téged eléggé, mert tojik rá, hogy neked ez fontos. Ha igazán szeretne, akkor megerőltetné magát egy kicsit...

Kaját is én veszem, mert az drága (igaz jobban keresek nála, bár több zsebpénze van mint nekem) főzni is én szoktam leginkább, de ha egyszer véletlenül nekiáll, akkor három hétig azt kell hallgatnom, hogy ő főz ám! Bár jobb is ha én csinálom, mert amit hagy maga után a konyhában, az komolyan mondom művészet. Még a falon is találsz foltokat ismeretlen anyagtoktól. Több munka eltakarítani utána, mintha én megfőztem volna egyedül, mert persze általában mindent úgy hagy, hogy majd (a soha el nem jövő) holnap rendbe teszi... és csodálkozik, amikor azt mondom neki, hogy úgy érzem valahogy nehezebb lett az életem, amióta együtt vagyunk... és arra a kérdésre, hogy "mi van ha gyereket szeretnék tőled", azt válaszolom, hogy "akkor lesz két gyerekem", ki van akadva... egyre inkább csak egy kislányt látok, nem egy érett nőt, pedig egy 30 éves személyről van szó! Márpedig pedofil nem vagyok, úgyhogy ha itt nem lesz gyökeres változás elválnak útjaink. Nem leszek én senki cselédje egy életen át... jobb ha te is átgondolod ezt, mielőtt komolyabbra fűzöd a szálakat a csajoddal... Ezt most jól esett kiírni, látom más is küzd hasonló problémával... :)

2018. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!