Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létező férfitípus! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező férfitípus! Hogy mozdítsam ki ebből a helyzetből? Mert hülyét kapok!

Figyelt kérdés

Már a második srác játssza el velem! Szeretem. De: hanyagol. Ebből azt veszel le, hogy nem akar engem. Ott akarom hagyni, de nem engedi, visszaédesgeti magát. Elhagyni meg így nem tudom, mert nagyon szeretem! Patt helyzet. Hogyan lehet ebből kimozdulni?

Egyik lehetőség, hogy hagyom a fr.ncba és megpróbálok tovább lépni (de nem akar lekopni, én meg szeretem, de így rengeteget szenvedek).

A másik, hogy elérni, hogy jobban érdeklődjön irántam. De azt meg hogyan? (A szex fellendítése egy dolog. Azon kívül? Mindig az volt, hogy nem tudtok megoldani sajnos rajtunk kívül álló dolgok miatt: vagy azért mert beteg volt - kórházba járt - és érthetően nem kívánta a szexet vagy nem tudunk egy ideig találkozni.) Akartam már őket elhagyni, de nem engedik (se az előző barátom, se a mostani) és őszintén szólva én sem akarom abbahagyni, de ez így nem jó. Hogy lehetne ebből kimozdítani a dolgot? Vagy ez csak egy egyszerű hullámvölgy, mint mindenkinél?


2015. máj. 4. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló gondolatát kellene megpróbálnod, általában beválik. Velem legalábbis működött.

Túlzottan kimutatod felé, hogy ragaszkodsz, ezáltal nagyon biztonságban érzi magát. Fura, de valamilyen szinten kellenek a játszmák.

2015. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!