Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 év korkülönbségből mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 év korkülönbségből mi lehet?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a férfi 36...

Igazából, nem párkapcsolat néven fut ez a dolog, nem bonyolítjuk túl. Viszont nagyon különleges számomra az, ami kettőnk közt történik. Órákon át tudok vele beszélgetni, nagyon komoly dolgokról, amiket egy teljesen más szemszögből láthatok általa. (Igen, gondolom ebben nagy szerepet játszik az a majd' 20 év tapasztalata, ami nekem nincs meg :)) ) Mikor vele vagyok, tehát, testi kapcsolatot értek ez alatt, olyankor úgy érzem, ő ledönti a korlátaimat. Úgy bánik velem, hogy tökéletesen nőnek, és tökéletesen szabadnak érzem magam mellette. Nem vagyok belé szerelmes, arról szó sincs. Sőt! Mellette összeszedettebb, körültekintőbb, tudatosabb vagyok, mint ennek előtte. Ő azt mondta, kedvel engem, illetve ezt tapasztaltam a viselkedésén is. Érettebbnek tart a koromnál, szívesen van velem, értékel...

Az még fontos megjegyzés lenne, hogy ő nem tudta, hogy én ennyi vagyok, kicsit idősebbnek mondtam magam...

De most mégis van köztünk valami, amivel egyik oldalon sem bántunk meg senkit, családok szétszakításáról szó sincs, se otthon ülő feleség/barát elől sem menekül senki... Szerintetek mit lehet ebből kihozni? Milyen jövőt jósolnátok neki, esetleges tapasztalatok alapján is?



2015. máj. 9. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jovot semmit...Elvagytok aztan majd veget er.En 24vagyok,nemreg voltam egyutt valakivel,o 38lesz.Hat eleg jo mit ne mondjak :-D Hat helyhiany miatt tobbre nem jutottunk,mert neki van parja,en is meg az exemmel elek,mert nem talaltam meg albereletet,szoval jegelve van a dolog,mert lakashoz ragaszkodunk,nem megyunk autoba stb...De hat messze nem 17vagyok azert:-D 17evesen a korombeliek jottek be,most van az hogy inkabb a joval 30felettiek.
2015. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

#3!

Egy 36 éves "öregedő férfi"? 10 év múlva ráncos vénember?

Amikor ezt olvastam, hangosan felnevettem!

Ha udvarias akarok lenni,akkor azt mondom "csacsiság".

Nyilván van, aki 36 éves korára elissza az agyát meg a máját, de azért nem ez a tipikus!

2015. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Aki azt mondta/ írta, el tudja képzelni, milyen munkám van, főleg, mert az idősebbekre bukom ... hmmm :) Nem az idősebbekre bukom :) Az igaz, hogy eddig 23 éves volt a legfiatalabb, akivel kapcsolatom volt, de ez szerintem nem jelent semmit :)

Nem mondom, sosem mondtam, hogy a korombeliekkel baj van. A hangnemem sem ilyen elnyújtott, nem vagyok hisztis, panaszkodós, kedves #8-as :) Az viszont igaz, hogy velük nehezebben találom a közös hangot :)

Köszönöm mellesleg a privát üzeneteket is :) Ezek mellett természetesen :) MINDEGYIKET köszönöm :))))

2015. máj. 9. 21:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz belőle.
2015. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát, valami már most is van :) így ez nem lehet :)
2015. máj. 9. 22:43
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz beled szerelmes,nem fog felesegul kerni se.Rendes parkapcsolatnem lesz,minek lenne ha anelkul is rajongsz erte :-) Ne legy naiv.Elvagytok,majd jon valaki neked vagy neki,aki mint rendes kapcsolat is eszetekbe jut eslezarjatok kettotok dolgat,ez ilyen egyszeru.
2015. máj. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
18%
fúú bameg te gusztustalan aberrált kis szros mi bajod van neked? szerinted a kis fiatal testeden kívül szeret rajtad valamit?
2015. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!